Jump to content
Dogomania

Stara ON Tania biega bez bólu za TM


beka

Recommended Posts

Miałam sie nie odzywać, ale ten zmasowany atak na Ande zmusil mnie do napisania choc paru słów w jej obronie. Fakt,ze nic nie usprawiedliwia uzywania epitetów jakie tu sie pojawiły, ale wyprowadzaliście Ja z równowagi, systematycznie i cały czas. Padły tu słowa, że nie pomaga psom, tylko szuka frejerów, którzy placą, nazwano ja niedobrym człowiekiem, caly czas przekręcano fakty, dotyczące tych nieszczęsnych 500 zł od ewy.
Kazdy reaguje na takie ataki inaczej. I teraz ona jest najgorsza, bo puściły jej nerwy. To nie tak. Winnych jest wielu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Miałam sie nie odzywać, ale ten zmasowany atak na Ande zmusil mnie do napisania choc paru słów w jej obronie. Fakt,ze nic nie usprawiedliwia uzywania epitetów jakie tu sie pojawiły, [U]ale wyprowadzaliście Ja z równowagi, systematycznie i cały czas[/U]. [B]Padły tu słowa, że nie pomaga psom, tylko szuka frejerów, którzy placą, nazwano ja niedobrym człowiekiem, caly czas przekręcano fakty, dotyczące tych nieszczęsnych 500 zł od ewy.[/B]
Kazdy reaguje na takie ataki inaczej. I teraz ona jest najgorsza, bo puściły jej nerwy. To nie tak. Winnych jest wielu.[/QUOTE]
dokladnie tak samo myśle.... belu trafiłas w sedno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Miałam sie nie odzywać, ale ten zmasowany atak na Ande zmusil mnie do napisania choc paru słów w jej obronie. Fakt,ze nic nie usprawiedliwia uzywania epitetów jakie tu sie pojawiły, ale wyprowadzaliście Ja z równowagi, systematycznie i cały czas. Padły tu słowa, że nie pomaga psom, tylko szuka frejerów, którzy placą, nazwano ja niedobrym człowiekiem, caly czas przekręcano fakty, dotyczące tych nieszczęsnych 500 zł od ewy.
Kazdy reaguje na takie ataki inaczej. I teraz ona jest najgorsza, bo puściły jej nerwy. To nie tak. Winnych jest wielu.[/QUOTE]


Popieram wypowiedź Beli!
A na słownictwo Andy nie powinna się tak bulwersować Isadora i A.piurek - przecież współpracujecie z p.Krystyną i Emirem!
Pamiętam jak na jej wpisy reagowano identycznie - czy to oznacza,że Emirowi nawet pchły powierzyć nie można?
A czy Emir pozwala sobie na to,aby darczyńcy sterowali zza komputera,jak i na co ma wydawać pieniądze p.Krystyna?
Przecież Anda nie uchyla się od rozliczenia kwot,jakie na [B]jej[/B] konto wpłynęły,a niektórzy darczyńcy wyraźnie napisali za co zapłacą i gdzie te pieniądze wpłacą!!! Więc jeśli wpłaciłi darczyńcy pieniądze do kliniki,to co ma z tym wspólnego Anda??

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Witam.[/B][/COLOR]

[quote name='Kaja i Aza']Obawiam sie, ze ten wyjatkowo obrzydliwy watek jest niestety w znacznej mierze reprezentatywny dla dogomanii: zawiedzione ambicje, osobiste porachunki, nieopisane chamstwo jednej z uczestniczek watku, niejasna kwestia finansowa, a ja sie pytam po raz kolejny: gdzie w tym wszystkim miejsce na psa potrzebujacego pomocy? Obawiam sie, ze nie ten watek trzeba zamknac tylko dogomanie, bo pomoc, ktora w ostatecznym rachunku nie pomaga tylko szkodzi nie jest pomoca.[/QUOTE]

[COLOR=Green][B]
Wątek w tej chwili zamykam.
Wątek zostanie zmoderowany a później ponownie otwarty.
O wszystkich swoich decyzjach a więc i jakie będą "konsekwencje" łamania Regulaminu Forum poinformuję na wątku.

Jednocześnie informuję, że ponieważ wątek jest moderowany przeze mnie (bo na TM jest tylko jeden moderator) od tej pory nie odpowiadam na żadne PW od osób zaangażowanych w ten wątek.

Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...