Jump to content
Dogomania

Mufka - sunia z cieszyńskiego schroniska, grzeje kanapę w DS ze swoją dogomaniacką siostrzyczką.


Anecik

Recommended Posts

3 minuty temu, Poker napisał:

Zajrzałam do ogłoszeń. Nie ma podanej ani wagi , ani wysokości. Ludzie naprawdę patrzą na wielkość psa i te informacje są potrzebne.

Prawde mówiąc- nie porzeczytałam tekstu i nie zauważyłam:(

ale w tytule napisałam że nieduża, więc coś jest, a reszty się będą musieli dopytać;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 1.02.2017 o 21:47, Gabi79 napisał:

Zapraszam serdecznie na bazarek na potrzeby Mufki

 

Dzięki Gabi za bazarek.

Ja jak co miesiąc wpłaciłam do Kasi150 zł i otrzymałam wpłatę od Pani od zamojskiej Meli 20 zł. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

HIT!!!!!!!!!!

Dzwoniła wczoraj Pani o Mufkę. Bardzo fajna i sensowna Pani. Wszystko powiedziałam co wiedziałam. Pani miała psiaki przez cale swoje życie. Sunia - identyczna (chociaż mniejsza od Mufki) odeszła 7.12.2016 roku. Dziś również długo z Panią rozmawiałyśmy -  posiłkowałam się info od Kasi - i Pani jest pewna że chciałaby adoptować Mufkę. Mieszkają z mężem w pięknej okolicy ......Rymanowa - Zdroju czyli kawał drogi stąd. Dlatego też takie długie rozmowy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w przyszłą niedzielę jedziemy pod Krosno.

 

Jakby ktoś miał jakiegoś psiaka do przewozu to zapraszam (za datek do benzyny :) )

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, anecik napisał:

HIT!!!!!!!!!!

Dzwoniła wczoraj Pani o Mufkę. Bardzo fajna i sensowna Pani. Wszystko powiedziałam co wiedziałam. Pani miała psiaki przez cale swoje życie. Sunia - identyczna (chociaż mniejsza od Mufki) odeszła 7.12.2016 roku. Dziś również długo z Panią rozmawiałyśmy -  posiłkowałam się info od Kasi - i Pani jest pewna że chciałaby adoptować Mufkę. Mieszkają z mężem w pięknej okolicy ......Rymanowa - Zdroju czyli kawał drogi stąd. Dlatego też takie długie rozmowy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w przyszłą niedzielę jedziemy pod Krosno.

 

Jakby ktoś miał jakiegoś psiaka do przewozu to zapraszam (za datek do benzyny :) )

Trzymam kciuki!!!

Oby to był DOMEK NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...