Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

FB to bardziej taka tablica ogłoszeniowa, ciężko o jakąś rozwiniętą dyskusję. Forum jednak jest bardziej gawędziarsko-galeryjne ;) 
Co do wystaw to widzę, że każdy ma swoje przemyślenia... Mnie chyba oprócz tego wszystkiego, pokonała zwyczajnie ich cena... 120 zł za kartkę od xero? Dziękuję, postoję. Oczywiście jak ktoś ma hodowlę inaczej na to patrzy, ale pamiętam czasy jak wystawy krajowe były po 50-60 zł, a nie po 90 i chętniej na nie jeździłam. Teraz nie mam z czym, ale nie tęsknie za specjalnie :P

A ilu haterów tam ????? A ilu przygłupów ciskających się ?????

 

No ja mam swoje. Muszę jeździć, żeby mieć uprawnienia :P

Poza tym ... nie kręcą mnie, żeby jeździć hobbystycznie. A są tacy i mają hopla na tym punkcie. WTF ?!

Owszem cieszę się z dobrych not. Jednak wiadomo, że każdy sędzia na co innego zwraca uwagę, ma innym typ budowy, sylwetki, wyglądu ogólnie ... po prostu inaczej każdy ocenia. Śmieszą mnie ludzie, którzy wściekają się, że ktoś inny dostał lepszą notę. To, że dostał inny pies, nie znaczy jeszcze, że jest lepszy - to ocena subiektywna, a nie obiektywna.

Dodatkowo ocena oceną, ale ważniejsze w hodowli od not jest to, aby selekcjonować psy pod względem zarówno eksterieru jak i charakteru, tudzież użytku !

Link to comment
Share on other sites

a jakoś można, lubię popatrzec, nie tyle na perypetie osobników tam występujących, co na efekty sesji (bardzo żałuję, że pokazują tylko jedne zdjęcie)

No ja też oglądam tylko ze wzgl na backstage i efekt końcowy sesji. Podpatruję, jak i jakie światło mają ustawione, rekwizyty, triki etc. Reszta mnie nie interele :P

 

...  jeszcze jutro mam piekielną kuchnię i Voice w sobotę :P

 

o jeszcze skazane po piekielnej :)

Jejku, skąd Ty na to czas bierzesz ???? Też kcem !

Link to comment
Share on other sites

A ja na fb to raczej sobie czytam, a nie się udzielam, szczególnie na jakiś rożnych dziwnych grupach bo tam to wiadomo, prędzej się bigos ugotuje, niż wyjdzie z tego normalna dyskusja :D 

Ja lubię wystawy, w sensie, ludzie się patrzeć na psy, lubię samodzielnie wystawiać, lubię się pokręcić po stoiskach, pogadać z ludźmi, porobić foty itp. a jak się wygra to w ogóle miło, ale jakoś tak wyszło, że nie mam już z czym jeździć i po co :P

Link to comment
Share on other sites

A ja na fb to raczej sobie czytam, a nie się udzielam, szczególnie na jakiś rożnych dziwnych grupach bo tam to wiadomo, prędzej się bigos ugotuje, niż wyjdzie z tego normalna dyskusja :D

No i ja też raczej tylko czytam niż się udzielam. Wrzucam foty psów, a nie swoje w bikini z gorącej Hiszpanii ...

Mam dostęp do wielu fajnych grup z psimi akcesoriami no i biorę udział w konkursikach a i kilka razy już wygrałam, więc ... opłaca się mieć fb :P

Link to comment
Share on other sites

Ale masz szczęście z gotującym mężem. Moj ani poprzedni ani obecny Tż się do kuchni nie garnie :( Całe życie samotnie przy garach haha :D

 

Amber, pocieszę Cię :P

Dwóch moich braci, kucharze z zawodu, gotują prawie zawsze w domu ;)

Musisz poszukać kucharza :D

Link to comment
Share on other sites

No i ja też raczej tylko czytam niż się udzielam. Wrzucam foty psów, a nie swoje w bikini z gorącej Hiszpanii ...

Mam dostęp do wielu fajnych grup z psimi akcesoriami no i biorę udział w konkursikach a i kilka razy już wygrałam, więc ... opłaca się mieć fb :P

Foty bikini to tam pikuś, ale niektórym kliknęłam "nie wyświetlaj postów" czy coś takiego, bo wrzucali codziennie, po kilka razy, jakieś drastyczne foty czy artykuły z obdzieranymi ze skóry lisami, psami z Chin tudzież krowami bez głów i spoko - to jest przykre, ale niekoniczne chce to oglądać w takich ilościach na swojej tablicy :P I niekoniecznie podpisanie netowej petycji na fb cokolwiek zmieni...

