Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Pepsi

Rodzice wyjechali już w piątek więc w taz. międzyczasie przy mocno napiętym grafiku z Ziutką - opiekowałam się psami :-) 

taki oto filmik udało mi się nagrać :-) ale niech nikogo nie zmyli to co zobaczycie - to są tzw. momenty .... ale sami powiedzcie czyż nie widać postępu ?:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Kolejny raz próbuje napisać posta, ale nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciągle mi się pojawia cytat Krysi (konfirm) co za cholera!

Chciałam tylko napisać, że o mało a doktor Traczyk by nas nie pogonił, bo na wszystko chciałyśmy oddzielne paragony, żeby było wiadome za co itd - ale ma chłop cierpliwość, nie ma co :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Ziutka napisał:
19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Kolejny raz próbuje napisać posta, ale nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciągle mi się pojawia cytat Krysi (konfirm) co za cholera!

Chciałam tylko napisać, że o mało a doktor Traczyk by nas nie pogonił, bo na wszystko chciałyśmy oddzielne paragony, żeby było wiadome za co itd - ale ma chłop cierpliwość, nie ma co :)

noooo :) ja już nic nie mówiłam :D

Link to comment
Share on other sites

Jolu, dzisiaj wieczorkiem usiądę i zerknę czy jest ten program w internecie. Tytuł był "Domy Gwiazd" i leciał na Domo+ o 17:00 w niedzielę :)

Krysiu, też bym chciała wiedzieć, co nas tak połączyło hehe ;)

Zapraszamy na kolejny bazarek na nasze długi :(

 

Proszę trzymać kciuki dzisiaj za Molly, mamy o 13:00 USG w Auxilium w Milanówku...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ziutka napisał:

Jolu, dzisiaj wieczorkiem usiądę i zerknę czy jest ten program w internecie. Tytuł był "Domy Gwiazd" i leciał na Domo+ o 17:00 w niedzielę :)

Krysiu, też bym chciała wiedzieć, co nas tak połączyło hehe ;)

Zapraszamy na kolejny bazarek na nasze długi :(

 

Proszę trzymać kciuki dzisiaj za Molly, mamy o 13:00 USG w Auxilium w Milanówku...

dziewczyny już w klinice....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...