Jump to content
Dogomania

Zośka z drogi....


Kejciu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kasieńko moja miła, nie dzwoniłam dzisiaj do Oli, nie wiesz czy była na wirusówkach z Zosią ?

Bo miała mieć wirusówki po wściekliznie i potem by się przydało te zęby wyleczyć biedne :(

No a potem dopiero sterylka...zęby to priorytet.

Aaaa i czy szampono zamawiałaś już dla Zosi ?

Link to comment
Share on other sites

 

Kasieńko moja miła, nie dzwoniłam dzisiaj do Oli, nie wiesz czy była na wirusówkach z Zosią ?
Bo miała mieć wirusówki po wściekliznie i potem by się przydało te zęby wyleczyć biedne :(
No a potem dopiero sterylka...zęby to priorytet.
Aaaa i czy szampono zamawiałaś już dla Zosi ?



Nie wyrabiam na zakrętach :(

Dzwoniłam - była na wirusówkach i została zaczipowana ale u innego weta bo ten nie czipuje taka sama sytuacja jak była z Lusią i innymi naszymi psiakami...
dziwne że wet twierdzi że zaczipować mogą tylko właściciele a jak pies szuka domu to on nie zaczipuje ale nie zagłębiam się w to :(

Szampon zamówiony i Zośka nawet już po pierwszej kąpieli - nie mam poprostu czasu wstawić paragonu :(

Zosia nie daje sobie założyć obroży, na inne psy warczy i szczeka i bardzo się szarpie jak już Oli uda się ją ubrać w szelki i smycz - jeszcze troszkę pracy przed nami - ale najbardziej martwi mnie jej stosunek do innych psów

Myślę że za chwileczkę będzie ją można ogłaszać - może w weekend skleję jakiś tekścik.
Link to comment
Share on other sites

Po niedzieli w środę będzie zabieg na zęby - sterylka też pilna aby Zośka nam w cieczkę nie wpadła - bo u Oli są też psy z innych fundacji i byłby problem ale zęby są absolutnym priorytetem bo nie może jeść dlatego je teraz tylko mokrą karmę którą już w tamtym tyg zamówiłam.

teraz po kolei - wizyta u weta + usg ( aby wykluczyć ciążę ) + wirusówki + czipowanie + podstawowe badanie krwi + dojazd = 190zł

teraz puszki + szampon = 119,60zł

zoo_zpsnqrxcakv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla Zosi 2kg karmy Purizon - bo trzeba ją dożywić - puszek za bardzo nie chce jeść pewnie przez te bolące zęby - karma sucha będzie namaczana i mieszana z puszką - Ola miała próbkę tej karmy o tym smaku i aż uszy się trzęsły bo innych nie chciała jeść tylko tą jak jej Ola namoczyła - dodatkowo olej z łososia polecony przez weta. Trzymajcie kciuki za środę bo ja już troszkę się martwię czy wszystko będzie ok :)ale wiadomo że będzie no bo musi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...