Jump to content
Dogomania

Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!


j3nny

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Foksia i Dżekuś']Zbiegus jednak nie bedzie w dzisiejszym dzienniku bo oglopszenie ukazalo sie wczoraj i oczywiscie nie bylo zadnych telefonow :placz::placz:[/quote]
byly dwa z opoznieniem ale byly ,jeden byl w sobote , pan ,ktorego zreszta znam mial przemyslec co i jak i w niedzile zdecydowal .niestety potrzebne sa kciuki poniewaz pan ma dobermana i ja sie obawiam ze moze Zbiegusia nie przyjac:shake: .dzisiaj bedzie spotkanie. ;)
Druga pani zadzwonila wczoraj ze jak nikt go nie wezmie to ona mimo protestow meza bedzie chciala go adoptowac ale dopoki maz nie wyrazi zgody ,ja i tak Zbiega nie dam bo jak by w rodzinie z tego powdu mialy byc niporozumienia to to i tak nie ma sensu ,zreszta mamy taka zasade ,ze o adopcji pieska cla rodzina musi zadecydowac.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pytanie tylko czy Zbieg może być psem rodzinnym czy psem jednego właściciela?
Nie wolno zapominać o tym, że rzucił się na p. Martę na początku. Teraz jest fajnie, bo pies się przyzwyczaił, wie na ile może sobie pozwolić.

Ale jak zmieni miejsce zamieszkania znowu spróbuje swoich sił. Moim zdaniem dla niego nadaje się doświadczony dom, a nie taki, gdzie ludzie nie mieli jeszcze psa - mogłoby się to skończyć oddaniem Zbiega, bo ludzie sobie z nim nie poradzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']czy ten pan od dobermana to ten sam pan, ktorego ja znam, ten ktory byl wirtualnym opiekunem Zenka?[/quote]
Tak to ten sam pan i wiesz co kasiu w dniu wczorajszym od rana nie odbieral telefonow ani nie odpsial na sms wiec nawe zesmy z martusia nie pojechali i nie przypuszczalam ze z niego taki niepowazny facet ,chociaz przypomnialam sobie ze raz juz tez umowilam sie z nim na przywiezienie Tamary psa z wieliczki do programu ,juz wszystko bylo ustalone ,a w ten dzien tez nie odebral telefonu i nawet nie zadzwonil i nie przeprosil ale myslalm ze moze sie pochorowal potem o tym zapomnial ale widze teraz ze jednak jest nieodpowiedzilany :shake:
niestety Zbieg dalej bez domku:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gibon301']ależ tu cisza nastała :-(
co słychać u kolegi?
wpłaciłam przed chwilą na niego za wrzesień i październik moją 'ratę' ;)[/quote]
masz racje nikt ostatnio do Zbiegusia nie zglada wiec tym bardziej jestem ci wdzieczna ze tutaj jestes i o nim nie zapomnialas.
Zbiegus bedzie w tv 1pazdziernika wiec kciuki bardzo potrzebne:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dorota1']Widziałam dziś Zbiegusia w Kundlu. On ma takie smutne spojrzenie, że serce pęka. Czy były jakieś telefony o niego?[/QUOTE]

tak byl jeden i myslam ze to ten wlasciwy jak Martusia odbierajaca telefony stwierdzila ze pan bardzo sie wzruszyl niedola Zbiega ale niestety po dluzej z nim rozmowie dowiedzilam sie ze ma wilka na lancuchu :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...