Jump to content
Dogomania

Oryginalny dalmatyńczyk pilnie szuka ODPOWIEDNIEGO domku!


Negri

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Taaak, ten pies sprawił iż pożałowałam, że mam w domu dzieciaki, bo nie siedziałby juz Magdzie na głowie... nie zdzierżyłabym :loveu:[/quote]

Mam nadzieję, że dzieciaki tego nie czytają;)

Ja dzieciaków nie mam, wystarczy mój jamnior i suńka żeby skutecznie inne czworonogi przepędzać z domu. Wczoraj na parę godzin była u mnie ta mała benka co jest na tymczasie u Ulv i mówiąc delikatnie - Klara i Felek gościnnością nie grzeszą:mad: Musiałam małą bronić.

Link to comment
Share on other sites

Dex po prostu chciałbypolowacna koty, ale nie wie jak i... chyba się troche kotów boi, bo jak mu się któryś kot postawi, to pstrokaty kapituluje :evil_lol: A tak powaznie to Deksisko koty gania dla ganiania ale nie morderczo. Odpowiednio ustawiony może kota olewać :diabloti: KrA na początku była o lata świetlne gorsza, ganiała koty jak torpeda, zdecydowanie w niezbyt przyjaznych celach. Więc myślę, że rzecz jest do dogrania...

Kury toleruje, myszy się natomiast łaciaty boi :evil_lol:

Smarkata Deksa denerwuje ale co ciekawe, chociaż ustawia ją czasem z rykiem (w sumie to sie nie dziwię, jakby mnie ktoś po tyłku gryzł....), to nigdy nie użył zębów w sposób niedelikatny, choć dwa razy sprowadził młodą do parteru. Dobry, choć surowy wychowawca.
Z psami Deks ogólnie żyje w zgodzie, zarówno u mnie jak i u Lucyny nie wywoływał konfliktów, jest nieco zazdrosny o miskę- ale w granicach normy (czyli kończy sie na solidnym warknieciu), umie się zgrać zarówno z owczarkiem, jak i z yorkiem. Na spacerach nigdy nie miałam z nim kłopotów psio-psich. No i jest kastratem, więc suczki nie wywołują u niego amoku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Allegro Dexik ma i to własnie tam os zainteresowana go wypatrzyła. Od razu zostało powiedziane że Dex i żaden inny :loveu: Pani została poinformowana, że to pies dzieciojad, wredny, okropny, ale nie poddała się.... Beata sprawdzi dom, bo os z Płocka jest.... a jeśli to wypali to będziemy mieć częste relacje ze spacerków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Znając zapał i wybuchowość tego dzikusa jestem skłonna w to uwierzyć :loveu: :evil_lol::


Nooooo... po co ja tu właściwie wchodziłam :hmmmm:

A miałam napisać jak wizyta :diabloti:

Kochani, wszystko ok!
Pani co prawda miała psa x lat temu, ale jest pełna zapału by jak najwięcej się nauczyć. Została zniechęcana na wszystkie możliwe sposoby. Mędruś, pies Bei pokazał jej charakterek dalmaci na dzień dobry obszczekując jakiegoś psa.
Do Beatki naszej osoba ta ma 10min drogi, więc w razie problemów ma gdzie pytać o radę.
W domu są zwierzaki w klatkach, na które wczoraj urządził polowanie pies Beaty :siara: Ustalone, że klatki idą w górę, tak by Dex nie doprowadził do zawału koszatniczek/ptaszków i reszty ferajny.
Balkon zdaniem Beaty za niski, więc już kombinowane jest jak to zmienić :evil_lol: Tereny spacerkowe ma CUDOWNE i 3min od bloku. Mieszkanie duże ;)
Nowi właściciele wiedzą co i jak, że Dex straszny, że Dex zły, że Dex GRYZIE :evil_lol: A mimo to chcą nadal :loveu:
Bea mówi, że jest na TAK. Ja z opisu Beatki również ;)
Teraz już kwestia dowiezienia go do Płocka :siara: Chcę odwiedzić te stare baby więc najchętniej pojadę jaaaa :loveu: Przy okazji rzucę jeszcze okiem jak nasz Dex będzie się teraz woził :razz:

Link to comment
Share on other sites

Figa:loveu:

to jest małżeństwo czy samotna Pani? w jakim wieku?

I ważne: ile godzin dziennie Deks byłby sam? Pytam, bo on ma szybki metabolizm i jak dłużej nie wyjdzie to siura gdzie popadnie.

Poprawka: nie jest tak, że sika na podłoge po 5 h samemu, ale po 9 to na przywitanie potrafi się wylać pod siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Młoda, 24-letnia dziewczyna, nudząca się samotnie w domu, kochająca spacerki i włócząca się gdzie popadnie godzinami ;)[/quote]


Hmm, jak na razie rewelka. Deks lubi młode kobiety, ale co [B]bedzie jak ona urodzi dziecko??[/B] Myślę, że nastąpi to w ciagu max paru lat, więc Deks bedzie jeszcze w pełni sił:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Ona ma tylko 24 lata, a psa miała X-lat temu, to oznacza, że była wtedy dzieckiem, albo nastolatką? A to z kolei oznacza, że doświadczenie ma = 0.

Deks nie jest łatwym psem. Wg mnie wymaga osoby choc trochę doświadczonej, bo on raczej nie daje wyraźnych sygnałów. Super, że dziewczyna aktywnie spędza czas:lol: Z nim się naprawdę miło spaceruje, także bez smyczy.

Nie jestem przeciwna tej adopcji, no może trochę o niego zazdrosna:evilgrin:.... ale po prostu ta opcja nie zapewni nam spokoju. Wiem, że żadna adopcja nie jest nigdy gwarancją na całe bezpieczne i szczęśliwe psie życie, ale ten wiek dziewczyny, wiecie - rozpłodowy, mnie martwi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...