Jump to content
Dogomania

ILE WYCIERPIAŁ TEN PIES? Umęczona,chora,zagłodzona BIDULKA... PRZYBORÓWKO. Ma dom


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

diana79 - dziękujemy za bazarki! :loveu:
taks - dziękujemy, oby wszyscy się zgodzili! ;)

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i wpłaty na leczeni suni. :loveu:

Apetyt miała ogromny, cały czas mogłaby jeść ale P. Wanda daje jej jedzenie w małych porcjach, bo jest strasznie wychudzona.

Link to comment
Share on other sites

Uff, już jestem.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie się sytuacją sunieczki Bidulki i obecność na wątku

Dziękujemy za piękne bazarki, bannerki, allegro dla suni :*
Wszystko wkleiłam w 1 post.
To wielka pomoc dla przytuliska.

Nie wiem, czy ktoś dał znać ciotkom od ONków o sytuacji Bidulki...

Nie wiem również na razie czy ktoś zajął się "właścicielem" i czy zgłosił sprawę na policję.. Ja suni nie odbierałam, w najbliższym czasie zapytam w przytulisku jak sprawa wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Bidunia:placz:Jak tak mozna?! Ja nawet na nie wiedziałam,że to jest owczarek niemiecki!:crazyeye: Dopiero jak spojrzałam na pozostałe zdjęcia! Jak tak można?!:placz::placz::placz: I jak można wstawić te banerki? Bo ja próbuje i nie wiem!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyzia'] I jak można wstawić te banerki? Bo ja próbuje i nie wiem!!:placz:[/quote]
tu masz instrukcję:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f36/instrukcja-edycji-podpisu-dla-laikow-poczatkujacych-111821/?[/url]

tylko teraz podpis nazywa się "sygnatura" i jest w panelu uzytkownika w ustawieniach;)

Link to comment
Share on other sites

Bidula, wygląda strasznie ale na pocieszenie powiem, że mieliśmy takiego Onka ( Nestora) w Warszawie. BYł prawie łysy, jest gdzieś wątek, to była bardzo zaawansowana nuzyca plus alergia, leczenie i specjalna karma, parę miesięcy mieszkał w lecznicy ale efekty były niesamowite. Psiak jest piękny i ma dom.

Myślę, że ona jest młodsza niż 8 lat tylko tak strasznie wygląda.
Kochana biedna niunia.

Link to comment
Share on other sites

Gdybym nie zobaczyla poźniejszych fotek, nigdy bym nie uwierzyla ze to Onka...czytalam pierwszy post kilka razy bo myslalam ze ktos sie pomyli...widok tej pieknej Psiny wyciska lzy natychmiast...to straszne okrucienstwo..:placz::placz::placz::placz::placz::placz:ta sunia bedzie niedlugo najwierniejszym i najlepszym przyjacielem dla swojego czlowieka..tego jestm pewna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1'] że mieliśmy takiego Onka ( Nestora) w Warszawie. BYł prawie łysy, jest gdzieś wątek, to była bardzo zaawansowana nuzyca plus alergia, leczenie i specjalna karma, parę miesięcy mieszkał w lecznicy ale efekty były niesamowite. Psiak jest piękny i ma dom.
[/quote]
inne psiaki tez i po leczeniu odzyskały futerka i urodę
będzie dobrze!
Bidulka też będzie piękna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dajcie mi adres tego gnoja a pokaze mu piwnice na 8 lat:mad:. Jak czytam takie historie to budza sie we mnie najgorsze instynkty. Zastanawiam sie w jakim celu trzymał tą biede w piwnicy. PO co?? Odpowiadam sobie: Tylko i wyłacznie po to żeby się znecac, zeby czuc sie silniejszym i bardziej dowartościowanym. Dla takich ludzie tylko zasada ząb za ząb moze przemowiłaby im do tej tepej glowy.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

:shocked!:O Jezu.....

Przeczytałam 1 post Weroniki.. i łzy popłynęły... Spojrzałam na zdjęcia.. masakra!!!

Jakie to wielkie szczęście, że to NIESZCZĘŚCIE wypłynęło na światło dzienne.

Prawda jest taka, że temu kto to zrobił (a prawdopodobnie wiadomo kto..) należy wytoczyć proces o znęcanie się nad suką!

Czy sunia ma jakiś bazarek? Aukcję cegiełkową?
Proponuję zgłosić ją osobom zajmującym się owczarkami na dogo - koordynator [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/13012.html"][COLOR=#00bb00][B]Anashar[/B][/COLOR][/URL] [/B][SIZE=1](chyba, że nie zauważyłam, że już to jest..)

Kochani, proponuję jej zmienić imię.. przecież BIDULKA jej szczęścia nie przyniesie :oops:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...