Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałam nową, pościelową porcję Nutelci :)

Pani Basia napisała, że z mężem nazywają Nutelcię córcią :)

Niestety część zdjęć mój komp nie otwiera. Napisałam o tym P. Basi. Mam nadzieję, że przyśle nowe zdjęcia z prawidłowym rozszerzeniem.

1.jpeg  2.jpeg

4.jpeg  3.jpeg

5.jpeg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Asiu kochana, to p. Basi i Jej Rodzinie należą się podziękowania :) Oni bardzo kochają Nutelcie. Wszędzie ja z sobą zabierają i są z niej dumni, że jest taka piękna i mądra. Oni nam dziękują za Nutelcię :)

Wczoraj też miałam dobry dzień :) Dodtałam zdjęcia koteczki Kiki o której wspominałam w ubiegłym roku - mamuśki 6 kociaczków :) Też ma wspaniałych, kochających opiekunów. Mieszka na sąsiedniej ulicy, a wkrótce będzie naszym gościem, bo z państwem i swoimi dwiema koleżankami jedzie, jak co roku, na 3 miesięczny pobyt w domu rodziców pana w Limanowej. Wpadną do nas w drodze na letnisko :) Już się cieszę na to spotkanie i ciekawa jestem zachowania Kikuni. Ostatnio, jak odwiedzaliśmy ją, to wyraźnie dała znać, że mnie pamięta i wyróżnia :)

Zdjęcie na balkonie. Balkon zabezpieczony - dołem poliwęglan, górą siatka.

IMG_20160527_162817.jpg

Na poniższych zdjęciach Kika, to ta kotka z lewej strony.

IMG_20160320_112156.jpg

IMG_20160410_125801.jpg

IMG_20160416_154130.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Kurcze, jak dobrze, ze zajrzałam ! Nutelka szczęśliwa, Kikunia szczęśliwa... Cieszę sie bardzo, że obie mają tak cudowne domki !

Ostatnie dni były dla mnie łaskawe :) Dostałam zdjęcia od trzech DS moich tymczasików. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze zdjęć z DS Lenusi.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Alaskan malamutte napisał:

Jakie kotelki szczęśliwe!!

Tak :) Bardzo się zaprzyjaźniły i fajnie razem się bawią (a mają czym - cały pokój zabawek ), choć początkowo były wojny :) Jest jeszcze trzecia kocia, ale to arystokratka i rzadko brata się z plebsem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Tola napisał:

Wspaniale ogląda się takie zadomowione zwierzaki - zadbane, kochane.

Podziękowania na pewno nalezą się nowym rodzinom, ale Ty elik też masz niemały wkład w ich szczęście - wybrałaś te domy i te rodziny http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Dziękuję Tolu za miłe słowa :) Największym podziękowaniem są dla mnie czułe powitania zwierzaków, gdy je odwiedzam i widok ich radosnych pyszczków :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Mysza2 napisał:

Jak ja lubię takie wątki:):)

Dobrze, że takie są, można baterie podładować, Nutelcia córunia cudna:)

Tak :) Te historie dają chęć i siłę do daloszej pomocy zwierzakom.

Zazwyczaj jak rozmawiam z panią Barbarą, to mam oczy w baaaardzo mokrym miejscu :) Opowiada o Nutelci z taką miłością, że ja wymiękam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 minut temu, elik napisał:

Witaj :)

Nutelcia ma się w domu Pani Barbary, jak pączek w maśle :) Tu w łóżeczku pańciostwa :)

Tylko szkoda, że nie można takich ludzi klonować bo tych nieszczęść jeszcze tyle czeka na swój szczęśliwy dzień.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Tylko szkoda, że nie można takich ludzi klonować bo tych nieszczęść jeszcze tyle czeka na swój szczęśliwy dzień.

To właśnie im powiedziałam :) Szkoda, że nie można Was sklonować, bo TAKICH LUDZI potrzeba baaaaardzo wiele :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dostałam nową porcję kochanej Nutelci. Co za radość :)

Pani Basia pisze tak wspaniałe wieści i z taka miłością opowiada o suni, że łzy radości utrudniają oglądanie kochanej sarenki.

VIII.2016  (5).JPG

Komentarz Pani Basi do tego zdjęcia:

"Tak właśnie zastaję sunieczkę, kiedy kładę się do łóżka.
Kochamy ją bardzo, jest wspaniała."

VIII.2016  (11).JPG

To chyba ulubiona pozycja Nutelci :)

VIII.2016  (8).JPG

Takie grzyby są w lasach mazurskich, że nawet Nutelcia jest zdziwiona :)

VIII.2016  (9).JPG

I nad jeziorami też bywam :)

VIII.2016  (12).JPG

VIII.2016  (10).JPG

I w zgodzie z kotem żyję :)

Pani Basia pisze, że są ogromnie nam wdzięczni za to: 

 "że mamy przy sobie tak wspaniałą istotę."

Jestem przeogromnie szczęśliwa, że Nutelcia ma przy sobie tak wspaniałych, kochających ją Ludzi Zdjęcie:

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Ja też bardzo sie cieszę szczęściem Nutelki ! Ta kruszynka znalazła domek z bajki, własciwie nie ona, tylko Ty Eliczku taki jej zafundowałaś ! Ciekawa jestem, jak rozwinęły się relacje z ...kurą?

Domek właściwie znalazł się sam, zanim jeszcze Nutelcie pojawiła się w moim domu :)  To była niesamowita historia.

Z kurą raczej rzadko się widuje, bo to kurka mieszkająca w domu rodziców pana Jurka, męża pani Basi :) Oni też są zwierzolubni :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Domek właściwie znalazł się sam, zanim jeszcze Nutelcie pojawiła się w moim domu :)  To była niesamowita historia.

Z kurą raczej rzadko się widuje, bo to kurka mieszkająca w domu rodziców pana Jurka, męża pani Basi :) Oni też są zwierzolubni :)

No to się dobrze składa, bo o ile pamietam, Nutelka obchodziła ją szerokim łukiem. Powodzenia brzdącu !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...