Jump to content
Dogomania

10 kotów z kopalni: Murka zginęła wkręcona w wentylator dżwigu...


kaja555

Recommended Posts

[quote name='psiama']Oby dobrostan zdrowotny trwał zawsze :p.

Grazyna odwala wspaniałą robotę, bez dwóch zdań. Czy urlop od dogo wynika z innych obowiązków zwierzolkowych ? :roll: Bo daaaaaaaawno jej tu nie uwidziałam :p.[/quote]

Grażyna prowadzi stronę schroniska i jeszcze wszystkie zwierzaki umieszcza na naszej klasie - i już więcej nie daje rady :shake:

Wyłapała prawie wszystkie koty śmietnikowe (parę razy stałam z kaltką i żadnego jej nie złapałam, za to złomiarz był chętny na klatkę i prawie się złąpał :evil_lol:). Oprócz tego od tygodnia ma w domu kocią rodzinkę. Mama oswojona pręgowana wyrzucona i 5 miesięcznych wariujących kociaków w fajnych kolorach: dwa pręguski, jeden czarny łobuz i dwa biało-szare :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiama']Rozumiem. Zatem niemal wszystkie dokarmiane smietnikowce wyłapane ? :multi:. To jest niezła robota :roll:. To jaki stan obecnie ? Na pewno dwycyfrowy ? :diabloti:[/quote]

z kociakami to jest dwucyfrowy, ja myśle że tak 18 sztuk :crazyeye:, ale te 5 małych to szybko pójdzie

Link to comment
Share on other sites

Pozdrów koniecznie, od panny Rózi czyli Misiory :cool3:.

Z innej beczki Rózia się z rujką nie śpieszy ... . Może ona taka cichokicia w tych sprawach :diabloti: A tu 10 miesiąc dziewczynom już trwa. Zuzka już dawno po, zapomniała, kudełki pozarastały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']widzę zę macie niezłe doświadczenie, ja niedługo bede miała znowu małe kociaki na podwórku albo juz gdzieś są, bo nie widziałam kocicy ciężarnej od 2 dni.[/quote]

Jak maluchy podrosną to tylko łapać, wydawać, a mamę wysterylizować.

Ja planuję kupić taką klatkę. Jest jeszcze trochę większa od tej:
[URL]http://www.hodowlany.pl/i452_Pulapka_zywochwytnana_kuny_i_laski_68cm.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Reksio, miło, że jesteś tu :cool3:.

Klatka wygląda superprofesjonalnie :p. Jakie ciężkie to bedzie ? Opis na stronie mnie rozwalił ... [B]Pułapka żywochwytnana :diabloti:[/B][/quote]

ta trochę wieksza to 10kg, ta mniejsza 9kg do wysyłki- tak pisze na stronie, ale to musi być przecież lekkie :roll:

Zanim będę zamawiać, to jeszcze zadwonię i wypytam o wszystko.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj nam kociarnię na hali zalało - taka musiała być tutaj ulewa. Koty nie chciały w takie bajoro wchodzić i tylko Miśka się na chwilę pojawiła, ale jak zoabczyła powódż to nie chciała sobie łapek moczyć :razz: i czmychnęła z powrotem.

Zaraz idę zobaczyć jak dzisiaj, ale juz widziałam po drogach na kopalni że woda zeszła.

Nawet kotów powodzie nie oszczędzają.

Co do kotó sąsiada, nie widzimy czarnje z małymi - p. Adam też jej nie widział, tylko ludzie z drugiej zmiany mu mówili. Ciężko będize odłowić to bractwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2koty&1pies']Mam nadzieje że kociarnia nie ucierpiała zbytnio i koty powoli wrócą do swoich misek ..... mam nadzieję że w komplecie.

