Jump to content
Dogomania

Stara ON Tania biega bez bólu za TM


beka

Recommended Posts

[quote name='bela51']Czarna Anda ma świetą racje. [B]Zacietrzewiliście sie[/B] w udowadnianiu winy, w osądzaniu, ferowaniu wyrokow. [...][/QUOTE]

[B]w kwestii "świętej racji" jeżeli słowa i zwroty zaznaczone poniżej mają podpierać rację to Świat się skończył...[/B] [B]co do cietrzewia istotnie jest widoczny w tych "świętych"[/B]

[quote name='ewa36'][...]

Anda [B]prosiła o spokoj[/B], Bela apelowała o zbiórkę na Tanię - jak to jest, że na wątku skrzywdzonej przeze mnie zresztą Tani nikt tego nie widzi ?[/QUOTE]

[B]no cóż jeżeli tzw [U]prośby[/U] wypowiadane są słowami i odzywkami okraszonymi przecinkami których Gibalak i Brzeska [/B](ulice warszawskie)[B] by się nie powstydziły....[/B] [B]- to znaczy że ja nie wiem co to znaczy prośba
[/B]

[quote name='czarna anda'][COLOR=Red][B]wal sie ze swoimi pieniedzmi[/B] [/COLOR][...][/QUOTE]

[quote name='ewa36']Nie zgadzam się na bycie drogą ciocią [COLOR=Red][B]wpierdalaną[/B][/COLOR] w kolejne długi wobec Ireny K, których nikt ze mną nie ustałał i o nic mnie nie pytał. I zrobie z tym w końcu porządek.[/QUOTE]

[quote name='czarna anda'][...]
Sama mowiac ze zaplacisz za klinike teraz wkladasz swojE slowa w moje usta - nie rob tego [COLOR=Red][B]bo to mnie wkurwia[/B][/COLOR]

[...]

Tak czy inaczej - [COLOR=Red][B]mam w dupie[/B][/COLOR] te 500!!!i mozecie sobei sporzytkowac je jak tylko chcecie poza mna bo aj sie w to nie bawie za stara jestem juz na to[/QUOTE]

[quote name='ewa36'][B][COLOR=Red]Tobie Stonko za to wyszło[/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='czarna anda']dziecinko prosilam o to zebys wkleila moje slowa ze mi sie nie podoba twoja decyzja - nie ma ich wiec IREANO nei tworz ARTEFAKTOW na swoj urzytek bo to jest [B]NIEUCZCIWE I CHAMSKIE[/B]

[B]I [COLOR=Red]NIE PIERDZIEL[/COLOR] WKOLKO O TYCH PIENIADZACH [COLOR=Red]BO SIE WYRZYGAM [/COLOR][/B]

[B][...][/B]




[/QUOTE]

[quote name='czarna anda']Irena [COLOR=Red][B]nie przeginaj paly[/B][/COLOR] - [...]

Ja zdecydowalam sie na zabranei Tani [COLOR=Red][B]ni ty swieta krowo[/B][/COLOR] wiec [COLOR=Red][B]trzymaj swoj dziub [/B][/COLOR]w koncu na glodke i nei klep nim bez ladu i skladu bos nei pelikan

[...]
[B][COLOR=Red]
i gowno mnei obchodza[/COLOR][/B] twoje dlugi droga Ireno -mam swoje w ktore wycofujac sie z pomocy Tani ty mnei wpedzilas w tej chwili wiec [COLOR=Red][B]sie zamknij[/B][/COLOR] juz

[...]

[...]

WIEC NIE ZACHOWUJ SIE JAK EWA KTORA OSKARZASZ ZE NEI PRZEPROSI JAK ROBI ZLE POKAZ ZE JESTES INAN BO NARAZIE WALISZ NA OSLEP SLEPAKAMI W SWEJ ZAPALCZYWOSCI KOBIETO I[COLOR=Blue][B] PRZEPROS MNEI[/B][/COLOR] [B][COLOR=Blue]ZA TO CO WYPISYWALAS KILAK POSTOW WCZESNIEJ
[/COLOR][/B]
A TWOJA KASE DOSTANIESZ I [COLOR=Red][B]WSADZ SE JA W DUPE I SIE UDLAW I UWAZAJ ZEBYS SIE NIE ZAKSZTUSILA[/B][/COLOR] TROSKA UDAWANA[/QUOTE]

zastanawiam się kto kogo ma przepraszać
[B]
a to już kwiatuszek który warto zacytować w całości zarówno w kwestii. Kwintesencja.[/B]

[quote name='czarna anda']majku [COLOR=Red][B]spadaj stad - widze ze czopek nie podzialal na ciebie proponuje wyjdz na balkon i skocz i zobacz moze jestes batmanem a jak wyladujesz mozesz sie oflagowac

szukasz wrazen na noc - nie umiesz spac ? rob pompki - gora - dol a rano znajdz szybko swojego lekarza

lub przywiaz sie do dzrewa i glosno pierdnij moze cie ktos tam uslyszy byle dalej od nas [/B][/COLOR]

S[/QUOTE]

[SIZE=3][B]Cóż zobrazuję swoisty koloryt powyższych "argumentów"[/B][/SIZE]

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8365/winomamrot.jpg[/IMG][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5977/1007e.jpg[/IMG]
[B]
[SIZE=4]Irena podziwiam Ciebie, że w tym wszystkim zachowałaś poziom rozmowy właściwy dla cywilizowanego człowieka. Nie zastosowałaś języka okraszonego epitetami i żulerskimi odzywkami[/SIZE][/B][SIZE=4]. [/SIZE][B][SIZE=4]Można mieć różne zdania, opinie ale można się wysławiać nie stosując slangu z bramy.

