Jump to content
Dogomania

Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.


Anula

Recommended Posts

  • 1 year later...

Dzień dobry :)  Fakt, długo nas tu nie było. Ale w naszym życiu się troszkę pozmieniało- wróciłyśmy do Polski :) Mieszkamy we Wrocławiu, mamy się świetnie, a wszystkich ciekawskich zapraszamy na Instagrama - Hexa and the fox- gdzie można na bieżąco zobaczyć co u nas słychać :) Pozdrawiamy 

k.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najczęściej w Parku Andersa i Skowronim :) Czasami jesteśmy w Grabiszyńskim albo na wyspie Opatowickiej :) 

Jeśli ktoś chętny na spacer- jestem otwarta na propozycje :) 

Chętnie również nawiążę współpracę i zaoferuję pomoc w znajdywaniu domów dla małych bidul. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgaS. napisał:

Najczęściej w Parku Andersa i Skowronim :) Czasami jesteśmy w Grabiszyńskim albo na wyspie Opatowickiej :) 

Jeśli ktoś chętny na spacer- jestem otwarta na propozycje :) 

Chętnie również nawiążę współpracę i zaoferuję pomoc w znajdywaniu domów dla małych bidul. 

Pozdrawiam

Witaj Aga.Sadzę,że będziesz częściej zaglądać na dogo.Każda para rąk się liczy,tyle tych bid jest,które w różnym stopniu potrzebują pomocy.To by była cudowna taka pomoc.Jeszcze jak masz możliwość w pomocy w transporcie to by było super.Organizujemy pomoc psiakowi,który musi być operowany.Potrzebna pomoc w transporcie do Lecznicy i powrót.

http://www.dogomania.com/forum/topic/340666-piesek-z-raną-w-oku-bardzo-potrzebuje-naszej-pomocy-pomożemy-prawda/#comment-17192101

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jejku, widzę, że przegapiłam post. Dalej obstaje przy tym , że jestem chętna do pomocy. Dodatkowo powiem, że chcę zaadoptować drugiego pieska, żeby Masza miała kompana :) Gdzie można zobaczyć aktualne pieski do adopcji? I jak mogę pomóc? Przepraszam za moje przeoczenie. ..

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AgaS. napisał:

Jejku, widzę, że przegapiłam post. Dalej obstaje przy tym , że jestem chętna do pomocy. Dodatkowo powiem, że chcę zaadoptować drugiego pieska, żeby Masza miała kompana :) Gdzie można zobaczyć aktualne pieski do adopcji? I jak mogę pomóc? Przepraszam za moje przeoczenie. ..

My mamy pod opieką w Hoteliku u Hani w zasadzie jeszcze Dunię i Tofika bo Rafik w środę wybiera się do domku do Poznania.http://www.dogomania.com/forum/topic/340739-duniatofikrafik-oczekują-pomocyod-060118-u-szafirki/#comment-17199676

W Hoteliku są jeszcze inne psiaki.Trzeba skontaktować się z Hanią.

Może byś mogła być BDT(bezpłatnym domem tymczasowym np.z opcją karmy i weta).Na cito potrzebuje Lisek domowych warunków po operacji łapki.

Na ostatniej stronie tego wątku (ewu szuka dla niego pomocy)

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?page=394#comment-17216811

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...