Jump to content
Dogomania

Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!


j3nny

Recommended Posts

Zbieg to kolejny staruszek z krakowskiego schroniska. Ma 11 lat a przebywa tam już od 2004 roku, więc będzie już 5 lat. Nikt go w tym czasie nie wypatrzył, a on tak bardzo tęskni do ludzi. Kocha spacerki, a ma ich tak malutko - średnio raz na pół roku.
Biedny, smutny, patrzy na ludzi i prosi o domek, a nikt go nie chce zabrać. Czarno-podpalane umaszenie na pewno mu nie pomaga - ot taki pospolity piesek.
W dodatku choruje na serduszko.
W tej chwili Zbieg czeka na E1 na miejsce w hoteliku. Dlatego potrzebne też kciuki dla Azyla, kiedy tylko on znajdzie dom, Zbieg powędruje do hotelu na jego miejsce (miejmy nadzieję, że nic nieoczekiwanego się nie wydarzy).

[B][U]UPDATE: Zbieguś czeka w hoteliku u pani Marty na nowy dom[/U][/B] :)

[URL="http://img6.imageshack.us/my.php?image=dsc03913f.jpg"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7083/dsc03913f.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img6.imageshack.us/my.php?image=dsc03914.jpg"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8360/dsc03914.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img23.imageshack.us/my.php?image=dsc03916z.jpg"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2857/dsc03916z.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodam jedynie, że Zbieg to wulkan energii. Na spacerze tylko biega i biega - nie potrafi ustać w miejscu. Ma problemy z wyciszaniem się, boję się, że to może być problem w przyszłym domu. Ale nie wiadomo, może to tylko tymczasowo tak wariuje.
Nie jest to typ pieszczocha. Przynajmniej tak go z nam ze schroniska.
On woli biegać, wąchać i skakać niż się głaskać. :p
I boi się wracać do kojca. Błagalnie ciągnie w stronę drzwi wejściowych :-(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pierwsza mordek jaka zobaczylam wcisnieta miedzy kraty to wlasnie mordka Zbiega , jak wchodzilam na boksy stal przy drzwiach ,a nigdy tego nie robil ,tak jak by czul ze onim mysle.
Serce moje krwai ze nie moge go wyciagnac juz dzisiaj :placz:bo od dluzszego czasu juz powiedzilam sobie ze nastepny bedzie Zbieg i juz nie moghe sie doczekac i mam nadzieje ze szybko pojdzie Azyl do domku .Prosze wiec wszystkich o pomoc w oglaszaniu bazylka ,ona jest w maire mlody i fajny wiec powinien znalesc domek szybko ,a Ze Zbiegiem bedziemy musieli sie nagimnastykowac ale wiem ze w koncu sie ktos nad nim zlituje jak go oglosimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Pewnie tak, ale nie ma go jak brać na spacer co tydzień bo jest za mało wolontariuszy.[/QUOTE]

na mnie nie licz jestem za stara na ganianie z psami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mój Sasza ma 12 lat i sobie powolutku spacerujemy :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']na mnie nie licz jestem za stara na ganianie z psami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mój Sasza ma 12 lat i sobie powolutku spacerujemy :diabloti::diabloti:[/quote]
Marysiu dlatego tez ze ja juz jestem tez za stara zawsze wszystki psiaki typu Zbieg czy prins daje na spacerek i do telewizji Ani bo jest mloda i energiczna ,a dotego ma doswiadczenie ze swoim zywiolowym pieskiem:evil_lol:

dlatego tez marysiu jak tylko nas zaszczycisz swoja osoba to damy ci na spacerek jakiegoś dziaduszka ,a takich w schronisku nie brakuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Marysiu dlatego tez ze ja juz jestem tez za stara zawsze wszystki psiaki typu Zbieg czy prins daje na spacerek i do telewizji Ani bo jest mloda i energiczna ,a dotego ma doswiadczenie ze swoim zywiolowym pieskiem:evil_lol:

dlatego tez marysiu jak tylko nas zaszczycisz swoja osoba to damy ci na spacerek jakiegoś dziaduszka ,a takich w schronisku nie brakuje :loveu:[/quote]

Ciężkie jest życie młodego wolontariusza :diabloti:
Rex mi włosy wyrywał, Prince poniewierał po wszystkich kątach i ręce obgryzał jak smakowite kości, Zbieg przez wszystkie krzaki przeciągnął.....

(A Fredzio się dzisiaj w padlince wytarzał :placz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Marysiu dlatego tez ze ja juz jestem tez za stara zawsze wszystki psiaki typu Zbieg czy prins daje na spacerek i do telewizji Ani bo jest mloda i energiczna ,a dotego ma doswiadczenie ze swoim zywiolowym pieskiem:evil_lol:

dlatego tez marysiu jak tylko nas zaszczycisz swoja osoba to damy ci na spacerek jakiegoś dziaduszka ,a takich w schronisku nie brakuje :loveu:[/QUOTE]

Ok , na spacerek z jakims dziaduniem oczywiście sie piszę, ale wtedy i tak umówię się z tobą żebym w razie czego miała wsparcie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona2008']Marysiu nie jednego psiaka byś uszczęśliwiła takim spacerkiem :):):):):):) A Zbieg wygląda ślicznie myślę że jak już ktoś go pokocha to on się wyciszy i uspokoji i z czasem zaufa na tyle że pokocha głaskanie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Oleńko a może bys sie ze mną wybrała na ten spacerek:evil_lol::evil_lol: Fione zostawisz wtedy z Bartusiem :diabloti: coooooo
będzie okazja powspominac stare , dobre( ??? ) czasy :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona2008']nie ma sprawy :):):):) bardzo chętnie tylko trzeba będzie się zaopatrzyć w chusteczki bo jak zobaczę tyle psiaków to mogę nie wytrzymać :placz::placz::placz: ty zresztą też[/quote]
Tak jest zawsze na poczatku ale potem chcac pomagac psa trzeba nieraz zacisnac zeby i przychodzic ,poznawac te psiaczki i wyciagac bo to jest dla nich szansa na domek.
W tygodniu niestety nie dojezdzam do schroniska ,odwiedzam psy w hotelach ale w niedzile do poludnia jestem zwsze zreszta jak wiekszosc wolontariuszy tak wiec zpraszamy na spacerki;)

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że tak jest ale ciężko mi się z tym pogodzić po prostu nie wytrzymuję kiedy widzę krzywdę zwierzątek :):):):):) sama mam taką pokrzywdzona kruszynkę i nie wiem co bym zrobiła temu kto ją wtedy w zimie wyrzucił ( miała ok 5 mies ) :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']To będzie o 100zł więcej. :loveu:
W niedzielę dam Pani pieniądze.[/quote]
Aniu na razie skladaj pieniazki , bo Azylek jest zabezpieczony do konca marca , a te pieniazki niech beda czekac na Zbiega ,bo mam dwa wyjscia albo Azyl pojdzie do domku i wezme go na jego miejsce albo uzbiera sie chodzby kwota na miesiac pobytu w hotelu i wtedy tez go wezme , apotem bede sie martwic skad wziasc pieniazki . Bo na to wszystko bazarki teraz musze przeznaczyc na leczenie Zysia bo jest chory .:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...