Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Kupiłam wcześniej jedno opakowanie i teraz drugie (widać na fakturze), ale to Fundacja ZEA sponsoruje:)

Wydaje mi się, że do końca zużyjemy to co kupiłam i wystarczy.

 

A dzisiaj weszli na posesję panowie (chętni na pieska), tacy trochę znajomi teściowej, weszli samowolnie, teściowa jeszcze do bramy nie zdążyła dojść, chcieli pokazać jacy to oni odważni, że to niby psów się nie boją. A w tym momencie Kasieńka grasowała na ogrodzie :D tylko była w innej części ogrodu i jej panowie nie zobaczyli. Jak przybiegła się przywitać, to wiali za bramę tylko się kurzyło :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Murka napisał:

Kupiłam wcześniej jedno opakowanie i teraz drugie (widać na fakturze), ale to Fundacja ZEA sponsoruje:)

Wydaje mi się, że do końca zużyjemy to co kupiłam i wystarczy.

 

A dzisiaj weszli na posesję panowie (chętni na pieska), tacy trochę znajomi teściowej, weszli samowolnie, teściowa jeszcze do bramy nie zdążyła dojść, chcieli pokazać jacy to oni odważni, że to niby psów się nie boją. A w tym momencie Kasieńka grasowała na ogrodzie :D tylko była w innej części ogrodu i jej panowie nie zobaczyli. Jak przybiegła się przywitać, to wiali za bramę tylko się kurzyło :D

Moje małe cielątko. Szkoda, że się nie przywitała z wyskokiem na klatę :)

Trzeba by było pewnie karetkę wezwać, bo zawał by był jak nic :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła Pani z Krakowa, a właściwie Wieliczki, w sprawie Kasi. Pani sympatyczna. Ale mieszka na 3 piętrze, i by musiała nauczyć Kasię chodzić po schodach. Przedstawiłam wszystkie "za i przeciw" naszej pięknej. Nie ukrywając ewentualnych problemów wynikających z braku umiejętności :) Kasieńki życia w środowisku miejskim :) ale też, że przy odpowiedniej pracy, po pół roku będzie to IDEAŁ, bo jest 3/4 IDEAŁU w tej chwili. Prosiłam o poważne przemyślenie i ewentualny telefon.

Link to comment
Share on other sites

No, to czekamy, co z tych przemyśleń wyniknie, chociaż raczej nie popieram  mieszkania dużych psów powyżej 1 piętra, bez windy. Nigdy nie wiadomo, czy w którymś momencie, nie trzeba będzie psa znieść -wnieść. I wtedy, jest problem. Ale to pewnie moje czarnowidztwo i tyle ;).

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

No, to czekamy, co z tych przemyśleń wyniknie, chociaż raczej nie popieram  mieszkania dużych psów powyżej 1 piętra, bez windy. Nigdy nie wiadomo, czy w którymś momencie, nie trzeba będzie psa znieść -wnieść. I wtedy, jest problem. Ale to pewnie moje czarnowidztwo i tyle ;).

Masz rację. Na 100 %.

Sama miałam taki problem z moją 30 kg sunią i 2 wysokim piętrze bez windy. Kręgosłup mi pękał. A Kasia 45 kg.

Link to comment
Share on other sites

O 10.06.2016 o 21:06, mar.gajko napisał:

Dzisiaj dzwoniła Pani z Krakowa, a właściwie Wieliczki, w sprawie Kasi. Pani sympatyczna. Ale mieszka na 3 piętrze, i by musiała nauczyć Kasię chodzić po schodach. Przedstawiłam wszystkie "za i przeciw" naszej pięknej. Nie ukrywając ewentualnych problemów wynikających z braku umiejętności :) Kasieńki życia w środowisku miejskim :) ale też, że przy odpowiedniej pracy, po pół roku będzie to IDEAŁ, bo jest 3/4 IDEAŁU w tej chwili. Prosiłam o poważne przemyślenie i ewentualny telefon.

Pani jeszcze myśli?

Link to comment
Share on other sites

Nieustannie  kibicuję  pięknej Kaśce w szukaniu  wspaniałego domu i oby  to nastąpiło  jak  najszybciej,  ale - przezorny,  zawsze  ubezpieczony ;) .  

Ponieważ  niedługo  stracę łączność  z komputerem,  już dziś  przelałam swoją stałą na kolejne 3 miesiące.  Na wątek,  będę  zaglądać przez telefon. 

Link to comment
Share on other sites

O 14.06.2016 o 21:29, konfirm31 napisał:

Nieustannie  kibicuję  pięknej Kaśce w szukaniu  wspaniałego domu i oby  to nastąpiło  jak  najszybciej,  ale - przezorny,  zawsze  ubezpieczony ;) .  

Ponieważ  niedługo  stracę łączność  z komputerem,  już dziś  przelałam swoją stałą na kolejne 3 miesiące.  Na wątek,  będę  zaglądać przez telefon. 

Bardzo dziękujemy, pieniążki są już na koncie. Zaraz uzupełnimy w rozliczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Niespodzianka! Rozliczenie;)

 

Stan konta na 20 maj wynosił -575,30 zł

Wpłaty:

+575,30 zł mar.gajko

Razem: 0 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie

-14,30 zł zamiennik Esseliv Forte

-18 zł Fiprex

-21,70 zł Lisonid

Razem: -504 zł

 

Stan konta na 19 czerwiec wynosi -504 zł.

Link to comment
Share on other sites

Katarzyna ma swój urok, z całą pewnością. Pewnie jeszcze trochę będzie trzeba poczekać na domek, ale ponieważ jest młoda, to ma o wiele wiele większe szanse na to, by to się stało szybciej. :) Oby jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ok. Suńka w końcu zgubiła żeberka co potwierdza, że lek nasercowy był potrzebny. 

Kochana jest, ale trochę denerwująca jak łazi za mną wszędzie i depcze mi po piętach (dosłownie) - już nie raz omal się nie wywaliłam przez nią, a ile razy mi klapka przydeptała i zostawiła z gołą stopą to nie zliczę:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...