Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chce pomoc z trafieniem i moze pojade swoim samochodem w jedna strone-czy konieczne klatki - o to zapytaj pani ali /czy ona ma czy mam szukac u znajomego bo to potrwa/ czy umiesz przycisnac klapa od bagaznika konce smyczy i wtedy psy nie skacza po samochodzie.jedna suka jest bardzo spokojna,drugiej nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']chce pomoc z trafieniem i moze pojade swoim samochodem w jedna strone-czy konieczne klatki - o to zapytaj pani ali /czy ona ma czy mam szukac u znajomego bo to potrwa/ czy umiesz przycisnac klapa od bagaznika konce smyczy i wtedy psy nie skacza po samochodzie.jedna suka jest bardzo spokojna,drugiej nie znam.[/QUOTE]


nie trzeba klapą - można uwiązać
ale to bez sensu żebyśmy dwoma autami jechały :) - może ze mną pojedziesz? a jeśli nie możesz to trafię no przecież to w Polsce jest ;)

Link to comment
Share on other sites

poczytałam tutaj więcej ...

czy pani z którą dziś rozmawiałam (poza p. Alą) to przyjaciółka z Piaseczna?
mtf - napisałam pw - to co do mnie wysłałaś doleciało puste proszę o powtórkę :)

Piaseczno, okolice ew Warszawa - czy ktoś coś chce przekazać dla psów p. Ali? proszę o kontakt

zamierzam kupić trochę karmy - pewnie taniej ale chyba lepiej więcej niż jakieś wypasy? Wiele tego nie będzie bo i fundusz mam cienkawy ale zawsze coś ;)

W Lidlu czy innych biedronkach wór 10 kg karmy kosztuje chyba 20 czy 25 zł , duże puszki ok 4-5 zł (dawno nie byłam mogę się mylić)
CZY KTOŚ MA RÓWNIEŻ CHĘĆ ZASPONSOROWANIA WORA? :modla: ALBO PUSZECZKI CZY DWÓCH? :cool3:
jeśli tak to proszę o kontakt - ja kupię, zawiozę i jak p. Ala potwierdzi to się rozliczymy - może tak być?

ŻEBYM PUSTA NIE JECHAŁA :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A bywasz w Warszawie? Ciężko mi kogoś prosić o przelewanie :(. W Rossmanie ostatnio były duże na promocji po 3.99 wiele osób je chwali.[/QUOTE]

no do wawy to specjalnie muszę ...

jak pisałam ROZLICZYMY SIĘ JAK ZAWIOZĘ

ciotki jakiś grosik [U]zadeklarujcie[/U] - zima za pasem - muszą jeść bo zamarzną a skoro jadę to zawiozę :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']ode mnie 30zl, na jakąś puszke dla szczeniaków-Janka wyslij nr konta zaraz przeleje[a pytałas czy psy jedza najtańszą karmę?-bo moze lepiej kupić ta do której są przyzwyczajone...[/QUOTE]


dzięki - kupię puszki dla szczeniaków za 30 zetów
rozliczymy jak zawiozę żeby nie było ;)

czy ja wiem czy są przyzwyczajone? przy tej ilości wydaje mi się że wiesz - każdy co innego podaruje itd ... ale faktycznie zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

pAla nie odbiera

rozmawiałam z koleżanką p.Ali i ona nie wie co psy jedzą ale mówi że na pewno nie GÓRNA PÓŁKA co jest jakby zrozumiałe przy tej ilości zwierza :)

więc myślę tak - ilość jest na pewno ważna a jeśli któryś pies jest chory czy nie może czegoś to poprostu zjedzą to inne - umówmy się że jest w czym wybierać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']szkoda ze nie wiedzialam- wczoraj bylam w warszawie i mam pelen bagaznik reszek wedlin -takze na razie wsrzymajmy zakupy bo nie wiem jaka pojemnoscia samochodu dysponuujemy i ze skladowaniem tez roznie[/QUOTE]


mam kontenerki - złożone na płasko zajmują mało miejsca :)

podarunków od mtf mam pół samochodu :multi: albo jeszcze lepiej
jak złożę siedzenia i przeładuję to Wam pokażę :)

mam kilkanaście dużych puszek od moich znajomych nie z dogo

mimiś - jutro kupię szczylkowe puszki od Ciebie :loveu:

JESZCZE NAM SIĘ SPORO ZMIEŚCI
jak ktoś chciałby coś zasponsorować - proszę piszcie - kupię, obfocę i się rozliczymy post factum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']Janka super! :klacz:


,jak mozesz rób jak najwięcej fot, trzeba przyciągnąć ludzi na wątek -a bez zdjęć informacji to wiesz...[/QUOTE]

ano - postaram się wyciągnąć max z tej wyprawy - nie lubię na pusto jeździć ;)

kto jeszcze ma grosika na żarełko? 4 zety duża puszka! :modla:
25 zetów wór karmy :modla:

Link to comment
Share on other sites

przeładowałam
z pomocą ;)

mamy mnóstwo dzięki nieocenionej mtf która cały czas wspiera p.Alę :loveu:
dziękuję również moim znajomym którzy też liczą grosiki ale coś wyskubali :loveu:
dziękuję mimiś dzięki której jutro kupię mniam mniam szczylkom :loveu:

i od siebie coś też dorzucę
[IMG]http://images61.fotosik.pl/447/6424d0c70254be6cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images64.fotosik.pl/449/377f8fa7c7eef753med.jpg[/IMG]

no i muszę przeprosić mtf ...

mój durny piesek zagłodzony porwał w paszczę jedną kiełbasę ... zanim mu wyrwałam to już pozostało mi jedynie resztki folii oderwać i spokojnie, bez wstydu dokończył :roll:

no tak mi pomagali :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...