Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia Aschita stała się członkiem wspaniałej Rodziny. Jej dzieci też szczęśliwe w swoich domach :) Aschita - kolejny dramat psiej matki i jej ośmiorga dzieci w jednej z podzamojskich wsi.


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, stała deklaracja dla Aschity za VI pofrunęła. Potwierdź proszę, jak zamelduje się na koncie  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Bardzo dziękujemy  z%2Btulipanami.gif

Dam głos,. jak zamelduje się na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

Ma kamienie w pęcherzu, musi być na karmie rozpuszczającej struwity (np. Royal Canin Urinary).

Zapomniałam dopisać, że dziś był wet u nas i przy okazji zaszczepiliśmy Aschitę na wirusówki (bo tylko wściekliznę miała, potem leczyliśmy stan zapalny i sterylka była, nie było kiedy zaszczepić).

Link to comment
Share on other sites

 

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, domek na pewno jest tylko jeszcze nie wie, że taki skarb jak Aschita czeka... e120c5b38362e8faf755f94c0a7fd832.jpgAle ty tylko kwestia czasu.....

Też tak sądzę Asiu :) A w tym, to ja sama chętnie zamieszkałabym :)

 

6 godzin temu, Murka napisał:

Suńka jest wspaniała i potrafi zauroczyć. Problem może być tylko z tym, że będzie musiała być już zawsze na karmie specjalistycznej (drogiej...).

Od Fundacji ZEA sunia otrzymała: worek karmy RC Urinary 4 kg oraz 350 zł.

FUNDACJO  ZEA, TOLU  bardzo serdecznie dziękujemy  gif%2Bbij%25C4%2585ce%2Bserce.gif     z%2Btulipanami.gif

Dopisuję do rozliczeń :)

6 godzin temu, Murka napisał:

. . .

Zapomniałam dopisać, że dziś był wet u nas i przy okazji zaszczepiliśmy Aschitę na wirusówki (bo tylko wściekliznę miała, potem leczyliśmy stan zapalny i sterylka była, nie było kiedy zaszczepić).

Dobrze Murko, że pomyślałaś o tym. Bardzo dziękuję :)

Jaki koszt ?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Murka napisał:

Suńka jest wspaniała i potrafi zauroczyć. Problem może być tylko z tym, że będzie musiała być już zawsze na karmie specjalistycznej (drogiej...).

Od Fundacji ZEA sunia otrzymała: worek karmy RC Urinary 4 kg oraz 350 zł.

Mała poprawka: 2 kg (nie 4)

 

Koszty szczepienia podam jak będę mieć fakturę zbiorczą za wizytę weta.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Mała poprawka: 2 kg (nie 4)

 

Koszty szczepienia podam jak będę mieć fakturę zbiorczą za wizytę weta.

Karmę podarowała pani z FB, jak przeczytała o suni.

ZEA  pokryje koszt   kolejnej porcji karmy.

Ja tez zrobiłam suni OLX na Warszawę - sporo wyświwetleń, ale nikt nie dzwoni, nie obserwuje.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 22.06.2016 o 16:23, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, stała deklaracja dla Aschity za VI pofrunęła. Potwierdź proszę, jak zamelduje się na koncie  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Dwie dyszki dla Aschity zameldowała się na jej koncie :) Dziękujemy serdecznie   z%2Btulipanami.gif

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Karmę podarowała pani z FB, jak przeczytała o suni.

ZEA  pokryje koszt   kolejnej porcji karmy.

Ja tez zrobiłam suni OLX na Warszawę - sporo wyświwetleń, ale nikt nie dzwoni, nie obserwuje.

 

Wydaje mi się, że najkorzystniej można kupić karmę royal canin urinary na allegro. Worek 14 kg kosztuje 205,00 zł.  1 kg - 13,66 zł

np  http://allegro.pl/royal-canin-urinary-s-o-pies-14-kg-wysylka-24-g-i6276263091.html

Na OLX na Kraków też żadnego rezultatu :(

 

Link to comment
Share on other sites

Sobota - dzień wolny od pracy, a ja dopiero teraz znalazłam wolna chwilę, żeby usiąść do kompa i zaglądnąć do kochanych psiaków.

Moja sunia ledwie dyszy. Co trochu to przenosi się na nowe miejsce. Pewnie szuka chłodu. Ja z resztą też. Mam już dość, a przecież to dopiero początek gorących dni.

Murko, jak znoszą to psiaczki ? Maja gdzie się skryć przed słońcem ?

Link to comment
Share on other sites

O 19.06.2016 o 22:27, elik napisał:

Wielkie, ogromne DZIĘKUJEMY gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

Podaję nr na PW :)

EDIT

xcat masz zapełnioną skrzyneczkę i nie mogłam przesłać Ci PW. Odgruzuj skrzyneczkę, albo podaj swój e-mail.

Zrobione. Przepraszam, ale dopiero zobaczyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...