 

Amber, pocieszę Cię :P

Dwóch moich braci, kucharze z zawodu, gotują prawie zawsze w domu ;)

Musisz poszukać kucharza :D

Ech... Dopiero co zmieniłam chłopa, jakbym miała teraz szukać kolejnego, to chyba by mi się nie chciało haha :D
Całe szczęście osobiście bardzo lubię gotować więc mniej mi to przeszkadza, choć ostatnie tłumaczenia TŻ, że nie obierze ziemniaków bo... on jest leworęczny, a obieraczki są zaprojektowane dla praworęcznych mnie zwaliło z nóg XD 

Link to comment
Share on other sites

Ale masz szczęście z gotującym mężem. Moj ani poprzedni ani obecny Tż się do kuchni nie garnie :( Całe życie samotnie przy garach haha :D

do trzech razy sztuka, może któryś z braci Madzi :P  (mój mąż te nie gotuje, jakoś podzielimy się tymi braćmi hehe)

 

Też oglądam ;) i właśnie ze wzgl.na zdjęcia.Uwielbiam sama robić i zachwycam się często jak potrafią na zdjęciu złapac to coś,co nażywo nie widać.

 

A tak to jeszcze uwielbiam wszystkie kulinarne-top chef,master chef choć u mnie często weekendowy obiad mąż gotuje,a ja w tygodniu z musu ;)

no chociaż jedna...:)

 

tabliczka-dzien-dobry.jpg

dzień dobry, a właściwie pochmurny i zimny

 

A ilu haterów tam ????? A ilu przygłupów ciskających się ?????

 

No ja mam swoje. Muszę jeździć, żeby mieć uprawnienia :P

Poza tym ... nie kręcą mnie, żeby jeździć hobbystycznie. A są tacy i mają hopla na tym punkcie. WTF ?!

Owszem cieszę się z dobrych not. Jednak wiadomo, że każdy sędzia na co innego zwraca uwagę, ma innym typ budowy, sylwetki, wyglądu ogólnie ... po prostu inaczej każdy ocenia. Śmieszą mnie ludzie, którzy wściekają się, że ktoś inny dostał lepszą notę. To, że dostał inny pies, nie znaczy jeszcze, że jest lepszy - to ocena subiektywna, a nie obiektywna.

Dodatkowo ocena oceną, ale ważniejsze w hodowli od not jest to, aby selekcjonować psy pod względem zarówno eksterieru jak i charakteru, tudzież użytku !

no właśnie, szkoda że tak mało patrzy się na użytkowość...ostatnio przyglądałam się goldenom, to co się dzieje z tą rasą to tragedia (coraz częściej czyta się i słyszy o psach agresywnych, ale co się dziwić jak z z psów myśliwskich robi się pieski domowe, bez spacerów, wybiegania)

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, szkoda że tak mało patrzy się na użytkowość...ostatnio przyglądałam się goldenom, to co się dzieje z tą rasą to tragedia (coraz częściej czyta się i słyszy o psach agresywnych, ale co się dziwić jak z z psów myśliwskich robi się pieski domowe, bez spacerów, wybiegania)

I to mnie boli. Boksery też psy użytkowe, wszystkie retrievery, rottki, SOFTy, angielskie springery i reszta spanieli etc. ... no i przecież Yorki.

A potem w schroniskach lądują husky i cała reszta :(

Zawsze było tak, że były dwie linie: użytkowa i eksterierowa.
Czemu ma to służyć, że ze wszystkich psów chcą zrobić kanapowce tylko w innym opakowaniu ?????
 

 

no chociaż jedna... :)

No nie jedna, jeszcze ja :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No ja też oglądam tylko ze wzgl na backstage i efekt końcowy sesji. Podpatruję, jak i jakie światło mają ustawione, rekwizyty, triki etc. Reszta mnie nie interele :P

 

 

Jejku, skąd Ty na to czas bierzesz ???? Też kcem !

 

 

wszystko po 20, to już czas dla mnie. Gabi już do spania, Łukasz u siebie w pokoju, Tz na lapku, a ja albo czytam albo oglądam :) Niestety durne programy wciągają i termin książek często muszę przedłużać, bo zajmuje się telewizją

Tylko jeden jest stanu wolnego, więc będzie trzeba o niego powalczyć :D

zrobimy walki psów :p

Link to comment
Share on other sites

wszystko po 20, to już czas dla mnie. Gabi już do spania, Łukasz u siebie w pokoju, Tz na lapku, a ja albo czytam albo oglądam :) Niestety durne programy wciągają i termin książek często muszę przedłużać, bo zajmuje się telewizją

 

Tiaaaaa....po 20 to ja jestem z pracy z drugiej zmiany i trzeba jeszcze psy ogarnąć, a potem spać, bo rano trzeba wstać :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...