Jump to content
Dogomania

Malutki Rysiu ze szkolnego parkingu prosi o pomoc...


Recommended Posts

Tak,tak Rysio zostaje z nami. Zaprzyjaznił się bardzo z Inka i są prawie nierozłączni. Tylko nocą opuszcza swoją przyjaciółkę żeby się wygrzać w łóżeczku :) W domu nie ma z nim żadnego kłopotu a rozrabianie zostawia sobie  na spacery.Dalej wydaje mu się,że jest psem obronnym i większość kolegów traktuje warczeniem i szczekaniem.Tak pewnie bedzie do czasu aż dostanie od któregoś odczuwalną lekcje dobrego zachowania :)), a może spokornieje,kto to wie ? Ryś ma ogromny apetyt i widać po nim,że nie głoduje jak kiedyś.Już dwa razy trzeba było popuszczać szeleczki ! Wygląda na zadowolonego ze swojego psiego losu :)) Bardzo ciężko byłoby nam rozstać się z nim,więc zapadła decyzja o powiększeniu rodziny. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom za zaangażowanie i pomoc w uratowaniu Rysiaczka.

Izunia nie martw się o nowe DT ,jest tyle dobrych serduszek przy Tobie,że zawsze w razie potrzeby coś się poradzi. Wiadomo,że dla Ciebie i Krzysia lepiej byłoby znależć miejsca docelowe dla Waszych Białogonków niż dla nowo znalezionych.Wiesz,że przymierzaliśmy się do towarzysza dla Inki i tylko przypadek sprawił,że został nim Rysio a nie Białogonek.... Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie :)))

 

040920161199.jpg

060620161026.jpg

171020161222.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Inko , pięknie napisane :) Ja w każdym razie jestem o Rysia tak spokojna jak jestem spokojna o Inusię :)  Dzięki za piekne fotki :) Cóż za spotkanie z jakimś kociakiem było ... mam nadzieję że Rysiu zachował się jak dżentelmen ;) No i faktycznie wreszcie wygląda jak piesek a nie jak wieszak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Rysio pozdrawia wszystkich serdecznie. Jest bardzo grzecznym chłopcem i absolutnie nie narzuca się nikomu,choc uwielbia wszelkiego rodzaju pieszczoty,mizianki ,drapania i inne tego typu przyjemności.Do jedzenia idealny,nie grymasi i pochlania wszystko co dostanie  w mgnieniu oka :) Z Inka uwielbiają się i nadal są w dzień nierozłączni ale nocą wybiera łóżeczko i towarzystwo Pana. Na spacerach głosny ale tylko na smyczy (obszczekuje wszystkie psy),po spuszczeniu uspokaja się i tylko nieliczne go irytują. Jest bardzo milym towarzyszem tworząc z Czarną Inką idealną parę :))))

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ryszard był dziś w odwiedzinach w Białogonkowie :) Wygląda pięknie i zachowuje sie wzorowo :) No po prostu super pies :)

DSCF6006.jpg

 

Spotkanie  z Dupcią ;)

DSCF6020.jpg

Z Fiorką :)

DSCF6023.jpg

 

Tu z MIlinią i Fiorką :)

DSCF6022.jpg

 

Zabawa z Milunią i Apollonią :)

DSCF6029.jpg

 

Rysiu nie miał problemów z zachowaniem nawet w pokoju Dzikusków ;) ... może to dlatego że za sobą miał troskliwą Inkę ? :)

DSCF6097.jpg

 

Bardzo to miłe były odwiedziny i cieszę się że Rysiu jest zadowolonym , szczęśliwym pieskiem :) jakże innym niż ten mały, chudy, rudy biedak spod mojej szkoły ...

Dziękuję Ci Rodzinko Inki i Rysia za przygarnięcie  Inki i Rysia pod swój dach :) Dobry to i bezpieczny dach ...;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...