Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

stacjonarny to mój wybór, właśnie ze względu na komfort (ale domy teraz są straszne, patrzę na Łukasza- albo na konsolach albo na komórze albo na lapku i tak w kółko, chyba że ma karę, to wtedy czyta ) Całe wakacje kontakt wirtualny z rówieśnikami :( (dzieci na wsi nie uświadczysz, wszystko w domach pozamykane)

Link to comment
Share on other sites

Moje dziecko na Wielkanoc dostało quada. On to kocha i tylko czeka jak wyjeżdża z tatusiem (też ma quada) w teren :)

Jak się w pracy przyznałam jaki prezent planuję, to się patrzyli na mnie jak na kretynkę :D

Ale ja wolę, żeby moje dziecko jeździło na quadzie, niż siedziało przed tabletem, jak jego rówieśnicy :/

Link to comment
Share on other sites

Moje dziecko na Wielkanoc dostało quada. On to kocha i tylko czeka jak wyjeżdża z tatusiem (też ma quada) w teren :)

Jak się w pracy przyznałam jaki prezent planuję, to się patrzyli na mnie jak na kretynkę :D

Ale ja wolę, żeby moje dziecko jeździło na quadzie, niż siedziało przed tabletem, jak jego rówieśnicy :/

swoja drogą Damian ma teraz enduro, to by się zgadali z twoim Bodziem (wszystkie błoto do nich by należało :P)

Link to comment
Share on other sites

swoja drogą Damian ma teraz enduro, to by się zgadali z twoim Bodziem (wszystkie błoto do nich by należało :P)

 

Mój mąż sprzedał enduro w zeszłym roku i kupił typowego crossa :) bo oczywiście sam quad to za mało :D

Do tego na Theodora też już czeka mały cross ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzam Waszą cierpliwość, a tak naprawdę leżę zajechana z komórką w ręku.Jestem zła na samą siebie, zachciało mi się innowacji Przetwarzałam kolejne wiadro jabłek i zamiast tradycyjnie udusic z cukrem, wyciągnęłam truskawy z zamrażarki. Oczywiście wszystko puściło masę soku, za chiny nie chciało się wygotować+ trzeba było przecedzać. Roboty o wiele więcej, bo to nie tak łatwo z cedzeniem- owoce zapychały durszlak. A co do imienia - Mariola (nigdy za nim nie przepadałam , ale wpływu na wybór rodziców nie miałam). Dzisiaj nie zerknę do Was, bo pisanie na komórze nie idzie mi najszybciej . Witam się serdecznie ze wszystkimi ze swojej galerii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...