Jump to content
Dogomania

Malutka MISIA zamieniła ulicę na DT u Istar, a teraz już DS :) Bądź szczęśliwa, maleńka!


Tyśka)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

kochani zdjęć nie mam - jak będę w Święta dzwonić z życzeniami to poproszę ładnie by mi jakieś wysłali :)

jakiś czas temu rozmawiałam z rodziną. Niestety zapomniałam już, jak to w grudniu jest sajgon w pracy (pracuje w Lidlu...pewnie nie raz robicie zakupy w małym markecie typu Lidl czy Biedronka i widzicie, że pracownicy lekko to nie mają :P ) więc nie udało mi się do nich pojechać :( ALE już się wstępnie umówiłam na początek stycznia, że wpadnę z wizytą....wtedy narobię tyle zdjęć, że aż Wam się znudzi !

 

Co do Misi to...Miśka pilnuje domu tak, że nikt się nie postrzeżenie nie wtargnie...tak...Misia, która u nas zaszczekała może z 5 razy, w swoim domu szczeka na dzwonek od bramki, pukanie do drzwi itp ;) Na szczęście rodzinie to nie przeszkadza - w końcu pies to pies...jakoś "gadać" musi.

Zjadła też pare butów...no Misia ma jakieś słabości do obuwia...ale to też zostało mi powiedziane z humorem - w końcu ja ich ostrzegałam, że Misiak lubi sobie rzeczy znosić i czasem porzuć ;)

Ogólnie proszę Was o jeszcze troszkę cierpliwości jeśli chodzi o zdjęcia i w ogóle...teraz Święta idą to ani ja nie mam zbyt czasu (jeszcze bazarek mam w trakcie trwania), ani nie chce rodzinie zawracać głowy zanadto :)

W pierwszy dzień Świąt chce do nich zadzwonić z życzeniami, to na pewno coś napiszę...no a potem do stycznia to już rzut beretem to pojadę w odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...