[/SIZE] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]w kwestii "świętej racji" jeżeli słowa i zwroty zaznaczone poniżej mają podpierać rację to Świat się skończył...[/B] [B]co do cietrzewia istotnie jest widoczny w tych "świętych"[/B]



[B]no cóż jeżeli tzw [U]prośby[/U] wypowiadane są słowami i odzywkami okraszonymi przecinkami których Gibalak i Brzeska [/B](ulice warszawskie)[B] by się nie powstydziły....[/B] [B]- to znaczy że ja nie wiem co to znaczy prośba
[/B]












[B]
a to już kwiatuszek który warto zacytować w całości zarówno w kwestii. Kwintesencja.[/B]



[SIZE=3][B]Cóż zobrazuję swoisty koloryt powyższych "argumentów"[/B][/SIZE]

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8365/winomamrot.jpg[/IMG][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5977/1007e.jpg[/IMG]
[B]
[SIZE=4]Irena podziwiam Ciebie, że w tym wszystkim zachowałaś poziom rozmowy właściwy dla cywilizowanego człowieka. Nie zastosowałaś języka okraszonego epitetami i żulerskimi odzywkami[/SIZE][/B][SIZE=4]. [/SIZE][B][SIZE=4]Można mieć różne zdania, opinie ale można się wysławiać nie stosując slangu z bramy. [/SIZE]



[/B][/QUOTE]

hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

[B]Isadora napisała dokładnie to o czym większość z nas czytających ten wątek myśli[/B].[B] Dzięki [/B][B]Isadora[/B]:lol: Szkoda, że w tym wszystkim Tania jest już zupełnie nieważna a to przerzucanie się pieniędzmi 500 w tą lub w tamtą spowoduje tylko że ktoś kto ma jakąś kasę pójdzie na inny wątek i odda jakiemuś innemu psiakowi. Tam gdzie liczą się wszystkie nawet najdrobniejsze deklaracje i złotówki...........
Szkoda mi było smutnej Tani w boksie, szkoda mi Tani o której najważniejsi dla niej ludzie zapomnieli...........:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']On tak ma. To jakieś dziecko.[/QUOTE]
To nie dziecko. Sama kiedyś swego czasu miałam mieszane uczucia tak a nie inaczej odbierając posty Majku. Kiedy sprawa się wyjaśniła, kiedy Majku sam opisał swoją sytuację i to wprost na jednym z wątków, moje spojrzenie na Jego wpisy diametralnie się zmieniło. Głowa do góry Majku, pozdrawiam Cię serdecznie. :-)

Link to comment
Share on other sites

Szok,po prostu szok.....
Irenko ja wierze w twoje dobre checi i zamiary i jestem z Toba.Po przeczytaniu tych ostatnich stron faktycznie nie wiadomo o co chodzi i tylko "jad kazdemu kapie z ust".Tanieczko nadal trzymam mocno kciuki za Ciebie bo Ty jestes tu najwazniejsza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']Coz za niesmaczny watek, a gdzie w tym wszystkim pies? Proponuje szklanke zimnej wody na poczatek, a potem robotki na drutach, albo hodowanie kaktusow.[/QUOTE]

Zgadzam się w 100%, czy ktoś tu pamięta o tej biednej psince???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To nie dziecko. Sama kiedyś swego czasu miałam mieszane uczucia tak a nie inaczej odbierając posty Majku. Kiedy sprawa się wyjaśniła, kiedy [B]Majku sam opisał swoją sytuację i to wprost na jednym z wątków[/B], moje spojrzenie na Jego wpisy diametralnie się zmieniło. Głowa do góry Majku, pozdrawiam Cię serdecznie. :-)[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym. Jestem pełna szacunku dla majku, byłam tez na tym wątku. Nie każdego stać na taką wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS'][B]Isadora napisała dokładnie to o czym większość z nas czytających ten wątek myśli[/B].[B] Dzięki [/B][B]Isadora[/B]:lol: Szkoda, że w tym wszystkim Tania jest już zupełnie nieważna a to przerzucanie się pieniędzmi 500 w tą lub w tamtą spowoduje tylko że ktoś kto ma jakąś kasę pójdzie na inny wątek i odda jakiemuś innemu psiakowi. Tam gdzie liczą się wszystkie nawet najdrobniejsze deklaracje i złotówki...........
Szkoda mi było smutnej Tani w boksie, szkoda mi Tani o której najważniejsi dla niej ludzie zapomnieli...........:-([/QUOTE]

