Jump to content
Dogomania

Kofani wy moi!


Dag

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Sobie wróciłam na chwilę...
ale 13tego znowu spadam.

Tym razem zabiorę ze sobą laptopa i współlokatory obiecały, że neta będzie jak wrócę...

Za psicą tęsknię strasznie i nawet cholera nie mogę jej zobaczyć.
Ale Chrumci jest rewelacyjnie, 3 razy więcej spacerków, nowe zabawki, smakołyki.
Znajomi u których mikieszka prawie się pobili o to, kto zabiera Chrumę na święta... :lol:

Z najnowszych wieści- Chruma robi furrorę na podwórku, bo notorycznie prześciga wyżły, a ostatnio w wyścigu o frisbee prześcignęła charta.
Właściciel charta długo nie mógł pozbierać szczęki z ziemi :evilbat:

Znajomi już mi zapowiedzieli, że jak wrócę, to mi psa i tak nie oddadzą, no chyba, że ustalimy "widzenia".

Następni "zestafficzeli"!!! :D

A ja tęsknię i chlipię jak tego słucham. :oops:

Link to comment
Share on other sites

się pozbieram (tzn wytrzeźwieję, bo odkąd przyjechałam wszyscy mi jakoś pić każą... :drinking: ) i wkleję fote staffika, który mi dziób wylizał w Lądku.
Psów tam na ulicach ogólnie mało, ale kilka staffiorów już wypatrzyłam (większość niestety z okna autobusu widziałam), ale jakoś takie mało czarne są... 8)
Same pręgusy i jeden rudy. I żaden nie był ładniejszy od Chrumci. 8)

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee tam mitycznych... całe ich dzikie mnóstfo... 8)

Mam malutką prośbę do prawie wszystkich, którzy napisali posta na tej stronie... sprawdźcie, czy wasze podpisy mają regulaminową wielkość- tak po całości- łącznie z fotkami, linkami i tekstami, bo cóś mi się wydaje, że troszku jakby [b]NIE!!!!!!!!!!!!! [/b]:evilbat:

Będę gryźć... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No niestety nie udało mi się Daguś z Tobą podagać, mam teraz szalony okres w pracy i dziw, że teraz znalazłam chwilkę.

Mam prośbę nie pisz jak cierpisz z powodu rozstania, bo ja zaraz ryczę jak czytam, ale wierzę, że Ci cieżko.

TRZYMAJ SIĘ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a jeszcze będzie ze trzy miesiące... tylko cicho-sza, bo mamy nie poinformowalam i dopiero by chryja byla... :evilbat:

Znajomi, którzy opiekują się Chrumką już dawno zapowiedzieli, że mi jej nie oddadzą, więc walka o uznanie ojcostwa się zapowiada :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to musisz wytrzymać, ale ciekawe jak Chruma zareaguje jak Cie zobaczy to dopiero będzie fafikowe szaleństwo. :crazyeye: :crazyeye: :iloveyou::iloveyou: :multi: :multi: :multi:
Koniecznie załatw kogoś z kamerą a potem w internet cobyśmy mogli popodziwiać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Dag'][size=7]HALOOOOO!!!!![/size]

[color=red][size=7]WROCILAAAM!!!!!!![/size][/color]

Nie wiem jeszcze kiedy odbieram swinie, ale juz kombinuje kamerzyste.[/quote][b]Witaj na ojczystej ziemi :terazpol: /[/b]w jaki sposób będziesz rozprowadzać filmik z powitania z Chrumą? :lol: :lol: :lol: /

Link to comment
Share on other sites

Dag, jak dobrze ze wróciłas. ciekawe jak chruma zareaguje... :o :angel: :angel: :angel: :angel:

[quote]Teraz trzeba na Bulgotka czekac[/quote]

carragan ja myslalam kiedys ze bulgot i ty to jedna osoba 8) :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI']

[quote]Teraz trzeba na Bulgotka czekac[/quote]

carragan ja myslalam kiedys ze bulgot i ty to jedna osoba 8) :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Sugerujesz dogomaniacka wersje Jeckyll'a i Hyde'a ? :o 8) :lol: :lol:

BTW.A moge wiedziec skad to przypuszczenie ? Zaintrygowalo mnie to :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...