Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Jest piękna i kochana, czuje się przy niej respekt, bo zauważ, że jest większa niż wszystkie nasze małe pipidówki :) nooo i Aki jeszcze, ale to inna bajka, one po prostu mają taki wyraz pyska te akity :D

Herze najbardziej dokucza starość, nie oszukujmy się, ale badania też nie są zadowalające :( no nic, zrobimy dla niej co możemy i już!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Kejciu napisał:

Dla Hery zakupilyśmy Arthrovet - wet Oli polecał coś innego ale zapytałam swojego weta i polecił to więc kupiłyśmy to

zapłacilam 47,99zł + wysyłka 8zl = 55,99zł 

 

http://www.e-pies.eu/witaminy-mineraly/699-arthrovet-ha-90-tabletek-pies-kot-promocja.html

artro.jpg

W Auxilium też dzisiaj jak pytałam to najbardziej polecają to :) więc Hercia będzie jesio brykam jak młoda kózka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Ziutka napisał:

W Auxilium też dzisiaj jak pytałam to najbardziej polecają to :) więc Hercia będzie jesio brykam jak młoda kózka :)

Ja teraz mojemu Cyganowi kupiłam Caniviton - mega drogi w porównaniu z tym ale zobaczymy...

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dzwoniłam się poradzić to Dr. Olkowski też polecił Trocoxil, ale mamy spróbować dopiero jesli Arthrovet nie przyczyni sie do poprawy - nie jest to tani lek niestety, więc narazie działamy inaczej.

Link to comment
Share on other sites

i teraz odpowiedź dlaczego nie mamy na nic czasu - ja próbuję oswoić akitę który lata czasem obok mojego osiedla - kilka prób złapania go było ale nie daje do siebie podejść - zjada co mu przyniosę i odchodzi

próbuję ustalić czy jest domny - ma obrożę ale nie widać na niej adresatki - podobno mieszka w jednym z domków jednorodzinnych taką dostalam informację ale musze to jeszcze potwierdzić i przeprowadzić ewentualną edukację z Ziutką że psa się nie wypuszcza samopas!!!!

 

zdjęcia z kilku dni bo raczej skupiam się na podejściu niż na cykaniu

 

ulica.jpg

ulica1.jpg

ulica2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A Ziutka jeździ jako stołówka do psiaka poniżej który koczuje na stacji benzynowej- widać jaki zadowolony leci i morda mu się cieszy bo będzie jedzonko ale żeby tak się dał doktnąć za szyję i złapać to marzenie...

 

 

z.jpg

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

z5.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i teraz chyba najfajniejsza część :)

Najpierw pojechałyśmy z Moly do weta - gruczoły, krew, badanie kału z wczoraj z nocy i dzisiaj przed lecznicą zrobiła - więc jeszcze jutro trzeba dać do badania i będzie z trzech dni, czyszczenie uszu bo coś tam było

zapłaciłyśmy 86zł

nie będziemy jej wiozły do Oli bo:

- po lecznicy byłyśmy z Molly na PA w Milanówku

- narazie zostanie w pdt u Anety w Komorowie gdzie trzymałyśmy Hugo ( koszty hotelowania bierzemy na siebie i transportu wczorajszego i dzisiejszego bo i tak dług ponad 4 tysiące więc co to zmieni jak dopiszę 50 zł czy nie bo i tak płacimy za wszystko ze swoich a bazarki w miejscu stoją( )

Państwo są raczej zdecydowani ale tym razem tak maglowałyśmy że dałyśmy im czas na podjęcie decyzji, zapoznanie się z naszymi zasadami itp.

i na koniec po wecie i PA pojechalyśmy do Anety zostawić Molly - miala dla nas niespodziankę bo napisała nam w SMS że czymś nas zaskoczy :)

no i podjeżdżamy a tam grill się zaczyna robić i kogo widzimy??? HUGO I JEGO WŁAŚCICIELE :)

Tak się Pańciostwo zakumplowało z Anetą że razem sobie imprezują ( ale o tym już wcześniej wiedziałyśmy bo to fajni ludzie i Aneta nam mówiła że jest w stałym kontakcie z nimi i się często spotykają )

Jej towarzysto latało po drugiej części ogrodu a my w drugiej :)

niestety nie mogłyśmy zostać skonsumować kiełbaski z grilla bo dopiero się rozkładał a nas gonił mega czas - bo po drodze jeszcze pojechałyśmy na jedną PA dla psa o którą poprosiła nas Ziutki koleżanka

Molly została a poniżej foty

 

 

 

a.jpg

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

Link to comment
Share on other sites

mam jakieś dziwne wrażenie że o czymś miałam jeszcze napisać i zapomniałam...ale jest druga w nocy a my z Ziutką kleimy kolejny tym razem przysmaczkowy bazarek - ale mój mózg chyba już się wyłączył - a Twój Ziutka ?:) działasz jeszcze ?:)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Kejciu napisał:

mam jakieś dziwne wrażenie że o czymś miałam jeszcze napisać i zapomniałam...ale jest druga w nocy a my z Ziutką kleimy kolejny tym razem przysmaczkowy bazarek - ale mój mózg chyba już się wyłączył - a Twój Ziutka ?:) działasz jeszcze ?:)

zapomniałam o tym

 

 

paragon.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,co się dzieje z tymi ludźmi????

Całe szczęście,że jesteście czujne i Molly znowu jest bezpieczna.

To taka śliczna sunieczka , pogodna i wesoła.

Sesja zdjęciowa,prześliczna.Mam nadzieję,że obecny domek okaże się tym najlepszym i ostatnim w życiu Molly.

Jak zobaczyłam zdjęcia Aki na fb /zanim przeczytałam opis/ wpadłam w panikę,że to poprzedni Akuś uciekł.

No taka ze mnie panikara.

Trzymajcie się szalone dziewczyny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

całe szczęście Grażynko że to nie nasz Aki

do naszego wybieramy się w odwiedziny w następny weekend - chociaż nie ukrywamy że chciałybyśmy mieć jeden cały weekend dla siebie aby odpocząć ale wiadomo potem zaczną się wakacje i będzie  się cieżko umówić więc musimy jechać teraz póki jako tako możemy się zgrać

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mattilu napisał:

A Panstwo od Hugo nie wzieliby Molly? Szkoda :(

Ja tez sie przestraszylam, ze akita to Aki...

Mattilu - Molly już ma domek - w Milanówku :)

była Pa i państwo już nie mogli się doczekać więc razem uznaliśmy że bez sensu aby była cały tydzień u Anety i w weekend jechała do Państwa ( za dużo zmian... )  - ich córka studiuje weterynarię więc ze złapaniem moczu i kupy nie będą mieli problemu + aby kontynuować leczenie gdyby z tych sobotnich badań coś nie daj Boże wyszło :)

Tym razem jest to domek z prawdziwego zdarzenia  :)

z Akim też były dwa podejścia, z Molly też... aż strach pomyśleć co będzie dalej z kolejnym tymczasowiczem - albo od razu odrzucać pierwszy sensowny telefon i czekać na drugi hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...