Jump to content
Dogomania

Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)


Darianna

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AlaŚ']marciaaa - świetny komentarz :evil_lol: Ty to chyba ksiązki piszesz w wolnych chwilach :razz:
A co do Portka i jego portków, to tak szczerze się przyznam, że mój Roni też by spierdzielal co sił w nogach na widok tego zielonego :lol: Roni to boi się nawet zbyt dużego kosza na śmieci, stanie i ani rusz dalej iść :mad:
Kilka osób mówiło mi, że setery to są takie cykory, ale po Brando i Karmelku tego nie widać :diabloti:[/QUOTE]

Dzięki AlaŚ:) Hehe Tak, mój Portek zdecydowanie by miał cykora i dokładnie jak Twój Roni - stanąłby jak słup soli i żadna siła go nie ruszy (hinoza jak w przyp. tego krokodyla hih:p ) no chyba ze Pańcia sama najpierw podejdzie!
Komiczny jest! Przerabiamy na spacerach a to motor (dziwny? dziwny..), samochód przy drodze (dziwny? dziwny..), czlowiek z lasu (dziwny? dziiiiwnyyyy..)
Ten mój gordoniasek baaardzooo zachowawczy jest - popatrzy, postoi, krok do przodu dwa do tyłu, potem zlustruje sytuację czy dalej iść i czy NIC nie zagraża czy spylać i schować się jak trusia za nogami 'bodyguarda' czyli np. mnie :))
Artyście komediowi nieprzeciętni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marciaaa']Dzięki AlaŚ:) Hehe Tak, mój Portek zdecydowanie by miał cykora i dokładnie jak Twój Roni - stanąłby jak słup soli i żadna siła go nie ruszy (hinoza jak w przyp. tego krokodyla hih:p ) no chyba ze Pańcia sama najpierw podejdzie!
Komiczny jest! Przerabiamy na spacerach a to motor (dziwny? dziwny..), samochód przy drodze (dziwny? dziwny..), czlowiek z lasu (dziwny? dziiiiwnyyyy..)
Ten mój gordoniasek baaardzooo zachowawczy jest - popatrzy, postoi, krok do przodu dwa do tyłu, potem zlustruje sytuację czy dalej iść i czy NIC nie zagraża czy spylać i schować się jak trusia za nogami 'bodyguarda' czyli np. mnie :))
Artyście komediowi nieprzeciętni![/QUOTE]


A skąd ja to znam? Tylko, ze mój udaje odważnego:D Czyli by mógłby zacząć szczekać,albo się do niego podkradać,nie daj boże bym wtedy klasnęła jakos głośno czy coś takiego to sobie mogę wyobrazić jak by za nogi uciekał i z tamta szczekał:D Coś w rodzaju "Pańcia mnie obroni wiec mogę zaczepiać"xD

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza przymiarka do światecznych zdjęć - Brando odmówił udziału w pajacowaniu ;)

Zzzzzzzz... Bycie Mikołajem jest strasznie męczące....
[URL=http://img24.imageshack.us/i/p1270838copy.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7730/p1270838copy.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img24.imageshack.us/i/p1270838copy.jpg/[/url]

Ja nie chcę prezentów, tylko tego Mikołaja :evil_lol:
Cudaśne psisko z Karmelka rośnie. Brando zapewne nie chcial brać udziału w tym cyrku, bo z niego już poważny facet jest.
Musi świecić Karmelkowi przykładem i wprowadzić w psią dorosłość, chce widzieć podziw w oczkach młodego :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...