Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Godzinę temu, mdk8 napisał:

ciotki ja też myślę jak Wam pomóc. Niestety na razie mam za dużo zobowiązań finansowych bo inaczej sama bym zabrała przynajmniej 2 psiaki do hotelu. 

Ale nie poddam się. Może jeszcze przed zimą coś uda mi się " wymyślić "

Poleciał grosik na konto Kasi :)

Bardzo ogromnie dziękujemy :*

Żeby mój dziadek się zgodził wziąść Herę...

ale słabuje zdrowotnie i nie mogę tak bardzo naciskać :(

 

Link to comment
Share on other sites

Na początu była DREWNO - po jakiś 15-20 min lekko zaczęła się poruszać i wcinać trawę - jak moja Saba i żółw :)

myślałam że będzie gorzej - postaram się częściej ją do znajomych zabierać - oczywiście w miarę możliwości czasowych :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Kejciu napisał:

Na początu była DREWNO - po jakiś 15-20 min lekko zaczęła się poruszać i wcinać trawę - jak moja Saba i żółw :)

myślałam że będzie gorzej - postaram się częściej ją do znajomych zabierać - oczywiście w miarę możliwości czasowych :(

Super, Pepsik się rozkręca :) szkoda, że bliżej czegoś nie masz żeby można ją było tak wypuszczać i przyzwyczajać :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Grażyna49 napisał:

Już mam dreszcze.....

Nie wiem czego Wam życzyć.

Tak na wszelki wypadek to może szczęśliwej podróży.

Grażynko - miały być spacery jako realizacja bazarku spacerkowego ale - nieoczekiwany sms od Mazowszanki żeby brać sunię i do niej wieźć - więc wpadamy bierzemy mamusię z dwóch lisków i kierunek na Mazury - cały czas chciało nam się płakać że została Surykatka - i bez pomyślunku zajechałyśmy w drodze powrotnej znowu do Ch.....

Aneta nie ma miejsca do czwartku i od rana ją namawiałyśmy, że to tylko 4 dni .... i po którymś telefonie zgodziła się i Suri pojechała do Anety do Komorowa na PDT tam gdzie trzymałyśmy Hugo - .... po drodze z przystankiem u mnie na obiad bo od rana nic nie jadłyśmy z nerwów no i obowiązkowa kąpiel suni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...