Jump to content
Dogomania

FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.


Anecik

Recommended Posts

U Funi wszystko ok. Pani Aneta dzwoniła dziś do szafirki dopytywała jeszcze o parę rzeczy.

Mam kłopot z umieszczeniem zdjęć. Pani przesłała mi na pocztę i nie mogę ich umieścić na dogo

 

Przelew do szafirki poleciał.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anecik napisał:

...

Mam kłopot z umieszczeniem zdjęć. Pani przesłała mi na pocztę i nie mogę ich umieścić na dogo

...

Najpierw zapisz te zdjęcia na dysku w jakimś katalogu i dopiero z katalogu na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jest za duża rozdzielczość.

Każdemu zdjęciu musisz zmniejszyć rozmiar.

W tym celu najedź kursorem myszki na zdjęcie (to na dysku) i kliknij prawym klawiszem myszki.

Rozwinie się menu i z menu wybierz -Edytuj- Kliknij lewym klawiszem myszki i znowu rozwinie się menu.

Z menu wybierz -Zmień rozmiar- W kolejnym menu zaznacz kółeczko z napisem -Piksele- i pojawią się 2 prostokąciki.

W górny wpisz 640 i w dolnym automatycznie powinno pojawić się -480-

Kliknij w OK i zapisz.

Tak "przerobione" zdjęcie wstaw na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Chyba elik dam sobie spokój, oczekam aż mąz wróci z pracy :). Wchodzę w to , owiększa mi się ale jeszcze bardziej rozmazane.

 

Rozmawiałam dziś z Panią Anetą. Była z małą u weta Megi miała gorączkę. Okazało się że ma infekcję gardła i powiększone węzły chłonne. Miała jeszcze 2 kleszczory - ale P. Aneta je wyjęła. Megi dostała antybiotyk, została jej zamówiona u weta karma do odbudowy flory bakteryjnej. Jest grzeczna, była już w domu dwa razy sama i nic nie narozrabiała. A kupkę zrobiła tam gdzie trzeba czyli na podkłąd :) Mało tego - podczas pierwszego wyjścia Pani z domu, Megi została w kojcu, jakież było Pani zdziwienie gdy wróciła do domu i Megi powitała ją na kanapie na kocyku :D Od razu mówię że to nie jest wysoki kojec ale jakoś szkrab pokonał.

Nasza krówka śpi nadal z Panią w salonie, ok, 1, 2  w nocy idą sobie na nocny spacer :D i do 7 jest spokój.

Uważam że wszystko się wspaniale układa, podałam Pani Anecie link do wątku Funi - Megi niech sobie trochę poczyta. I poprosiłam o zdjęcia. No przecież jakoś je wstawię :D

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anecik napisał:

Chyba elik dam sobie spokój, oczekam aż mąz wróci z pracy :). Wchodzę w to , owiększa mi się ale jeszcze bardziej rozmazane.

Rozmawiałam dziś z Panią Anetą. Była z małą u weta Megi miała gorączkę. Okazało się że ma infekcję gardła i powiększone węzły chłonne. Miała jeszcze 2 kleszczory - ale P. Aneta je wyjęła. Megi dostała antybiotyk, została jej zamówiona u weta karma do odbudowy flory bakteryjnej. Jest grzeczna, była już w domu dwa razy sama i nic nie narozrabiała. A kupkę zrobiła tam gdzie trzeba czyli na podkłąd :) Mało tego - podczas pierwszego wyjścia Pani z domu, Megi została w kojcu, jakież było Pani zdziwienie gdy wróciła do domu i Megi powitała ją na kanapie na kocyku :D Od razu mówię że to nie jest wysoki kojec ale jakoś szkrab pokonał.

Nasza krówka śpi nadal z Panią w salonie, ok, 1, 2  w nocy idą sobie na nocny spacer :D i do 7 jest spokój.

Uważam że wszystko się wspaniale układa, podałam Pani Anecie link do wątku Funi - Megi niech sobie trochę poczyta. I poprosiłam o zdjęcia. No przecież jakoś je wstawię :D

Super dobre wiadomości. Kochane maleństwo robi wszystko, żeby się Pańci przypodobać :) No i bardzo dobrze.

Jeśli robisz dokładnie tak, jak napisałam, to powinno się udać :)

Jeśli wychodzą większe, to może nie wpisujesz 640 w ramki pikseli a w te pierwsze. Wtedy faktycznie wyjdą jeszcze większe zdjęcia.

Może ja niezbyt jasno to powiedziałam, chociaż się starałam :) Przez to słownictwo komputerowe  nie tak łatwo opisać co i jak po kolei.

Megi - bardzo ładnie :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Chyba elik dam sobie spokój, oczekam aż mąz wróci z pracy :). Wchodzę w to , owiększa mi się ale jeszcze bardziej rozmazane.

...

 I poprosiłam o zdjęcia. No przecież jakoś je wstawię :D

Jeśli nadal masz kłopoty z wstawieniem zdjęć, to przyślij mi je na e-mail.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Jeśli nadal masz kłopoty z wstawieniem zdjęć, to przyślij mi je na e-mail.

Ok. Tylko prześlij mi na pw adresy bo jeszcze muszę Ci spodnie z bazarku wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Drobiazg, polecam się na przyszłość :)

Megi prześliczna i dobrze trafiła :)

Mam nadzieję że zawsze będą tak trafiać. Franuś, Megi, Morelka, Hopcia i wszystkie inne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...