Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Ja też chciałam aparat, ale jakoś zleciało i nie kupiłam... Może w przyszłym roku uda mi się zaoszczędzić wreszcie :)

zawsze się chce na sezon letni, zimą nie za wiele ładnych dni (także spokojnie masz czas na pozbieranie kasy)

 

Piekny ogrod,zazdroszcze.I bardzo ladna masz corke.Ja wczoraj tez porobilam dziewczyna zdjecia z psem ;)
Myslalam,ze Shadow jeszcze wyzszy-po zdjeciach.A mimo brzydkiej pogody zdjecia tez piekne.

dziękujemy za komplementy, a Shadow i tak wysoki- bo dwa cm wyższy od wzorca FCI

Link to comment
Share on other sites

ostatnio słyszałam , że nawet już do 69 dopuszczają na wystawach, bo jak wiadomo, boksery się zmieniły. No znajdź tu jakiegoś, który waży 30 kilo- w życiu (nie mówię oczywiście o suczkach)

cieżko mi dokładnie Ronika zmierzyć. Ma jakieś 68-69 cm

i waży 30 kg :P

Ale on jeszcze w fazie rozwoju i szczupły szczypiorek, bo ruchu ma dużo.

Link to comment
Share on other sites

Przystojniak :)

Bardzo Vidja jest w moim typie, piekny

 

Ferdek, któremu dzisiaj fotki robiłam, waży 34 kg i jest niższy od Roniego i ewidentnie szczuplejszy.
Może dlatego, że ogólnie ma sylwetkę bardziej masywną. Roni jest wąskofrontowy.

no właśnie Roni nie wygląda na chudzielca, ale Ty go matka w photoshopie podtuczasz :P

Link to comment
Share on other sites

eee szczurasy wyzdrowiały ;) za to ja zapalenie okrzeli, zatoki.. jak przywitać jesień to z rozmachem :P

 

bo cza ciepłe majty zakładać ;)

 

nic nie mówcie aparatach... od dwóch lat kupuję... to zakup działki, to zaepsute auto to jeszcze coś innego... :/ 

Majoka ty dalej tym mięsem żyjesz ? :P

nie zapisuje mi się Wasz temat... :/ łaj...

no to tak jak ja , w 2014 w sierpniu padła mi sigma 70-300 , akurat nad morzem , wiec cykałam kitem , fotki takie sobie , miałam kupić nowy obiektyw dać staruszka nikona 60 do fachmana by poczyścił i sprawdził ile jeszcze da sie z niego wyciagnąć i dupa , nic nie zrobiłam ... a teraz ten remont , no i kombinacje co kupić jak sie jakiś grosz obstanie , aparat czy laptop , bo ten też już woła ,,zmień mnie póki chodzę ,,

 

Kliknęłaś ,,śledź temat ?

 

 

Piękności z Shadowsika :)

 

Harley ważył przeszło 40 kg , ale nie był gruby , tłusty , był piękny , fakt , ze podejrzewamy , ze miał gdzieś w genach chyba bullmastifa , on nie miał rodowodu , był od meneli kupiony za 250 zł w stanie opłakanym , ale spędził z nami 4 cudowne lata

Link to comment
Share on other sites

Witam w niedzielę, na pewno kościec sporo waży, Shadow od małego miał łapska jak dog (w porównaniu do rodzeństwa wyglądały monstrualnie :P). Jejku jak u nas dzisiaj zimno (ale słonecznie), przemarzłam na kość

 

bo cza ciepłe majty zakładać ;)

 

no to tak jak ja , w 2014 w sierpniu padła mi sigma 70-300 , akurat nad morzem , wiec cykałam kitem , fotki takie sobie , miałam kupić nowy obiektyw dać staruszka nikona 60 do fachmana by poczyścił i sprawdził ile jeszcze da sie z niego wyciagnąć i dupa , nic nie zrobiłam ... a teraz ten remont , no i kombinacje co kupić jak sie jakiś grosz obstanie , aparat czy laptop , bo ten też już woła ,,zmień mnie póki chodzę ,,

 

Kliknęłaś ,,śledź temat ?

 

 

Piękności z Shadowsika :)

 

Harley ważył przeszło 40 kg , ale nie był gruby , tłusty , był piękny , fakt , ze podejrzewamy , ze miał gdzieś w genach chyba bullmastifa , on nie miał rodowodu , był od meneli kupiony za 250 zł w stanie opłakanym , ale spędził z nami 4 cudowne lata

najgorsze wybory, co bardziej potrzebne (na razie kup lapka- by mieć kontakt z nami, a aparat jak będziesz miała modela :P)

 

Piękny :D

dziękuję

 

Wydawal mi sie duzo wiekszy od Ermana - on taki mikro dobek ma 65cm i teraz wazy 34kg.Ale tu chyba tez postawa bokserow ma znaczenie,takie 'podniesione'sa ;)

a to też zależy z jakiej perspektywy robi się zdjęcia, ja zazwyczaj kucam i poniżej Shadowa (u nas wszystko na górce)

 

Mój niedzielny czubuś :P

677aa2cb3dc5b1e8.jpg

 

af579360344d9787.jpg

 

 

04c7c114072c9395.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...