Życzę powodzenia w akcji odławiania kociaków z sąsiedztwa.[/quote]

a dziękujemy ;) Właśnie wróciłam z hali, jest lepiej, chociaż jeszcze wilgotno. Czekała juz na mnie Stara. Reszty nie widać, ale na pewno w innych porach przychodzą bo wszystko wyjedzone. Pójdę jeszcze o 14.00 im na weekend zostawić i się rozejrzę :crazyeye:

A co do sąsiedztwa, to na razie są poza zasięgiem.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jaki piękny okaz "zebry" widzieliśmy w chorzowskim ZOO;-) :lol: :cool3:
koniecznie przeczytajcie wywieszkę! Tam pisze : sPONSOREM ZEBRY JEST SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 W KATOWICACH hihihih Tylko data na fotce jest inna niż naprawdę winno być 26.06.2009
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/151/49a34b1bac2a687emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='balbinka79']Zobaczcie jaki piękny okaz "zebry" widzieliśmy w chorzowskim ZOO;-) :lol: :cool3:
koniecznie przeczytajcie wywieszkę! Tam pisze : sPONSOREM ZEBRY JEST SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 W KATOWICACH hihihih Tylko data na fotce jest inna niż naprawdę winno być 26.06.2009
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/151/49a34b1bac2a687emed.jpg[/IMG][/URL][/quote]

no balbinka, a już miałam dzownić co tam u Was słychać.
A z ZOO w CHorzowie, to trzeba uważać, bo sąsiadka w zeszłym tygodniu przywiozła właśnie z tego zoo małego kotka, który juz ledwo łaził. Widzę, że oprócz egzotycznych zwierząt, zoo hoduje jeszcze inne :shake:, ciekawe czy je dokarmiają, ale raczej wątpię. Pewnie tyle co ukradną od egzotycznych. Oby tylko większym kotom lub lwom nie kradły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Wczoraj faktycznie była ulewa na 102 :shake:. Rzeka wody płynęła drogami i chodnikami. Wyobrażam sobie, co tam się u Was działo. Mam nadzieję, że koty wszystkie w porzadku :roll:.
Woda zniszczyła kocie obejście ?[/quote]

koty w porządku, tylko miski w wodzie stały tyle wczoraj było wody - ale dzisiaj już lepiej, tylko jeszcze trochę wilgotno. Ale jedzenie znika, więc kotów to nie zniechęca :razz:

Link to comment
Share on other sites

kaja ale to nie był jedyny kot którego spotkaliśmy na naszej wycieczce po zoo i powiem ci że nie widać po nim biedy, oba były nieźle wypasione i fakt nie bały się ludzi, a wręcz przeciwnie łasiły się strasznie.
A u nas bez zmian, szał-pał czyli gonitwy i roznoszenie chałupy, wszyscy zdrowi, Toffik stał się już bardzo miziastym kotkiem, a poza tym to po staremu. Musimy się kiedyś zgadać na jakąś kawkę odwiedzinkową.
Widzę że się wam moja zebra spodobała.

Link to comment
Share on other sites

W Łodzi wczoraj było jakies oberwanie chmury chyba ale moje koty pochowały sie w komórkach,a dziś rano juz sie wylegiwały na samochodach w słonku.
Z kocicą nie mam problemu bo albo jest bezpłodna albo była wysterylizowana i może komuś uciekła choć od pierwszych dni ( a jest już prawie 3 lata)u mnie na podwórku zachowywała raczej sie jak dzika kotka.Ale pojawiała się czarna od czasu do czasu,a a potem masa kocurów w nocy spac mie dawała nam.Dzis ja widziaąłm i chyba nie ma brzucha, nie mam pojecia gdzie mogła urodzić.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reksio7']W Łodzi wczoraj było jakies oberwanie chmury chyba ale moje koty pochowały sie w komórkach,a dziś rano juz sie wylegiwały na samochodach w słonku.
Z kocicą nie mam problemu bo albo jest bezpłodna albo była wysterylizowana i może komuś uciekła choć od pierwszych dni ( a jest już prawie 3 lata)u mnie na podwórku zachowywała raczej sie jak dzika kotka.Ale pojawiała się czarna od czasu do czasu,a a potem masa kocurów w nocy spac mie dawała nam.Dzis ja widziaąłm i chyba nie ma brzucha, nie mam pojecia gdzie mogła urodzić.:placz:[/quote]

jak dajesz jedzenie to kotka je na pewno z czasem wyprowadzi. No ale trzeba ją złapać i wysterylizować!

Link to comment
Share on other sites

Trudna sprawa bo nie widziałam jej od 3 dni, na pewno urodziła ale niestety nie u mnie na podwórku.
ALe na pocieszenie mam swoja parkę, którą dokarmiam już od 2 lat, a kocurka nawet od 3, bo sama go przyniosłam takiego malutkiego znalezionego na ulicy. Na szczęście inna kocica go wychowała i mam teraz rozrabiaka, który mi na gołebie poluje.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...