Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

A. to rzeczywiscie za daleko, ale ogloszenia beda bardzo potrzebne.
Z watku wynika, ze Marlenka tam bywa, czekam wiec az sie odezwie.
Na dzien dzisiejszy najwazniejsze to wytypowac suki, ktore musza jechac na sterylke i znalezc weta, ktory zrobi hurtem i tak tez policzy( tu prosze zapytac sie u 'zrodel" czyli u p.Ali, nie moge z glupia frant do niej zadzwonic, bo nam kobieta na zawal zejdzie).

a. Kto ma czas i bedzie go mial nie tylko w najblizszej przyszlosci- poprowadzenie "podwatku"- czyli wklejanie fotek, opisow i tekstow do ogloszen( chyba, ze regulamin zabrania takich kombinacji).
b. Kto potrafi pisac ogloszenia, na niektorych portalach jest ograniczona ilosc slow, ale na niektorych mozna sie spelnic literacko
c. Kto podejmie sie prowadzenia ewentualnych bazarkow na rzecz psiakow p. Ali.
d. Czy Marlenka ma mozliwosc dokoptowania wolontariuszy, ktorzy mogli by odwiedzac p. Ale i uczyc psy chodzenia na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kpina no wspaniale że pojawiłeś się na wątku :) i że chcesz pomóc p.Ali i jej psiakom. Ja niestety nie mam jak jechać do p.Ali i porobić zdjęć psiakom, ale cały czas staram się robić im ogłoszenia i będę to robić nadal, chociaż tak mogę pomóc. Wątku i bazarków niestety nie dam rady prowadzić bo i tak ogłoszenia robię w wolnych chwilach w nocy, ale mogę zadzwonić do p.Ali i zapytać o najpilniejsze sterylki i ceny zabiegów:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem... ja mogę jechać do Ali robic zdjęcia ale niestety nie mam dobrego aparatu :( spróbuje zwerbować Donację ona ma fajny sprzęt do robienia zdjęć . Jesli chodzi o wolontariuszy mogę pomyslec tylko nie wiem czy Ala się na to zgodzi , bo psy własciwie nikogo poza nia nie znają i czy nie bedzie to jakiś problem .

Link to comment
Share on other sites

Oj, obawiam się że w przypadku p. Ali może być problemem kontakt psiaków z innymi ludźmi. Ale cóż, p.Ala musi kumuś zaufać, ze jeszcze ktoś inny potrafi zajmować się psami...no i niestety, będzie miała przez to częste wizyty. Ale psiakom da się pomóc.
A sterylki w radomskim schronisku? Jest akcja dla bezdomnych psów za free. Tylko transport, to znów godzina, ponad w jedną stronę...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki rozsyłajcie pw zeby Ala wygrała na Krakwecie .... sytuacja u niej dramatyczna . Każda sterylka to koszt 200-250 zł .. kolejne suki do sterylizacji , kasy zaczyna brakowac ...własciwie to już dawno sie skończyła Ala łata dziury pieniedzmi odłozonymi na opał a co sie stanie jak przyjdą mrozy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Ciotki rozsyłajcie pw zeby Ala wygrała na Krakwecie .... sytuacja u niej dramatyczna . Każda sterylka to koszt 200-250 zł .. kolejne suki do sterylizacji , kasy zaczyna brakowac ...własciwie to już dawno sie skończyła Ala łata dziury pieniedzmi odłozonymi na opał a co sie stanie jak przyjdą mrozy ?[/QUOTE]

Marlenka lecznica w Radomiu PANKRACY daje bardzo duże zniżki dla psów w potrzebie
my robiłyśmy sterylki hurtem i cena była bardzo atrakcyjna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata M']Marlenka lecznica w Radomiu PANKRACY daje bardzo duże zniżki dla psów w potrzebie
my robiłyśmy sterylki hurtem i cena była bardzo atrakcyjna[/QUOTE]


Beatko wszystko się zgadza ale nie ma kasy na pojedyńcze sterylki a co dopiero hurtowe , a jak wogóle te ceny się klarują hurtowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Ciotki rozsyłajcie pw zeby Ala wygrała na Krakwecie .... sytuacja u niej dramatyczna . Każda sterylka to koszt 200-250 zł .. kolejne suki do sterylizacji , kasy zaczyna brakowac ...własciwie to już dawno sie skończyła Ala łata dziury pieniedzmi odłozonymi na opał a co sie stanie jak przyjdą mrozy ?[/QUOTE]
Marlenka ja od paru dni nic innego nie robię tylko wysyłam PW z prośbą o głsowanie na Alę:) zaniedbałam przez to nawet ogłoszenia, oby sie udało.

Link to comment
Share on other sites

Czy mozna okresowo zmienic tytul? 60 psow Ali prosi o glosy na Krarwecie? I w pierwszym poscie napisac, ze p. Ala pragnie jak najwiecej pieniedzy przeznaczyc na sterylizacje i kastracje? Ze ta wygrana przyczyni sie do ograniczenia bezdomnosci, ze sprawozdania ze sterylizacji beda umieszczane na biezaco?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kpina']Czy mozna okresowo zmienic tytul? 60 psow Ali prosi o glosy na Krarwecie? I w pierwszym poscie napisac, ze p. Ala pragnie jak najwiecej pieniedzy przeznaczyc na sterylizacje i kastracje? Ze ta wygrana przyczyni sie do ograniczenia bezdomnosci, ze sprawozdania ze sterylizacji beda umieszczane na biezaco?[/QUOTE]
To tak gwoli bycia w temacie.
Jeszcze jedno, czy mozna zrobic liste rzeczy potrzebnych na juz? Pamietajac przy tym, zeby nie robic zapasow, bo bieda jest wszedzie

Link to comment
Share on other sites

Witaj serdecznie Farmerka63:) Lista przytulisk jest juz zgłoszona, dzisiaj chyba będzie stworzona na Krakvecie ankieta na które przytulisko głosujemy, bardzo prosimy o głosy i o zachęcanie znajomych do głosowania. Jak już wszystko będzie gotowe do głosowania to prześlę Ci PW:) Serdecznie dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...