Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

  • 2 months later...

Myślę,że zdjęcie trochę przekłamuje, ale chudzielcem na pewno nie jest.Tak właściwie to niemalże u wszystkich byłych pod naszą opieką psiaków widać nadwagę.Na pewno zima i w sumie do niedawna okropna pogoda z deszczami i wichurami,ograniczyły spacery i ruch.To niestety sprzyja nadwadze i zwierzakom i ludziom....

Link to comment
Share on other sites

Niestety w większości jest tak ,że jedzeniem a raczej ponadprogramowym dokarmianiem smakołykami ludzie chcą wynagrodzić zły okres w życiu zwierzaczków. Niestety nie myślą o tym , że robią im krzywdę.

może jakoś delikatnie zapytać czy to wina ujęcia czy też sunia ma ponadplanowe kilogramy. Uzmysłowić państwu ,ze to źle dla jej stawów, ze zaczną się kłopoty...Jakoś tak delikatnie pouczyć ich troszkę:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Zapytałam p.Cezarego czy Sindi czasem nie przytyła i otrzymałam taką odpowiedź:

Nie , zdjęcie robiłem po kąpieli i po prostu jest bardzo puszysta, a waży o 900 gram mniej niż jak ją ważyłem przy czyszczeniu zębów.

To jednak zdjęcia przekłamują.Super wiadomość.A Sindi ma wspaniały dom.jest zadbana i kochana.Cudnie jest oglądać zdjęcia tak zadbanego pieska.Bardzo cieszy także kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...