Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Wspaniała wieść, że zabieracie Mini! zdążycie na pewno i malutka dzięki Wam będzie mieć super życie :-)

Ziutka a może byś swoje prace wystawiała np na decobazaarze czy dawandzie? Bo jesteś naprawdę super w decoupage'u, to jest mega praco- i czasochłonne (wiem, bo sama próbowałam, jeszcze mam resztki materiałów zresztą). A co Ci się tam sprzeda to byś sama decydowała, ile kaski na psiaki przeznaczyć. Takie prace wg mnie warto doceniać i nie sprzedawać po kosztach, tyle że na dogo już nikt kasy nie ma ;-( 

A co do Orzeszka, to świetnie, że ma DT :-) dajcie znać, jak uda się Adzie znaleźć mu domek.

ps. Gdyby nie miał tego DT to chyba bym dołączyła do Was z kominiarką :-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

z tego co wiemy chyba nikt - czasem Ada na Dt weźmie albo STAŁE ADOPCJE jeśli wiesz co chcę powiedzieć...  a tak to psy siedzą latami :(

najstarszy siedzi chyba 11 lat :( i dziewczyny pierwszy raz zabrały go na trawę - to nie umiał chodzić...

niestety domyślam się :(

Link to comment
Share on other sites

Zagladam czytam z sercem rosnacym

 raduje ogromnieze Orzeszek na dt 0heart.gif

  za Mimisie sciskam ogromnie  ogromnie ze cudna malunka 0heart.gif

kciukamy kciukamy ile sil

piszcie  dziewczyny  ile ja mam wplacic boc znow chyba jakiejs deklaracyjki nie zaplacilam?

dla Pepsiuni uroczej

DSC_0105.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gluchypies napisał:

Wspaniała wieść, że zabieracie Mini! zdążycie na pewno i malutka dzięki Wam będzie mieć super życie :-)

Ziutka a może byś swoje prace wystawiała np na decobazaarze czy dawandzie? Bo jesteś naprawdę super w decoupage'u, to jest mega praco- i czasochłonne (wiem, bo sama próbowałam, jeszcze mam resztki materiałów zresztą). A co Ci się tam sprzeda to byś sama decydowała, ile kaski na psiaki przeznaczyć. Takie prace wg mnie warto doceniać i nie sprzedawać po kosztach, tyle że na dogo już nikt kasy nie ma ;-( 

A co do Orzeszka, to świetnie, że ma DT :-) dajcie znać, jak uda się Adzie znaleźć mu domek.

ps. Gdyby nie miał tego DT to chyba bym dołączyła do Was z kominiarką :-) 

oj to teraz nam Ciotka dałaś zadanie - znaleźć sklep w którym do dwóch kominiarek dają trzecią GRATIS hehehehe :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki mlodziunkie ..oslonki t9o i ja potrzebujem .....czasem

 gluchypies  sciskam ogromnie sciskam

za malenstwo za skarb Twoj najwiekszy skarb na ziemi calej 0heart.gif0heart.gif

och jakby sie wygrac przydalo

 o matuniu przydaloby

 ale ale wygrywaja chyba tylko bogacze ....

Kejciuniu podlicz ciotke podlicz prosze ci i jak i ile serduszko

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, gluchypies napisał:

Wspaniała wieść, że zabieracie Mini! zdążycie na pewno i malutka dzięki Wam będzie mieć super życie :-)

Ziutka a może byś swoje prace wystawiała np na decobazaarze czy dawandzie? Bo jesteś naprawdę super w decoupage'u, to jest mega praco- i czasochłonne (wiem, bo sama próbowałam, jeszcze mam resztki materiałów zresztą). A co Ci się tam sprzeda to byś sama decydowała, ile kaski na psiaki przeznaczyć. Takie prace wg mnie warto doceniać i nie sprzedawać po kosztach, tyle że na dogo już nikt kasy nie ma ;-( 

 

Na Dawandzie nawet jestem zarejestrowana... ale jakoś nie ośmieliłam się tam nic pokazać :( a o decobazarze nie wiedziałam, zerknę w wolnej chwili i coś trzeba pomysleć w takim razie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ziutka napisał:

Na Dawandzie nawet jestem zarejestrowana... ale jakoś nie ośmieliłam się tam nic pokazać :( a o decobazarze nie wiedziałam, zerknę w wolnej chwili i coś trzeba pomysleć w takim razie :)

E no coś Ty, wystawiaj swoje piękności, naprawdę! A ja będę na FB je udostępniać :) :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, jola_li napisał:

Dziewczyny, dostałyście od mojego Taty 290 zł :).

Na czyje konto mam je wpłacić?

MATKOMOJAKOCHANA !!! PADŁAM!!!

Jolu - kłaniam się do stóp najwspanialszego TATY !!!

Pieknie podziękuj tacie od nas :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...