Jump to content
Dogomania

~ 6 szczeniątek i mamusia ze wsi pod opieką Fundacji, została Czarna Perełka


Recommended Posts

Niestety, Irenasie, jeszcze dużo wody w Narwi (Wiśle) upłynie, zanim ludzie zmienią myślenie. Pewnie i tak nie wszyscy :(

Ale są takie panie Kasie, panie Zosie, co pomagają, dokarmiają, zamartwiają się, i to jest dobre :)

Żeby wykorzystać pieniądze przeznaczone dla tej psiej rodzinki  zamówiłam w Zooplusie:

Fitmin i dwie kostki do gryzienia, podałam adres dla kuriera pani Kasi:

Produkt Cena Ilość Kwota
suma 104,60 zł
Cena razem
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
104,60 zł
613835_du_e_opakowanie_fitmin_pop_up_jaj
Duże opakowanie Fitmin + Pop-Up jajko - niespodzianka gratis!
- Dog for Life Adult, 15 kg
94,80 zł 1 94,80 zł
105899_cookie_s_kauknochen_seaside_bone_
Kość dla psa Cookie´s Seaside Bone
- 2 x 16 cm
9,80 zł 1 9,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ludziska! Tak patrzę przez okno i na telewizor i mam coraz większe wątpliwości co do imprezy 23 kwietnia. Według zapowiedzi w przyszłym tygodniu ma być o 3 do 7 stopni plus jakaś wichura czyli odczuwalne - 4. To raczej nie jest temperatura do balowania na zewnątrz, jak Wam się wydaje? Może przełóżmy to na późniejszą datę? Przy czym słyszałam, że długi weekend też ma być nieszczególny. To może, żeby już było całkiem bezpiecznie (na ile to możliwe) spotkajmy się 13 albo 14 maja? Mam nadzieję, że ta propozycja nie burzy nikomu precyzyjnego planu i jest rzucona z wystarczającym wyprzedzeniem. Czekam na odzew. Macie całe Swięta, żeby się zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

Kurier przywiózł paczkę do pani Kasi w piątek - zadzwoniła, dziękując ogromnie. Powiedziałam pani, że MY, zwierzoluby (włączyłam i ją w nasza społeczność ) trzymamy się razem, i ta karma jest kupiona właśnie ze składek na forum. I że jak widzi jakieś psie nieszczęście, nich reaguje, pomożemy, bo nie jest sama :)

Sama przyznała, że nie wiedziała, że są takie specjalne karmy dla szczeniąt, że są lepsze chrupki niż te lidlowskie, że pies może jeść coś innego, niż chleb z wodą i resztami z obiadu. W piątek przyjechała z mężem i obiema suniami na zastrzyk z antybiotyku, wg zaleceń weta z Ostrołęki. Tomek obejrzał ranki, opryskał Aluspreyem, podał antybiotyk. Wszystko się ślicznie goi. Ta pani sunia z łańcucha, Lejdi, jest teraz  w domu, i bardzo dobrze się tu czuje i zachowuje. Podobnie Perełka. Jest szansa, że pani zmieni myślenie, ze pies = łańcuch i namoczony chleb :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wszystkie pieski mają domy, a Perełka została u pani Kasi. Pani pokazywała mi zdjęcia suczki - rozradowany pyszczek, spacery na smyczy (dzieci z nią chodzą), posłanie w kuchni. Skorzystała tez mała łańcuchowa Lejdi, bo po sterylizacji też jest w domu. A ja wiem, ze pani Kasia na widok psiej biedy zareaguje, pomoze, da nam znać, bo wiedzi, ze mozna i trzeba pomóc, że w kupie siła!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...