Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']jejku to duzo..a gdzie reszta...:roll:[/quote]

zaden lekarz mi nie wypisze skierowania bo przy pierwszej takiej sytuacji to lekarze nie traktuja tego jako problem, tylko przypadek i badan nie potrzeba robic :angryy: dopiero jak zdarzy sie to po raz trzeci to kieruja na badania :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Brak slow na ich glupote ale pewnie maja takie zarzadzenie odgórne...

sama chcesz te badania robic czy lekarz sugerowal..?[/quote]

wiesz wyglada to tak ze ide do mojego lekarza a ona wypisuje mi na karteczce jakie badania mam zrobic... prywatnie oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Bry wieczór D-E [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E984.gif[/IMG]

Jak się główka miewa?[/quote]
Ja też się przyszłam zapytać jak tam Twoja łepetynka się teraz miewa:roll:

W zeszłym tyg czytałam w gazecie że 26 letnia dziewczyna popełniła samobujstwo wyskakując z okna,dzisiaj się okazało że to córka naszego księgowego.Jejku taka młoda dziewczyna i dowiedziała się że ma raka szyjki macicy,zamiast się leczyć skróciła sobie życie:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']
W zeszłym tyg czytałam w gazecie że 26 letnia dziewczyna popełniła samobójstwo wyskakując z okna,dzisiaj się okazało że to córka naszego księgowego.Jejku taka młoda dziewczyna i dowiedziała się że ma raka szyjki macicy,zamiast się leczyć skróciła sobie życie:shake::shake::shake:[/quote]

Smutna historia... bardzo smutna

[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/no1.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Ja też się przyszłam zapytać jak tam Twoja łepetynka się teraz miewa:roll:

W zeszłym tyg czytałam w gazecie że 26 letnia dziewczyna popełniła samobujstwo wyskakując z okna,dzisiaj się okazało że to córka naszego księgowego.Jejku taka młoda dziewczyna i dowiedziała się że ma raka szyjki macicy,zamiast się leczyć skróciła sobie życie:shake::shake::shake:[/QUOTE]

Ojejciu:crazyeye: to pewnie ten księgowy jest bardzo załamany co?:roll:
Biedna dziewczyna :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']cześć dziewczyny:loveu:

Straszne są takie historie.
Najgorsze że tak często się zdarzają:shake:
dosłownie tydzień temu mówili w radiu, że w Krakowie zastrzelili właściciela lombardu - pomyślałam: O Boże jak ktoś może iść i świadomie pociągnąć za spust:-( niedługo później okazało się że to był syn znajomej mojej mamy... mieszkał niedaleko nas, miał 28 lat, żonę i dwójkę malutkich dzieci:-(
najgorsze jest to, że jego żona dowiedziała się o śmierci męża właśnie z radia:shake: ja nie wiem i nie potrafię sobie wyobrazić co ona przeżywała i co przeżywa nadal:-([/quote]
Tyle jest zła na świecie:shake::shake::shake:
Młodziez jest coraz gorsza.Teraz trzeba się bać nie takich koło 30 ,ale takich 15/20 latków:mad:.
Kurde my też byliśmy młodzi ale tego co sie teraz dzieje to nigdy nie było.:-(

Link to comment
Share on other sites

cześć dziewczyny:loveu:

Straszne są takie historie.
Najgorsze że tak często się zdarzają:shake:
dosłownie tydzień temu mówili w radiu, że w Krakowie zastrzelili właściciela lombardu - pomyślałam: O Boże jak ktoś może iść i świadomie pociągnąć za spust:-( niedługo później okazało się że to był syn znajomej mojej mamy... mieszkał niedaleko nas, miał 28 lat, żonę i dwójkę malutkich dzieci:-(
najgorsze jest to, że jego żona dowiedziała się o śmierci męża właśnie z radia:shake: ja nie wiem i nie potrafię sobie wyobrazić co ona przeżywała i co przeżywa nadal:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Tyle jest zła na świecie:shake::shake::shake:
Młodziez jest coraz gorsza.Teraz trzeba się bać nie takich koło 30 ,ale takich 15/20 latków:mad:.
Kurde my też byliśmy młodzi ale tego co sie teraz dzieje to nigdy nie było.:-([/quote]
świat jest coraz bardziej niebezpieczny, ale to też wina systemy w jakim żyjemy:angryy: ja osobiście jestem za karą śmierci dla takich potworów:angryy:

Daria się obrazi że takie temat są u niej:shake:

NIe pamiętam jak dawno to było... dwóch 16-sto latków bło zainteresowanych jak umiera człowiek przez powieszenie i przez poderżnięcie gardła... więc postanowili to sprawdzić na dwójce młodszych o rok kolegów :angryy:
wyobrażacie sobie:crazyeye: przecież to nie są ludzie, zabijali i patrzyli jak oni umierają:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']świat jest coraz bardziej niebezpieczny, ale to też wina systemy w jakim żyjemy:angryy: ja osobiście jestem za karą śmierci dla takich potworów:angryy:

Daria się obrazi że takie temat są u niej:shake:

NIe pamiętam jak dawno to było... dwóch 16-sto latków bło zainteresowanych jak umiera człowiek przez powieszenie i przez poderżnięcie gardła... więc postanowili to sprawdzić na dwójce młodszych o rok kolegów :angryy:
wyobrażacie sobie:crazyeye: przecież to nie są ludzie, zabijali i patrzyli jak oni umierają:-([/quote]
Zzrobiła bym im dokładnie to samo co oni zrobili tym chłopcom:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...