Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

skupić się nie dadzą :P, pewnie gdybym myslała o wystawach, to zdecydowałabym się na dziewczynkę, z suczką o wiele łatwiej zacząć hodowlę, a z psem gorzej zrobić repa (a jeździć tylko dla siebie dla satysfakcji, to chyba nie w tych czasach. Gdzieś kątem ucha docierają do mnie ploteczki z wystaw i niestety wesoło nie jest- złośliwość ludzka i nic poza tym. Szkoda nerwów.)

Link to comment
Share on other sites

Na wystawach to norma , u nas w Tybetanach też wiecznie kłótnie i afery , kiedyś Sebek jeszcze sie na forum "molosów" udzielal ale przestał bo to nie miało sensu , zawiść , zazdrośc i kłótnie to jedyny temat tego forum ....

 

Aguś, bo Sebek nie umie wystawiać, zapomniałaś :P

Link to comment
Share on other sites

jak jeszcze miałam fejsa, to w ogóle widziałam masakryczną akcję. Ktoś pod fikcyjnym nazwiskiem jechał na psy, które zdobyły tytuły w konkretnych wystawach (stworzył sobie fanpage). Od razu towarzystwo hodowców wytypowało osobę i jadka na kobietę. Co się potem okazało, kobieta nie miała z tym nic wspólnego. Po prostu masakra....(a epitety szły niewybredne)

Link to comment
Share on other sites

Magda fakt , zawsze źle wysatawia :P a wiesz co ? kobieta " od wystawy psów a nie dzieci " jest w ciąży :D :P

Na molosach też było małżeństwo trolów , byli tam tylko po to żeby jechac ludzi , masakra , chyba sprawiało im to radość , co ich zbanowali zakladali inne konta a każdy i tak wiedział że to Oni ....

Link to comment
Share on other sites

Magda fakt , zawsze źle wysatawia :P a wiesz co ? kobieta " od wystawy psów a nie dzieci " jest w ciąży :D :P

Na molosach też było małżeństwo trolów , byli tam tylko po to żeby jechac ludzi , masakra , chyba sprawiało im to radość , co ich zbanowali zakladali inne konta a każdy i tak wiedział że to Oni ....

to wszędzie jest weoło....

Link to comment
Share on other sites

Sama sie zastanawiam czy bedzie dziecko brała ze sobą czy bedzie jezdziła bez dziecka ;)

W każdej rasie są kłótnie dlatego My jedziemy na wystawe i tylko to nas interesuje , nie wdajemy sie w niepotrzebne rozmowy z hodowcami

Ale wyjasnie sprawe "wystawy dla psów nie dzieci" , jak byłyśmy na wystawie w Opolu ( Ja i Magda ) to Bodzian ( mąż Magdy ) podzedł gdzieś a Theoś strasznie za nim płakal i w pewnym momencie podeszła do Nas Pani i powiedziała " chcoałam zauważyc że to jest wystawa dla psów a nie dzieci , prosze uspokoić dziecko bo straszy psy " hahahaha a teraz sama jest w ciąży hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Sama sie zastanawiam czy bedzie dziecko brała ze sobą czy bedzie jezdziła bez dziecka ;)

W każdej rasie są kłótnie dlatego My jedziemy na wystawe i tylko to nas interesuje , nie wdajemy sie w niepotrzebne rozmowy z hodowcami

Ale wyjasnie sprawe "wystawy dla psów nie dzieci" , jak byłyśmy na wystawie w Opolu ( Ja i Magda ) to Bodzian ( mąż Magdy ) podzedł gdzieś a Theoś strasznie za nim płakal i w pewnym momencie podeszła do Nas Pani i powiedziała " chcoałam zauważyc że to jest wystawa dla psów a nie dzieci , prosze uspokoić dziecko bo straszy psy " hahahaha a teraz sama jest w ciąży hahahaha

 

Dla jasności, żaden pies nie reagował na płacz Theodora ;)

A Qwendi i Prodziak które była najbliżej, wręcz miały olewkę i spały :)

Link to comment
Share on other sites

kaganiec mu założy i po sprawie :P A tak poważnie, to teraz punkt widzenia pewnie zmieni. Dobrze byłoby ja spotkać z dzieckiem na wystawie i jej zacytować w twarz " chcoałam zauważyc że to jest wystawa dla psów a nie dzieci , prosze uspokoić dziecko bo straszy psy "

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...