Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

Straszna wiadomość, biedna sunia, oby sobie poradziła po takiej traumie:(

Anula,  i Bogusik - bardzo współczuję, wiem, co czujecie.

Ja nie mogę się pozbierać po Vanilce, a to przecież zwrot po 5 mies. , a tutaj 2 lata  - 2 wspólne lata i ludzie oddają psa jak rzecz:(

Nie potrafię tego pojąć, nie potrafię  zrozumieć:(

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Ręce opadają.

Biedna mała.

Biedne Wy.

Kochane Dziewczyny mam nadzieję, że mała w miarę bezboleśnie przeżyje zwrot a  na Was nie wpłynie on zniechęcająco do dalszej pomocy psiakom.

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Boże, aż mnie zmroziło:(Strasznie mi przykro.....

 

54 minuty temu, Tola napisał:

Straszna wiadomość, biedna sunia, oby sobie poradziła po takiej traumie:(

Anula,  i Bogusik - bardzo współczuję, wiem, co czujecie.

Ja nie mogę się pozbierać po Vanilce, a to przecież zwrot po 5 mies. , a tutaj 2 lata  - 2 wspólne lata i ludzie oddają psa jak rzecz:(

Nie potrafię tego pojąć, nie potrafię  zrozumieć:(

 

Dziękuję kochane,że jesteście z powrotem na wątku Sandi bo zawsze raźniej...:)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

KOCHANE, czy moge Wam pomóc z ogłoszeniami???? Tekst pobiore z olxa Anuli, a zdjęcia? wpiszcie chociaż numery stron watku gdzie są, ok? jutro się zabiore

Izuniu będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w ogłaszaniu Sandi.W tekście trzeba zmienić to,że ona bardzo ładnie chodzi na smyczy bo tego ją p.Bogusia nauczyła.Co do zdjęć to zaraz przeweruję wątek i podam...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Izuniu będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w ogłaszaniu Sandi.W tekście trzeba zmienić to,że ona bardzo ładnie chodzi na smyczy bo tego ją p.Bogusia nauczyła.Co do zdjęć to zaraz przeweruję wątek i podam...

dzięki Bogusiu, i głowa do góry. Znajdziemy suni domek.

Ludzi nigdy się nie rozgryzie...czasem Ci średnio rokujący okazuja się fantastycznymi opiekunami...czasem Ci świetnie rokujący...nienajlepszymi...do tego- nikt nie potrafi przewidzieć przyszłości....

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

dzięki Bogusiu, i głowa do góry. Znajdziemy suni domek.

Ludzi nigdy się nie rozgryzie...czasem Ci średnio rokujący okazuja się fantastycznymi opiekunami...czasem Ci świetnie rokujący...nienajlepszymi...do tego- nikt nie potrafi przewidzieć przyszłości....

 

Dziękuję Izuniu za słowa wsparcia, a tym bardziej,że jutro jadę robić wizytę p/a dla kieleckiej oneczki, więc dobre myśli zawsze się przydają :) Zdjęcia są na str. 2,3,5,8

Zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Anulko- TWÓJ OLX NIE JEST AKTYWNY!

Dziewczyny, czy może być takie coś?

https://www.olx.pl/oferta/sindi-nieduza-piekna-lagodna-zrownowazona-sunia-adopcja-CID103-IDvRqBo.html

A teraz jest aktywne już?

https://www.olx.pl/oferta/sindi-cudna-delikatna-i-pelna-gracji-suczka-szuka-domu-CID103-IDvR2Zs.html

Ogłoszenie jest Twoje bardzo dobre.Tak sobie myślę aby nie było kłopotu to można jeszcze podmieniać imię np.na Sandi.Będzie wiadomo o co chodzi i koniecznie kontakt: 10-18godz.bo Hania nie może sobie poradzić z telefonami,potrafią ludzie dzwonić w nocy.

Link to comment
Share on other sites

Bogduniu,kiyoshi bardzo dziękuję za ogłoszenia,zaraz je wyróżnię.

Już nawet nie piszę co ja czuję.Dla każdego jest to traumą i jakimś doświadczeniem na przyszłość.

Najbardziej mi żal Sindi dlatego już zaczęłam ją ogłaszać pomimo,że Sindi jeszcze nie dotarła do hoteliku.Chcę aby jak najszybciej jej znaleźć domek jak to będzie możliwe bo przeprowadzki to nic dobrego dla psa.Jedynie mamy to szczęście,że Sindi może wrócić do hoteliku,nie musimy na gwałt szukać nowego lokum i mamy także zapewniony transport.Jest to o jedno zmartwienie mniej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Anula napisał:

A teraz jest aktywne już?

https://www.olx.pl/oferta/sindi-cudna-delikatna-i-pelna-gracji-suczka-szuka-domu-CID103-IDvR2Zs.html

Ogłoszenie jest Twoje bardzo dobre.Tak sobie myślę aby nie było kłopotu to można jeszcze podmieniać imię np.na Sandi.Będzie wiadomo o co chodzi i koniecznie kontakt: 10-18godz.bo Hania nie może sobie poradzić z telefonami,potrafią ludzie dzwonić w nocy.

Tak, teraz jest aktywne:) nie martw się Anulko, ja przycinam zdjęcia więc imie nie ma znaczenia, zaraz dopisze o godzinach ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Tak, teraz jest aktywne:) nie martw się Anulko, ja przycinam zdjęcia więc imie nie ma znaczenia, zaraz dopisze o godzinach ;)

Bardzo dziękuję.

Już ogłoszenia wyróżnione na Zieloną Górę i Poznań.Wyróżniłam na razie na tydzień za 4,49zł.

Link to comment
Share on other sites

Biedni są wszyscy. Ja nie tak ostro oceniam sytuację.

Nie wiadomo na co jest chory pan. Może być tak ,że pani nie będzie mogła zostawić go samego nawet na 10 minut ,ani poświęcić czas suni. Sprzedali dom , mają kupić mieszkanie, nie wiadomo jaka jest ich sytuacja finansowa ( mam na myśli hotelik).

Bywają sytuacje w życiu , których człowiek nie wymyśli.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Iza bardzo dziękuję za jeszcze ogłoszenie i wyróżnienie na Wrocław.Ja wyróżniłam na Gorzów Wlkp na tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...