Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Dnia 5.09.2018 o 02:24, Gemmei napisał:

Cześć Dziewczyny ;) 

Dawno mnie nie było, choć powiadomienia o Kapselku cały czas dostawałam na maila i śledziłam. Szok, że dalej nie ma domku :(

Ja za to odbiłam od dna, jakkolwiek to nie brzmi ;) i mogę wrócić do mojej stałej deklaracji na Kapselka - 50 zł. 

Prosiłabym o nr konta i dane do przelewów ;)

Ciocia czy Natalia F. to Ty?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2018 o 02:24, Gemmei napisał:

Cześć Dziewczyny ;) 

Dawno mnie nie było, choć powiadomienia o Kapselku cały czas dostawałam na maila i śledziłam. Szok, że dalej nie ma domku :(

Ja za to odbiłam od dna, jakkolwiek to nie brzmi ;) i mogę wrócić do mojej stałej deklaracji na Kapselka - 50 zł. 

Prosiłabym o nr konta i dane do przelewów ;)

Kochana ogromnie Ci dziękuję :* :) Będę znowu wyróżniała ogłoszenie Kapselka na olx choć niestety wciąż zero odzewu :( 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2018 o 11:13, bakusiowa napisał:

Może wreszcie przyjdzie czas na niego.

Może jakaś ciocia facebookowa mogłaby zrobić wydarzenie. Krabuś którego miała pod opieką Nadziejka siedział w hoteliku 3,5 roku. Dzięki fb znalazł domek i to w  Warszawie.

 

Dnia 11.09.2018 o 11:15, elik napisał:

Koniecznie. To taki kochany, bezproblemowy psiak    1640422761_serce9bijce.gif.d45e700ddfa794a9e8c39576eecc8bdc.gif

Dziewczynki ja na FB poruszam się jak dziecko we mgle :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, yolanovi napisał:

Nie otrzymałam z hoteliku rachunku za pobyt Kapselka w sierpniu. Bardzo proszę Emis o informację czy mamy dalej zbierać deklaracje. Dziękuję cioci Milagros za wpłatę październikowej deklaracji.

A dlaczego nie mielibyśmy zbierać deklaracji?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję cioci Koja za wpłatę. Co do rozliczeń z Hotelem, to nie otrzymałam do dzisiaj rachunku za pobyt Kapsla w sierpniu. Teraz już też powinnam dostać rachunek za wrzesień i nie mam. Piszę, żeby była jasność. Rozmawiałam z Emiś, prosiłam żeby zajrzała na wątek i napisała jakąś informację. Na razie deklaracje zbieram na konto Kapselkowe. Jak dostanę rachunek to przeleję tyle ile mamy, a nie mamy nawet na jeden miesiąc, a co dopiero dwa.

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z Emiś, właśnie dostałam dwie faktury 85/2018 i 100/2018 za hotelowanie Kapsla w sierpniu i wrześniu. Ogółem 610,00 zł. Płatność do 30.10.2018. Na koncie Kapselek ma niewiele ponad 100 zł. Przeleję 29.10. wszytko co będzie zaksięgowane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2018 o 09:27, yolanovi napisał:

Po rozmowie z Emiś, właśnie dostałam dwie faktury 85/2018 i 100/2018 za hotelowanie Kapsla w sierpniu i wrześniu. Ogółem 610,00 zł. Płatność do 30.10.2018. Na koncie Kapselek ma niewiele ponad 100 zł. Przeleję 29.10. wszytko co będzie zaksięgowane.

kurcze nie myślałam że jest aż tak źle ze stanem konta:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...