Jump to content
Dogomania

Stary Arielek - wyglądało beznadziejnie...wygrał los na loterii MA CUDOWNY DOM!!!


kikou

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']no trzeba by bylo mu zrobi nowe ogloszenia z tym fotami, bo owczarek jak sie patrzy :crazyeye: pozniej pokasuje lapkowego[/quote]
Taki typowy owczar to z niego żaden! Raczej [B]mix owczarka i husky[/B]- nawet kolor i charakterek by pasował :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']A czego potrzebują te pieski? Też mają jakieś bieżące badania, zabiegi?

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]
[B]Arnolda[/B] już odebrała właścicielka, a [B][SIZE=3][COLOR=red]Arielek[/COLOR][/SIZE][/B] z racji, że starszawy i nie dogaduje się z psami z boksu jest na liście do uśpienia. Niestety psy, które są zagrożeniem dla innych nie są zbytnio tolerowane w naszym schronie. A kojców osobnych aktualnie wolnych nie ma- wszystkie zajęte przez agresywne psy, albo amstaffy:roll:

Żadnych badań, czy zabiegów nie ma (no może oprócz kastracji, ale to w ramach funduszy schroniska)- potrzeba mu jedynie DOMU!

Link to comment
Share on other sites

jedynie dom.......:-(:shake:

[B]brak domu może się skończy najgorszym...[/B]

prosze o pomoc w ogłaszaniu!!!

ostatni tydzień spedzilam w lecznicy z moimi staruszkami...oczywiscie plakat Arielka i Lady wisza w lecznicy...


...ale telefonow nadal zadnych nie było...

Link to comment
Share on other sites

Dlatego wlasnie uwazam, ze natychmiast powinnismy ainstalowac Ariela na platnym nawet tymczasie, chocby w boksie..ale osobnym...nie chce krakać...ale naprawde obawiam sie o psa...tym bardziej ze teraz "goracy czas" suk..i psy beda ciągle agresywne w stosunku do siebie-po prostu hormony im buzują....szukajmy hoteliku i zbierajmy deklaracje....:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

STARAlaM SIE ZROBIC DRAMATYCZNE ALLEGRO , ALE COS NIE MA NATCHNIENIA WIEC WYSZLO TAK SOBIE NA 10 DNI I NA 3 DNI
[url=http://allegro.pl/item643467705_alarm_pies_do_uspienia_uratuj_psa_przed_smiercia.html]ALARM! PIES DO USPIENIA URATUJ PSA PRZED SMIERCIA! (643467705) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...ja też teraz nie mogę- msze wywiazać się z deklaracji...nie wiem co robić....przyszla mi myśl, że może zapytam na wątku Kubusia czy moglabym przelać Ci kaskę (12 zł) na wyróżnienie...tylko nie wiem czy tak wypada zrobic i czy cioteczki sie nie obraża...ale kurcze...sytuacja jest ALARMOWA!!!!Moim zdaniem liczy sie tutaj kazda godzina....coś za mało osób tu wchodzi chyba...muszę pomyśleć....:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Ciotki, te psiaki są chyba owczarkowe, prawda?

Może trzeba wstawić je na "owczarki w potrzebie" ???[/quote]
Ok...cioteczka Negri juz tu jest:loveu::loveu:DZiękuje...wlasnie tez o tym myslalam wczesniej- tylko ja kompletnie nie umiem tego robi..mysle ze to bardzo dobry pomysl wstawic Arielka na owczarki...tam tez na pewno znajdzie sie ktoś kto nie pozwoli Arielowi odejsc..i to jeszcze w taki sposób..beż konkretnego powodu:placz::placz:...wstaw Negri...plissssss:lol:

Link to comment
Share on other sites

Skopiowałam z wątku Patosa:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/patos-wrocil-z-adopcji-ma-padaczke-prosimy-o-dt-wsparcie-finansowe-106038/index149.html[/URL]


[COLOR=darkred]Cytat:[/COLOR]
[COLOR=darkred]Napisał [B]irenaka[/B] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/patos-wrocil-z-adopcji-ma-padaczke-prosimy-o-dt-wsparcie-finansowe-106038-post12324721/#post12324721"][COLOR=darkred][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/URL][COLOR=darkred] [/COLOR]
[I][COLOR=darkred]Dziewczyny!
Przyznać się bez bicia, która działa na owczarek.pl:mad:;-)
Może warto tam wrzucić informację o Patosku?:loveu:
A może On za mało owczarkowaty?;-)[/COLOR][/I]

[COLOR=darkred]Przyznaję się, działam.:evil_lol:
Na owczarku bardzo mało się dzieje, praktycznie nic. Szkoda czasu, zwłaszcza, że Patosik trochę za bardzo zmiksowany.;-)[/COLOR]


Ale może trzeba spróbować? Piękny pies. Niestety, nie mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu...wyróżnij prosze Allegro Arielowi już a mnie przeslij konto (nr) na PW- wyślę kaskę z Kubusiowej skarpetki dla Dziadziusia:lol::lol:Dziewczyny (wprawdzie kilka, ale zawsze to coś) sie zgodzily..a to przecież wspolne pieniążki...Kubus się nie pogniewa a kto wie..???Może Arielowi cos to pomoże..(oby...:lol::lol::lol:)..
No to czekam na numer konta:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze..Agaciu..a nie wiesz kto umie oglaszać na Allegratce???To też bylaby chyba duża szansa dla Ariela, zwlaszcza wyróżnione ogloszenie..??
No i coś Gosia nie pisze mi numeru konta na PW..moze jeszcze nie byla na dogo..a tu czas nagli naprawdę....bardzo martwie się o dziadzia...to taki śliczny pies....
[SIZE=4][B]KTO ZROBI ALLEGRATKĘ???????[/B][/SIZE]:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

FAktycznie..gdyby byla szansa za "jedyne" 200zł..i bylaby to dobra opieka- to bylby cud nad cuda i mysle ze daloby rade zebrac te 200zł miesięcznie..tylko co to za przytulisko??Napisz prosze Kikou wiecej na ten temat..żeby bylo wiadomo, ze nie trafi z deszczu pod rynne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...