Jump to content
Dogomania

Stary Arielek - wyglądało beznadziejnie...wygrał los na loterii MA CUDOWNY DOM!!!


kikou

Recommended Posts

Może by tak zrobić im wyróżnione allegro, ma sie wtedy więcej wejśc i ktoś ich dojrzy ( koszt 12zł) pytałam po schroniskach, ale u nas na Górnym Sląsku jest przepełnienie i nikt ich nie weźmie. U mnie w schronisku na razie nie da rady, jeśli sie przeluźni a one beda jeszcze potrzebować pomocy, to może byłaby szansa aby znalazły sie u nas. Śmierć w naszym schronisku im na pewno nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana'][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/st1.jpg[/IMG]

Ma takie mądre i biedne spojrzenie...... jakby mówił .... mnie już nie ma ! :-(
NIE POZWÓLMY IM ODEJŚĆ ! :crazyeye:
Postaram się zaglądać .[/quote]


I właśnie odwiedzam seniorów :loveu:

Zaglądajcie do staruszków - potrzebują naszego wsparcia ! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']wystawiłam wyróżnione allegro i Arielowi i Arnoldowi,

z pineski.pl przyjdą do Ciebie linki aktywacyjne,[/quote]

aktywowałam linki.... super te ogłoszenia Bumel,
strasznie dziękuje, że pamiętasz o tych biedakach....

.... te smutne teksty od Smoka i te wzruszające tytuły.....
Arnoldzik biedny....ten tekst niezwykle do niego pasuje " bede Cię strzegł dopóki starczy mi sił...." :-(:-(



tak mi strasznie smutno bo z tymi większymi pieskami to nawet nie ma kogo błagać...żeby je przyjął....
za dużo jedzą...za dużo ważą....za długo żyją....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou'][B]byłam w schronisku w czwartek[/B]..... [SIZE=2][COLOR=Red][B]jeszcze żyły...[/B][/COLOR][/SIZE]

błagam każdego odwiedzajacego o chociaż jedno ogłoszenie dla psiaka dla Arielka albo Arnoldzika....[/quote]
O matko święta...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']
tak mi strasznie smutno bo z tymi większymi pieskami to nawet nie ma kogo błagać...żeby je przyjął....
za dużo jedzą...za dużo ważą....za długo żyją....[/quote]
A pani Wanda ta co ma Buraska nie zgodziłaby się ich jeszcze wcisnąć do siebie,gdyby znalazły się pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']A pani Wanda ta co ma Buraska nie zgodziłaby się ich jeszcze wcisnąć do siebie,gdyby znalazły się pieniążki?[/quote]


tylko że tu nawet mało kto zagląda...
a co tu mówić o hotelowaniu, pieniądzach...
gdzie prawdopodobieństwo adopcji jest zerowe...
a psiunie w dobrych warunkach jeszcze może i pare lat by pożyły....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']tylko że tu nawet mało kto zagląda...
a co tu mówić o hotelowaniu, pieniądzach...
gdzie prawdopodobieństwo adopcji jest zerowe...
a psiunie w dobrych warunkach jeszcze może i pare lat by pożyły....[/quote]

Kikou, może warto by wysłać PM przypominającego do tej garstki, która tu zaglądała i może też zapraszającego te osoby, które mogłyby pomóc z ogłoszeniami, pomyśl o tym. Bo choć wielu możliwości pomocy nie ma, to ogłoszenia taką pomocą są, większość z nich nic nie kosztuje, poza paroma minutami poświęconego czasu.

Ja dzisiaj wyjeżdżam, będę bez dostępu do netu przez kilka dni, ale potem psiaki mogą liczyć na to, że jeszcze parę ogłoszeń im dorobię.

Przyłączam sie do apelu Kikou: do wszystkich zaglądających, pomyślcie o tym, żeby zrobić choć jedno ogłoszenie tym psom, to dla nich szansa na życie, [SIZE=2]a ograniczanie się do wstawiania smutnych buziek, etc. na wątkach tej szansy żadnym psom nie daje.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ode mnie mają allegro, możeby dać ogłoszenia na 1-szą stronę?[/quote]

Allegro zatem jest mocno obstawione, bo też im wczoraj wystawiłam dwa osobne ogłoszenia (wyróznione).

Myslisz o 1-stronie allegro? to chyba sporo kaski kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ojej znowu skróty myślowe robię.:oops: myslałam o daniu ogłoszeń na 1-szą stronę wątku tu na dogo.
a allegro to ja mogę najwyżej wyróżnione robić...[/quote]

Dobry pomysł xmatrix, tylko na razie skromna lista z tego wyjdzie, oj skromna...

4lapy.pl
[FONT=Calibri]cafeanimal.pl[/FONT]
[FONT=Calibri]adopcjapsa.pl[/FONT]
[FONT=Calibri]alegratka.pl[/FONT]
[FONT=Calibri]gieldaogloszen.pl[/FONT]
pineska.pl
allegro.pl (wyróżnione)

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję, że jak tu zajrzę po tych dwóch dniach, to przez ten czas coś się ruszy z ogłoszeniami...
................................................................
.............................................................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kikou']tu nawet nikt nie widzi sensu robić ogłoszeń.....:shake::shake:

co tu zrobić?[/quote]

Nie wiem, może psy nie dość smutne, nie dość chore? Szkoda gadać. Kikou, jako autorka, też mogłabyś tu częściej zaglądać, może spróbuj pościągać inne osoby tutaj, choćby z Wrocławia? chyba trochę dogomaniaczek jest z tego miasta?
Po weekendzie będę mogła przysiąść do nowych ogłoszeń. Ale jak już jest wątek, to niech żyje chociaż letnim życiem. Niech choć ktoś zajrzy raz na dwa dni i coś napisze, bo naprawdę kiepsko jest pisać do samej siebie, post po poście.

Może ktoś mógłby też pomóc z wyróżnieniem allegro, bo do końca obu aukcji pozostało 6 godzin. Ja nie wyrobie finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...