Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

ja tak sobie samolubnie piszę u siebie a nawet nie zauważyłam banerka z tym uśmiechniętym kawalerem!!! :) Boski jest !!!

 

mam nadzieję że głupie dogo zapisze mi Wasz temat a Wy będziecie na bieżąco się aktualizować ;)

Agutka, ja przychodziłam do ciebie jak żyła Kana, przychodziłam do Ciebie jak Kany nie było i przychodzę teraz - bo lubię patrzeć na Ledę i Sagacika (przy okazji coś o szczurkach się dowiem i aferą mięsną pożyję), i wcale nie oczekuję rewizyt hehe. Oczywiście będzie nam miło, kiedy do nas zerkniesz (ale musisz uwierzyć, że wchodzie do Was z własnej przyjemności :P) Shadowa miałam Ci pokazać pod koniec lipca zeszłego roku, ale jakoś po śmierci Kany nie mogłam na dogo- zupełnie mnie nie ciągnęło. Musiał widocznie upłynąć jakiś czas. Ale teraz wracam pełna energii i z nowym aparatem (mój mąż mi sprawił 3 dni temu, więc jestem happy :)) Jeszcze będziesz miała dość moich aktualizacji :P

 

Niestety wczoraj było mgielnie i pochmurno :(

4c0805eb4f2b8f93.jpg

 

f10340a2f5ea4770.jpg

 

285a6b6d2b0c7d40.jpg

 

2143c8725d15eee5.jpg

 

520773dcd1157e11gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Masz kawał ziemi i sporo drzew, to fakt :)

Ale widzę, że ma kto jeść jabłka :

http://images66.fotosik.pl/1245/58ad3c502c0e1ee9.jpg

http://images69.fotosik.pl/1245/12ff327434f5a21b.jpg

no z domem mamy ponad 28 arów , a tych jabłek to on tyle zżera, w ogóle on wszystko je, łącznie z aronią i winogronami (wiem że nie wolno, ale on podchodzi i kiście zrywa) I co jesteś zadowolona z aparatu?

Link to comment
Share on other sites

To ja mam swoj dwa lata i zrobilam nim pod 12 tys :lol:

 

Ponad 10 tyś mam na kompie ;) Nie wiem ile ze zrobionych zdjęć usunęłam, zanim skopiowałam na kompa.

Więc może być tak, że ponad 20 tyś. było zrobionych, a tylko połowa jest na kompie, a to bardzo prawdopodobny wynik :P

Link to comment
Share on other sites

no ja mam dwa kompakty canona - g12 i sx40 (???)(super zoom). Koniecznie muszę dokupić obiektyw, bo właśnie zoom mnie dobija. Wielka zaleta, że jest lekki. Nie jest to może super sprzęt, ale wiadomo co lustrzanka, to nie kompakt. A wydatków u wszystkich pełno, ale to mąż z zaskórniaków kupił (więc jestem wdzięczna, tym bardziej, że zbiera na nowy motocykl)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...