Jump to content
Dogomania

Oryginalny dalmatyńczyk pilnie szuka ODPOWIEDNIEGO domku!


Negri

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Bo co tu pisać... Deksior jest naprawdę fajnym psem, coraz bardziej opanowanym i pogodnym. Jedyne co- to nie lubi czuc się "przycisniety do muru i osaczony", oraz nie przepada za dziećmi, ale coraz ładniej je ignoruje. Jest w stanie zaakceptować małe zwierzeta- myszy, małe ptaki, kury itd..

...a domku jak nie widać..... :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja byma u Ulv 2 dni temu. Dex chciał mnie zaskakać na śmierć z radości :-o Tak się cieszył, że myślałam, że wyjdzie z siebie i stanie obok :evil_lol: Jest strasznie fajnym psem :loveu: To, że nie lubi dzieci jest jedną wadą pośród dużeeeej ilości zalet :loveu: Jego nie da się nie lubić!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i30.tinypic.com/dm7cjs.jpg[/IMG]

Uśmiech pełną paszczą :)
[IMG]http://i31.tinypic.com/2mgv612.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.tinypic.com/207uvr5.jpg[/IMG]

Wie cwaniak do czego łóżko służy :p
[IMG]http://i25.tinypic.com/2zi28i0.jpg[/IMG]

A tak prosimy :loveu:
[IMG]http://i25.tinypic.com/2h6ud7t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oto takie coś kiedyś skleciłam. Szału nie ma, coś teraz pozmieniałam, ale ja mam taki styl, nic więcej nie wymyślę:oops:

[CENTER][CENTER][SIZE=2][B][FONT=&quot]DeX – 102 dalmatyńczyk![/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][SIZE=2][FONT=&quot]To tak pół żartem, a teraz serio:[/FONT][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]

[SIZE=2][FONT=&quot]Dex to pies w typie dalmatyńczyka, o wyjątkowym, aksamitnym umaszczeniu, z przewagą głębokiej czerni. [B]To więc pies idealny dla tych, którzy cenią sobie indywidualność i niepowtarzalność :)[/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=&quot]Został porzucony, przez co nie ufa ludziom obcym. Swojego tymczasowego opiekuna jednak szybko obdarzył wdzięcznością, wiernością, oddaniem i posłuszeństwem. Lubi odpocząć u boku człowieka. Opanowany i spokojny, choć potrafi obronić dom i zareagować na niezapowiedziane zaczepki obcych ludzi. [B]Doskonały stróż osoby, która lubi samodzielność, bezpieczeństwo i spokój. [/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=&quot]Na spacerach nie oddala się, przychodzi na każde zawołanie. Można spacerować z nim swobodnie, bez smyczy. Nie jest nadpobudliwy, nie poluje, nie zaczepia innych psów. Zna podstawowe komendy. W samochodzie jest spokojny. [B]Będzie przemiłym towarzyszem wypraw zarówno do lasu, jak i do miasta. [/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=&quot]Dex to pies dorosły, mądry i rozumny. Bardzo wesoły, potrafi się uśmiechać i bawić. Toleruje koty[/FONT] [FONT=&quot]i zgadza się z psami. Wśród niezliczonych zalet ma jedną wadę - lęk przed dziećmi. Wymaga więc świadomej, odpowiedzialnej opieki wyłącznie osób dojrzałych, ale takich którzy w Dexie odnajdą szczenięcą radość w gonitwach po parku i w zabawie. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][B][FONT=&quot]Dex z nadzieją wypatruje nowego domu…[/FONT][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Tekst bowski :loveu: Tylko jedno się nie zgadza - uwielbia jeźdźić samochodem i wszędzie go w nim pełno, skacze po oknach, siedzeniach, ludziach :evil_lol:[/quote]

Yhyyy... ze mną jak jeździł, to razem z nim z tyłu siedziała moja Klara (mix gończego), od której na wejściu do auta dostawał burę (że to [B]jej[/B] auto i wiadomo...) i może dlatego siedział jak trusia z nosem w szybie:p No i zła Ciotka Diuna:diabloti: też japę wydarła, że ma być spokój i "na miejsca", bo moja Klarcia to pomimo, że jeździ często zawsze się pakuje do przodu i oszczekuje TIR-y, więc muszę pannicę ustawiać.

Link to comment
Share on other sites

zapis odnośnie kotów nie wiem czy nie przesłodziłam, bo czasem to widzę u Ulv jak kota pogoni, a jak dogania to tylko trąca nosem. Na pewno nie jest do nich agresywny i myślę, ze to dobra baza pod ewentualną przyjaźń z kotem.

Z psami w 100% jest OK, wg mnie na obce psy nie zwraca uwagi. Dziś też byliśmy w parku, biegały jakieś burki i nawet to nich nie podchodził.

Smiesznie się porusza, prawda? kołysze się i stąpa jak baletnica:loveu:

[B]Dex do domu!!! [/B]Gdzie ten domek?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja go kocham za ten jego chód :loveu:
U mnie na kota polował, widać było że bardzo go kręcił :cool3:[/quote]

Właśnie. Z kotami to sama już nie wiem:roll: Może jednak dla bezpieczeństwa potencjalnych kocich współlokatorów Deksa - wykreślmy tekst o tolerancji kotów?

Wydaje mi się jednak, że jego żywe zainteresowanie nie zakończy się krzywdą. U Ulv nie raz kota doganiał, ale tylko szturchał nosem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...