Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsze psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata_B']Witam
Wpadłam na pomysł, żeby założyć temat o najpiękniejszych rasach psów. :)
quote]

MÓJ PIES patrz avatar.
1. Ma w sobie wiele ras, szpic niemiecki , fiński, pomeranian gdyby był mniejszy, wilczasz gdyby był ciemniejszy,
2.Orzechowe oczka
3.czarny nosek
4.IQ-180
5.Wierny, kochany, przytulaśny,grzeczny
6.kocha psy, koty i wszystkich ludzi:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]1.[/B] [B]Dog Niemiecki[/B]! - dokładnie jak z definicji. Majestatyczny, piękny, moc zamknięta w pięknie wyrzeźbionym ciele i te wiecznie zaślinione fafle :loveu: I łapska! Tylko schrupać! A maluchy :loveu: Achhh...
[B]2. Onki[/B]. - ONki, DONki, psiaki w typie. Nie potrafię dokładnie powiedzieć czemu, ale dla mnie zawsze pies to był Owczarek Niemiecki. Budzący postrach (respekt), doskonale zbudowany, uśmiechnięty :) W ONku wszystko co psie :loveu:
[B]3. Boksie[/B]. - Wielki kochany zaśliniony łeb, kochane faflunie i mały tyłeczek :loveu: Chrup chrup! :evil_lol:
[B]4. Wilczaki[/B]. - Wszystko co koło wilka leżało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra.']Dla mnie moje psy są najpiękniejsze. :lol:[/quote]

Ja kocham wszystkie pieski i gdybym znalazła gdzieś na ulicy, nawet takiego co by mi się początkowo nie spodobał, przygarnęłabym go i z pewnością pokochała, i byłby dla mnie najpiękniejszy, ale patrząc, powiedzmy na zdjęcia, to jest mi łatwo oceniać wygląd psów.

Ogólnie nie podobają mi się psy długowłose.

Link to comment
Share on other sites

1. Siberian husky
2. Biały owczarek szwajcarski
3. Wilczaki (Saarloos, czechosłowacki)
4. Alaskan malamute, Eurasier
5. Malinoisy i tervuereny w jasnym lub szarym umaszczeniu
6. Dobermany
7. Beaucerony
8. Saluki
9. Collie tricolor
10. Staffordshire bullterier i amstaff błękitny
11. Dog niemiecki błekitny

Link to comment
Share on other sites

dla mnie cudowne są dogi niemieckie :loveu: sa dostojne pięknie zbudowane, poruszaja sie po prostu z wielka gracją i lekkoscia mimo rozmiarow ktore tez sa piekne :evil_lol: :loveu: takie super psiska ;) sliczne tez sa owczarki niemieckie, takze dlugowlose jak dla mnie to najpiekniejsze wcielenie prawdziwego psa i jeszcze foksteriery szorstkowlose :loveu::loveu: super zwinne, ladnie zbudowane, zgrabne nozki i fajne futerko :cool1: a ich mordki wymiatają:cool3: zajezdzaja mądrością hehe ale i tak wszystkie psy sa piekne :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kundle[/B], za ich oryginalność i niepowtarzalność.

[B]Charty afgańskie!!![/B] Za zapierającą dech w piersiach urodę, cudowną szatę, płynność ruchów, smukły pysk i kocie maniery. Pies-marzenie, nigdy nie będę takiego miała.

Wszystkie[B] pozostałe charty[/B] za piękną sylwetkę, dumny profil, grację i smukłość.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Nikki']
Ogólnie nie podobają mi się psy długowłose.[/quote]
Mi wręcz przeciwnie. Kocham kudłacze :loveu:

Btw, dodam jeszcze, że PULI są piękne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

DOG NIEMIECKI
-wielkość:loveu:
-duma z jaką się porusza:loveu:
-śliczne oczy:loveu:
-ochlapnięte uszy jak u szczeniaczka:loveu:
-wielkie łapy:loveu:
-fafle:loveu:

Kocham tą rase dosłownie za wszystko:loveu::loveu:

Ale nie tylko dogi mi sie podobaja... Gdybym mogła miała bym, każda rase bo wszystkie psiaki maja w sobie coś pięknego. Zawsze coś się podoba bardziej lub mniej;)

Link to comment
Share on other sites

[LIST=1]
[*]CzW płci męskiej :cool3: [SIZE=1](marzenie nie do spełnienia :roll:)[/SIZE]
[*] Dobermany suki! :evil_lol: [SIZE=1](ale jedynie czarne podpalane...)[/SIZE]
[*]Dogi niemieckie :loveu: [SIZE=1](patrz pkt 1, chociaż z innych powodów :roll:)[/SIZE]
[*] intensywnie wybarwione Siberian husky [SIZE=1](o mocnym kontraście ;))[/SIZE]
[*] NSDTR / FCR
[*]BOS / Gronki ;)
[*] Malinois ale nie wszystkie ;) / wilczaste ONki w starszym typie
[*] Collie merle, śniade
[*]Border Collie
[*]Samojedy
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='evl']
intensywnie wybarwione Siberian husky [SIZE=1](o mocnym kontraście ;)[/SIZE]
[/quote]
Chodzi Ci o te z głęboką czernią i rażącą w oczy bielą? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dalsza część listy;

- owczarek niemiecki - to chyba proste :diabloti: te psy mają wszystko to, czego trzeba psu.. nic dodać, nic ująć.
- szkocki terier - za te kosmate, niedźwiedzie ! łapy :loveu: , oczy, pysk, no i ten zmienny charakter.
- border collie i w typie- za grację i zwinność, ogromną chęć do pracy i ogólnie za całokszałt.
- owczarek belgijski i w typie - zwłaszcza maliniaki mnie urzekły. ;)



cd. potem

Link to comment
Share on other sites

Tak za samą urodę to dla mnie jedną z najpiękniejszych ras jest saluki, idealna gracja, proporcje i aerodynamika :loveu::loveu:

Piękne są też owczarki belgijskie groenendaele - CZARNOŚĆ absolutna plus ta bystrość spojrzenia :)

Owczarki holenderskie - dla mnie te psy są idealne tak z sylwetki, mają piękną budowę, wydajny ruch, czujny i bystry wyraz pyska, żadnych udziwnień. Moim zdaniem mają ten typ idealnej i naturalnej harmonii w budowie, który został bezpowrotnie chyba zatracony u współczesnych ONków (moje prywatne zdanie, jak wiadomo nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba) -swoją drogą, jak patrzyłam na zdjęcia dawniejszych ONów, to sylwetką właśnie bardzo przypominały współczesne holendry.

Cocker spaniel angielski - masa uroku osobistego, wiecznie rozmerdolony ogon (długi, jak dla mnie idealnie do nich pasuje) i słodkie spojrzenie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...