Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Dnia 28.06.2017 o 21:46, mar.gajko napisał:

Dziękuję Mureczko, poza tym wszystko w normie u Kasi? Żadnych depresji? Niepokoju?

Wszystko ok. Będziemy próbowali zapoznawać Kasieńkę z jakimś psiakiem, oczywiście odpowiednich gabarytów. 

Link to comment
Share on other sites

Była szczepiona na wirusy u nas (kwiecień 2016), w DS nie powtórzyli, bo się normalnie co 2 lata szczepi (u nas wet radzi co roku szczepić ze względu na duże skupisko psów i rotację). Możemy zaszczepić przy okazji lub razem z wścieklizną jeśli jeszcze w listopadzie u nas będzie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Była szczepiona na wirusy u nas (kwiecień 2016), w DS nie powtórzyli, bo się normalnie co 2 lata szczepi (u nas wet radzi co roku szczepić ze względu na duże skupisko psów i rotację). Możemy zaszczepić przy okazji lub razem z wścieklizną jeśli jeszcze w listopadzie u nas będzie.

Mureczko, odczekaj jeszcze ze dwa tygodnie, niech się całkiem zaaklimatyzuje i zaszczep ją, jak jakoś wet będzie, czy będziecie jechać, OK?

Link to comment
Share on other sites

dziś akurat spotkałam ludzi z baaardzo fajną dużą sunią i to dobrze wychowaną, i od razu pomyślałam o Kasi. Oby udało się  znaleźć odpowiedzialny dom, który sobie poradzi z tą koloską. Aha ta duza sunia w bloku mieszka :) i ani nikogo nie napada na schodach, ani nie szarpie a smyczy. Fajny widok taki opanowany duży pies :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Bardzo dziękujemy z Kasią razem :) i konto już podsyłamy.

Pieniążki przelane, zaokrągliłam do 100,

bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak dojdą.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, milagros19853201 napisał:

zapraszam serdecznie na bazarek gdzie sunia jest jedna z benefoicjentow:

 

Bardzo dziękujemy!!!

Dzisiaj na konto Kasi wpłynęlo 100 zł od Terra z bazarku - całuskujemy!!

I 20 zł od Anecik dla naszej Kasieńki - też całuskujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, AgaG napisał:

dziś akurat spotkałam ludzi z baaardzo fajną dużą sunią i to dobrze wychowaną, i od razu pomyślałam o Kasi. Oby udało się  znaleźć odpowiedzialny dom, który sobie poradzi z tą koloską. Aha ta duza sunia w bloku mieszka :) i ani nikogo nie napada na schodach, ani nie szarpie a smyczy. Fajny widok taki opanowany duży pies :)

Kasia też jest dobrze ułożona. Sama nie zaczepia psów, jak na nią szczekają z boksów to czasem pobiegnie odpyskować, ale wystarczy krzyknąć i od razu spokój.

Ona nie ma kondycji, wystarczy jej parę razy rzucić zabawkę - przebiegnie się parę razy i już zmęczona księżniczka. Chodzi bez smyczy przy nodze. 

Dziś miała spotkanie z psem trochę mniejszym od niej - zapraszała go do zabawy i chciała się bawić w ganianego, ale że ziemia dudniła, to się trochę ów psiak przestraszył;)

No cóż, ciężko będzie znaleźć jej odpowiedniego towarzysza zabaw. Albinek by się przydał:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...