Jump to content
Dogomania

Tita - agresywna shih tzu i wątek ostatniej szansy


Marlena:)

Recommended Posts

Dawno mnie tu nie było, ale wiem, że na dogomaniaków zawsze można liczyć.
Mówiąc bez ogródek - tej uroczej shih tzu grozi eutanazja z powodu agresji. Behawioryści rozkładają ręce, a jej jedyną szansą jest hotel z behawiorystą, którego koszt to 700zł/miesiąc + karma.
https://www.facebook.com/Psi-Hotel-Psia-Szko%C5%82a-Beaty-Hettlinger-1071654939531364/?fref=ts
Żeby się okazało, czy jest szansa, potrzebne są podobno mniej więcej 3 miesiące - czyli na wstępie musimy mieć deklaracje na 2100zł.

Zbieramy deklaracje jednorazowe i stałe - może ktoś z Was może coś od siebie dorzucić?

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1627996414086216/

Cytuj

 

Tita ma około 3 lat. Nie znamy dokładnie Jej historii, ale wiemy, że nie miała łatwego życia. Została znaleziona na ulicy i trafiła do Schroniska. okazało się, że ma właścicieli, ale Oni Jej nie chcą, bo jest agresywna do wszystkiego i wszystkich. Pogryzła ich wiele razy i sobie z Nią nie radzą. W końcu została zabrana przez dobrych ludzi do DT. Pomimo dużego doświadczenia, pracy z behawiorystami, leków nic się nie zmieniło. Dziewczynka mieszka już w DT od 2 miesięcy i niestety ostatnimi czasy jest coraz gorzej. Na wyciągnięcie ręki przez obce osoby reaguje od razu próbą ugryzienia. Jeśli chodzi o domowników to bywa różnie. Raz się przytula, a raz po prostu próbuje gryzie(bez ostrzeżenia). Była uczona kennel klatki i jest z tego powodu szczęśliwa- uwielbia to miejsce. Niestety czasami człowiek nawet nie można zbliżyć się do klatki, bo od razu warczy, innym razem chce lizać po rękach... Niestety nie toleruje kota, który mieszka w domu. W domu też nie jest w stanie zaakceptować sunia rezydentki - również shih-tzu. Ostatnio kilka razy rzuciła się na Nią na spacerze - raz niestety ugryzła w główkę :(

JEDYNĄ SZANSĄ JEST HOTEL Z BEHAWIORYSTKĄ - SPECJALISTKĄ O PLASKATYCH PSÓW. NIESTETY MIESIĘCZNE KOSZTA UTRZYMANIA TO 700 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE + KARMA.

W związku z tym prosimy o deklaracje stałe i jednorazowe....

Oczywiście fundusze będą zbierane na konto fundacji, na wszystko będą faktury... Prosimy o pomoc... DLA TITY TO JEDYNA SZANSA....

 

 

 

 

13010704_1106605729362342_2539527467291137037_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deklaracje miesięczne: (100 złotych)
- Marlena :) - 30 złotych
- Alicja Ch. - 10 złotych
- Urszula D.-K. - 50 złotych
- Urszula I. - 10 złotych
- Sylwia F. - 20 złotych
Deklaracje jednorazowe: (80 złotych)
- mdk8 - 20 złotych
- anula - 50 złotych
- Urszula I. - 10 złotych

 

Obecnie mamy 120zł deklaracji miesięcznych
oraz 80zł deklaracji jednorazowych.

3 miesiące to koszt: 2100
Mamy:                        440
Brakuje nam:           1660

Dane do przelewu:
Fundacja Azylu Koci Świat,
Kątne 59,
05-190 Nasielsk
rachunek bankowy nr.
47 1240 5312 1111 0000 5049 4208

Tytuł: Darowizna-cele statutowe-Tita

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Zaglądam do malutkiej.Szkoda bardzo Tity.Poratuję jednorazową kwotą 50,00zł.Proszę o dane do przelewu.

Dziękuję, wrzucę dane jak najszybciej :)

15 godzin temu, Tola napisał:

Na razie zapisuję

Dzięki ;)

Podjąć trudną decyzję zawsze się zdąży  - kto pomoże dać tej kulce nieszczęścia szansę?
12993627_1106623002693948_35587718467148

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, marga3 napisał:

Marlena napisz na wątku Plaskatej skarpety prośbę o pomoc w opłaceniu pobytu suni w hoteliku .

Skrapetę prowadzi marmosia - http://www.dogomania.com/forum/topic/146662-nowa-skarpeta-plaskatych/?page=10

Dziękuję :)
Już Anula zgłosiła tam Titę jak widzę.
W niedzielę sunia wyjeżdża do hoteliku , a my musimy uzbierać środki na jej utrzymanie.
Dzisiaj po pracy wkleję dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze jest mała szansa, że się uda, ale uważam, że warto spróbować. A czy dojdzie do siebie na tyle, żeby znaleźć dom to się okaże - mam nadzieję! 

Dt strasznie ją pokochał i gdyby się trochę ogarnęła i nie zagrażała innym zwierzakom pewnie zostałaby z nimi .. Ale teraz to za duże ryzyko :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, marmosia napisał:

Skarpeta się melduje ;) Na fcb łatwiej mnie znaleźć- Renata Marmajewska :)

Dzięki Anula za wpis na Skarpetce. Titka słodka, Z chęcią pomożemy !

Dzięki wielkie :)
Napisałam PW na facebookach, tam rzeczywiście będzie łatwiej rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Marlena:) napisał:

Kurcze jest mała szansa, że się uda, ale uważam, że warto spróbować. A czy dojdzie do siebie na tyle, żeby znaleźć dom to się okaże - mam nadzieję! 

Dt strasznie ją pokochał i gdyby się trochę ogarnęła i nie zagrażała innym zwierzakom pewnie zostałaby z nimi .. Ale teraz to za duże ryzyko :(

Będę śledziła losy małej "Gryzeldy" ;) Trzymam kciuki - obserwując na FB postępy psów w szkole p. Beaty wierzę że na pewno rezultaty będą.

Nie ukrywam że suczka wpadła mi w serce.

Link to comment
Share on other sites

O 19.04.2016o11:49, mdk8 napisał:

stałej nie dam rady. Na dzień dzisiejszy 20,- jednorazowo.

 

O 19.04.2016o19:25, Anula napisał:

Zaglądam do malutkiej.Szkoda bardzo Tity.Poratuję jednorazową kwotą 50,00zł.Proszę o dane do przelewu.

 


Cytuję, bo pewnie nie każdy zagląda, a już można wpłacać :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marlena:) napisał:

Dziękuję :) Już jutro mała wyjeżdża. Trenerka podniosła cenę do 800 zł za miesiąc widząc filmiki z jej zachowaniem. Mam nadzieję, że damy radę to opłacić..

Oby nie było tak,że podniosła cenę za wyprowadzenie maluniej na prostą a Titka wróci ze swoim zachowaniem takim jakim jest w tej chwili.Jakoś szybko podniosła cenę jeszcze nie pracując z psem.To jest bardzo duża kwota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...