Jump to content
Dogomania

Najgłupsze „rasowe” stereotypy


agniesias

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owczarki niemiecki są wybitnie inteligentne - oj, nie zawsze, suka mojej kol. jest wybitnie... nieposłuszna:roll:
Amstaffy i pittbulle to mordercy - i przez to jest sporo ludzi wychowywujących superagresora, i coraz więcej ludzi zastraszanych przez "superludzi" z "superpsami"
Yorki to świetne maskotki - ojjjj, nieeee... yorki to świetni "obrońcy":lol:
Labradory i goldeny nie gryzą - pffff... no cóż, każdy pies może ugryźć
Husky jest świetnym obrońcą - o tak głupim stereotypie jeszcze nie słyszałam
Dobermanom po prostu odbija - no tak, supermózgi...:angryy:
Dogi nie mogą żyć bez ogrodu - no tak, każdy dog sprawdza dokładnie, czy ma ogród, jak nie to szukają tabletek nasennych :razz:
Shar pei to pies salonowy - bez komentarza

o wielu stereotypach pierwszy raz słyszę, takie głupoty...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Basia i Barni']labradory to psy dla dzieci - zawsze ułożone, zawsze grzeczne i niezwykle łagodne, niewymagajace - bzdura bzdura bzdura[/quote]


Taaak, od razu szczeniaczek po przybyciu do domu jest superułożony i zna wszelkie możliwe komendy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@dzi@']Taaak, od razu szczeniaczek po przybyciu do domu jest superułożony i zna wszelkie możliwe komendy:diabloti:[/quote]


A jak taki młody labradorek okaże się sikającym , gryzącym dzieci i ryszącym panele to co wtedy? :diabloti: hmmmm... kończy w kojcu w którym siedzi 24h:diabloti::diabloti: a jeśli chodzi o spacer? biedak ciągnie do psów , bo nigdy nie był socjalizowany:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodkaxd']A jak taki młody labradorek okaże się sikającym , gryzącym dzieci i ryszącym panele to co wtedy? :diabloti: hmmmm... kończy w kojcu w którym siedzi 24h:diabloti::diabloti: a jeśli chodzi o spacer? biedak ciągnie do psów , bo nigdy nie był socjalizowany:roll:[/quote]

"Ojojoj, mój labrador sika, gryzie itp!? Co to za labrador, miał być wychowany, przecież to taka super rasa! Do kojca z tym niewychowańcem! I ciągnie na spacerze! To nie labrador, my nie chcemy tego psa..."

Co może być dalej, łatwo się domyśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@dzi@']No i bardzo dobrze! Tyle że przez te cud umiejętności wiele osób bierze sobie takie psy i wierzy że będą od początku doskonałe...[/quote]

żaden pies nie rodzi sie z kompletem szkoleń i umiejętności - to mnie TAK DENERWUJE ,że nie macie pojecia jak bardzo :lmaa::-x:bad-word::ak-shot:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']żaden pies nie rodzi sie z kompletem szkoleń i umiejętności - to mnie TAK DENERWUJE ,że nie macie pojecia jak bardzo :lmaa::-x:bad-word::ak-shot:[/quote]

a kogo by to nie denerwowało?

Gdyby pies rodził się z kompletem szkoleń i umiejętności, nie byłby psem, a jakimś robocikiem
Dla mnie zresztą dużą frajdę sprawia uczenie czegoś mojego psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to może i jak dorzucę swoje zasłyszane nowości :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B]Yorki[/B] są takie słodkie można je ubierać są milutkie i cuuuudowne :shake::shake::shake:

[B]Owczarki[/B]: są inteligentne i takie mądre że trzeba je szkolić innych psów nie powinno się męczyć ale one muszą bo to psy policyjne:-o

[B]Goldeny[/B]: kupiliśmy go dla naszego dziecka on tak lubi pieski, a one są stworzone dla dzieci, takie posłuszne mądre i łagodne

Najlepsze na koniec :diabloti::diabloti: Pekińczyki trzeba uważać żeby nie wchodziły na ściany bo one prawie nie widzą....

Wszystkie to autentyczne zasłyszane opinie zebrane podczas spacerów

Link to comment
Share on other sites

to o ONkach szczególnie często słyszę, kiedy ktoś mnie przyłapie jak wymagam czegoś od mojej psicy:cool3::cool3:
Zaraz są komentarze: a czemu pani tego psa tak męczy przecież to nie zaden rasowy to po co męczyć tak psa, serca nie ma co innego takie wilczury albo te jasne dla niewidomych takie to tak:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...