Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

[quote name='Marzenuś'][B][U]Amelka vel Fruzia:
[/U]Ma ok roku. Jest troszkę jamnikowata z budowy. Spokojna i bezproblemowa.
Przylepa taka. Ale jak na młodego psiaka skora do zabaw. Ładnie dogaduje się z
innymi psami. No i nie umie chodzić na smyczy....
[/B]
[IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/tn_DSC07064.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

Ogłaszam prócz Bobika i Pusi jeszcze Amelkę.
Ogłoszenia tych wszystkich trzech psiaczków będą na: kupiepsa, przygarnijzwierzaka, adopcje.org, animalia, szukajzwierzaka, petworld, kupsprzedaj, ojej, ojoj, za0, adin, e-zwierzak, owi, sprzedasz, darmobranie, gumtree....

Nie wiem czemu nie mogę na gumtree dodać ogłoszenia. Czytam regulamin i nic. mogli mi konto zblokować - bo napisane, że nie można codziennie kasować i dodawać ogłoszenia...hm, ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja często usuwam ogłoszenia na gumtree i daję na drugi dzień takie samo i jeszcze mi nie zwrócili za to uwagi, ale nie moge dawać takiego samego ogłoszenia na dwa miasta bo piszą że dubel, a co Tobie Monday sie wyswietla jak chcesz tam zamieścić ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula'] a co Tobie Monday sie wyswietla jak chcesz tam zamieścić ogłoszenie?[/QUOTE]
żebym przeczytała regulamin :(
Pokazuje mi w czerwonych ramkach tytuł, opis i telefon.
Przeczytałam ten regulamin i napisane jest, że nie można codziennie kasować i dawać ogłoszenia na nowo, nie można też za często dawać tego samego ogłoszenia :( - grozi ograniczeniem konta.
Spróbuję dzisiaj, może to chwilowe było....
No, ale psiaki ogłoszeń na gumtree przez to nie mają.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Monday może też niektórych nie chcą zamieścić bo np ja im juz zrobiłam ogłoszenie, miałam tak wczoraj z Farą od eliza_sk chciałam dać jej ogłoszenie i za nic nie mogłam a to pewnie dlatego że ona już jest ogłaszana na gumtree, bo Sarze z naszego schronu zamieściłam bez problemu. Zaczynają wymyslac na tym gumtree jakieś cudaczne zasady i utrudniają życie.
Podobno z Metra odezwało się parę osób, poprosiłam Panią Alinke żeby porozmawiała z tymi z Warszawy i jak byłby ktos sensowny to poprosimy kogos o wizytę przedadopcyjną i transport w razie czego bo to przeważnie ludzie niezomotoryzowani dzwonili.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj poszło wszystko dobrze z gumtree...przy ostatnim ogłoszeniu zrywało mi połączenie z netem. Myślałam, że się wścieknę.....
Jest szansa dla Lali??? Fajnie. Nie powinno być problemu z ludźmi z Warszawy.
Możesz sleepingbyday poprosić, albo orphę....myślę, że pomogą. Hm, Leyla też chyba z Warszawy...

Daj znać tula jak nikt się nie zgłosi, pomogę szukać.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mi sie włączyło dogo. Prosiłam MTF żeby napisała ale zrobię to sama . Słuchajcie , Ali dzis za dnia wrzucono nową sukęw wysokiej ciaży , sunia została pogryziona przez psy , Ala nie ma gdzie jej położyc . Jest to niby sznaucer średni . Ja już nie mam pomysłu co z tym zrobic . Być moze na sterylke jest już za późno . Ala jest na skraju załamania .

Link to comment
Share on other sites

O kur.., co za ludzie tam mieszkają, penie nie bedzie innego wyjścia jak uspić miot, bo przecież p.Ala nie może pozwolic sobie na kolejne szczeniaki. Powinno sie wziąć te co juz są i zawieźć to tego pseudowójta żeby im domów poszukał. A jest jakis namiar na tego człowieka mailowy to może zrobimy jakąś akcjęz mailami do niego, przeciez tak dalej być nie może.

Link to comment
Share on other sites

Tula wójt kładzie ( wiecie co ) na wszystko i wszystkich, moja koleżanka ostatnio wyszła z koscioła z dzieckiem i na ich oczach samochód potrącił psa , ludzie odwracali głowy w druga stronę . Ona wzieła psa na rece to jeszcze darli sie że po co go bierze że trzeba dobić . Pies przezył . I ma się dobrze . Dziewczyna ma cięzką sytuację w domu bo mąż jest cięzko chory 3 dzieci ale ma serce dla psów , i mówieł że ten wójt to w nosie ma ludzi a co dopiero psy .

Adres mailowy jest na stronie w necie , ale to nic nie da.

Ala nie ma możliwosci trzymac tylu zwierząt , to jest onad jej siły . oddaje 1 psa wrzucają jej 3 i coraz więcej i wiecej .


[COLOR=Red] [COLOR=Black]Ja nie iwem co zrobić zeby ten koszmar się skoczył [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tula wójt kładzie ( wiecie co ) na wszystko i wszystkich, moja koleżanka ostatnio wyszła z koscioła z dzieckiem i na ich oczach samochód potrącił psa , ludzie odwracali głowy w druga stronę . Ona wzieła psa na rece to jeszcze darli sie że po co go bierze że trzeba dobić . Pies przezył . I ma się dobrze . Dziewczyna ma cięzką sytuację w domu bo mąż jest cięzko chory 3 dzieci ale ma serce dla psów , i mówieł że ten wójt to w nosie ma ludzi a co dopiero psy .

Adres mailowy jest na stronie w necie , ale to nic nie da.

Ala nie ma możliwosci trzymac tylu zwierząt , to jest onad jej siły . oddaje 1 psa wrzucają jej 3 i coraz więcej i wiecej .


[COLOR=Red] [COLOR=Black]Ja nie iwem co zrobić zeby ten koszmar się skoczył, najlepszym wyjściem by było zamontowanie kamerki przemysłowej przy bramie i nagarć takiego delikwenta i go rozpoznac . I moze jakby jeden i drugi dostał łomot ( ja bym mu załatwiła ) to by sie to może skończyło , nie mam pojęcia .
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja dzis w nocy miałam koszmary straszne . Tak nie moze być zeby bez przerwy psy były podrzucane Ali ... to jakiś koszmar z adopcjami ciężko psów przybywa tych bezdomnych a tu jeszcze jacyś gnoje podrzucają non stop . Jakbym złapała takiego gościa to normalnie sama chyba bym sie odważyła i go zlała.

Rozmawiałam z Ala i suka jest bardzo chuda, jest tak chuda jak "nasza szkapa" więc nie bardzo nadaje się do strylizacji , może jej nie przeżyć . Poza tym wiecie no znowu sterylka kosztuje a Ali juz sie kończą fundusze dopiero co przeciez sterylizowała suki . Może napisac do wójta albo zadzwonic że taka sytuacja ma miejsce , Ala podejrzewa ze ktos łapie bezpańskie psy i wrzuca jej na podwórko , że to nie są psy czyjeś ale błąkające się.
Moze ktos napisac maila do tego wójta ???
Tutaj sa namiary

[B][B]Kontakt[/B][/B]

[B]Urząd Gminy w Grabowie[/B]
ul. 1 Maja 21
99-150 Grabów

tel. 0-63 27-34-121, 27-34-269
fax. 0-63 21-91-052

[email][email protected][/email]

Moze napisac jakies pismo ogólne i każdy z nas je wyśle i podpisze się swoim imieniem i nazwiskiem co ??
Macie pomysł jak napisac pismo ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...