alfa ja nie zapomnialam i jade po nia w poniedzialek jak powiedziam i to sie nie zmieni - natomiast nie pozowle siebie obrazac
bo jak widzialam po postach wiekszosc jak widac skazala Taniena smierc za zycia jeszcze nie widzac jej wcale
\a watek jest niesmaczny i o to apelowalam nie raz
Irena gladko manipulujac wybielala swoje przezucanei sie pieniedzmi i jak pamietam nikt tylko ona wlasnei zaczela owe utarczki i przerzucanie slowami i obrazanie sie i strzelanie focha z przytupem
Co do Tani to nie sztuka pisac i niuniac a jak cos idzi enie po mysli chowac glowe w piasek

to ja po nia jade nikt inny - bo nie widze tlumow

coz nerwy puszczja obie strony - a gladkie slowa wypuszcane przez irene nei tlumacza tego co zrobila - daje - odbieram - dzialam uciekam

i rzeczywiscie trzeba watek wyczyscic o co apelowalam nie raz - nikt ni esluchal - i tak si edzieje bo emocje dotycza kazdej strony -

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda'][COLOR=Red][B]majku spadaj stad - widze ze czopek nie podzialal na ciebie proponuje wyjdz na balkon i skocz i zobacz moze jestes batmanem a jak wyladujesz mozesz sie oflagowac

szukasz wrazen na noc - nie umiesz spac ? rob pompki - gora - dol a rano znajdz szybko swojego lekarza[/B][B]

lub przywiaz sie do dzrewa i glosno pierdnij moze cie ktos tam uslyszy byle dalej od nas [/B][B]

S[/B][/COLOR] [/QUOTE]
Ale ten szokujący wpis już ma wiele wspólnego z Majku i obecnym wątkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda'][...]
coz nerwy puszczja obie strony - [B]a gladkie slowa wypuszcane przez irene nei tlumacza[/B] tego co zrobila - daje - odbieram - dzialam uciekam

i rzeczywiscie trzeba watek wyczyscic o co apelowalam nie raz - nikt ni esluchal - i tak si edzieje bo emocje dotycza kazdej strony -[/QUOTE]
[B]
[SIZE=3]Twoje teksty i styl wypowiedzi też niczego nie tłumaczy i nie usprawiedliwia, a zasługi które masz robią się w tym niewidoczne a szkoda.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Szok,po prostu szok.....
Irenko ja wierze w twoje dobre checi i zamiary i jestem z Toba.Po przeczytaniu tych ostatnich stron faktycznie nie wiadomo o co chodzi i tylko "jad kazdemu kapie z ust".Tanieczko nadal trzymam mocno kciuki za Ciebie bo Ty jestes tu najwazniejsza....[/QUOTE]śledzę dziś cały dzień wątek, bo jestem tu od niedawna i na razie tylko czytam i sie uczę.Trafiłam tu z podpisu Irenaki na jakimś innym watku, na którym widnieje ostrzeżenie. Z ciekawości.Ten wątek rzeczywiście potrafi nauczyć.Może nie mam prawa tu się odzywać, bo boję się, że mnie też potraktujecie tak jak majku, jak irenake. Ale trudno, nie mogę dłużej wytrzymac.
Isadora w zasadzie zrobiła to, co ja bardzo chcialam zrobić dziś wiele razy, tylko nie umiem jeszcze robic tylu cytatow na raz.
To, co tu wypisuja niektorzy, jest karygodne! Brak kultury, pieniactwo i wiesniactwo na najwyższym poziomie!
Wspaniała anda, która uciszała dziś bardzo ludzi i wątek, bo Tania jest najwazniejsza, dała taki popis swojej elokwencji, ze nie mialam okazji tego widzieć gdzie indziej.
Ewa36- prawnik, jak papuga dopowiada i się chyba chce dowartościować i juz w tym wszystkim wszyscy dawno zapomnieli o tym, ze to jest głowna winna. Jej wszystko wybaczono i zapomniano, bo każdy moze bład popełnic.
Za to irenakę, osobę której posty przeczytalam kilka razy probując się doszukac warcholstwa, pieniactwa, materializmu, wdeptano w ziemię, jakby to ona była główną winna. Nie wiem, co teraz czuje ta kobieta, ale z chęcią bym ją przytuliła, bo sobie moge tylko wyobrazić jej samopoczucie. Za co? Za to, ze chciala pomóc psu. Wszyscy juz zapomnieli, co dla Tani zrobiła i, że to między innymi dzięki niej Tania wyszła z obozu zagłady, gdzie ją umieszczono na rok.
Jak można tak traktować ludzi? Ludzi, ktorzy robią co mogą aby pomóc psu a nie tylko sypią kasą i udają wielkich?
To nie irenaka kłapie dziobem, ale wy, ktorym niby na Tinie zależy. Wstyd!Bagno i syf w najczystszej postaci!
Irenako, ty nawet tu juz nie wchodź i nie mieszaj się z motłochem. Szkoda Twojego zdrowia kobieto.
Majku się z tego śmieje- i dobrze robi.
Isadora dziekujemy za podsumowanie tego, co każdy myśli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...