Jump to content
Dogomania

Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)


mru

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Tak Małgosiu, to te psy - dwie owczarki sunie i ten łaciaty to pies, adoptowany dwa tygodnie temu (wcześniej był w schronie w Radysach... 7 lat!)
Nazwy miejscowości dokładnie nie znam - wiem, że okolice Wieliczki/Niepołomic.
Trzymajcie proszę rękę na pulsie w tym p...ym Olkuszu i spółce...[/QUOTE]

przydałoby sie znać chociaż miejscowość w której mieszkały, od czegos trzeba zaczać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kociabanda2'][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][SIZE=5]PLAKAT[/SIZE] do rozwieszania w Krakowie i dalekich okolicach:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.sendspace.pl/file/b46f2b81bd49406db61544f[/URL]

Bardzo prosimy... psiaki mogą być daleko :([/QUOTE]

one są przepiękne; jutro pojeżdżę troche i porozwieszam plakat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Neight podała mi jedną osobę na miau.pl z Krakowa. Ona także pomoże nam szukać :)
Dzięki jej pomocy zawiadomiony będzie ktoś w Nowym Bieżanowie i kilka osób na pograniczu Starego Bieżanowa :)[/QUOTE]

z okolic Wieliczki jest masza44 i majowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a gdzie ich szukano? żadnego śladu?[/QUOTE]

Kasia jeździ po okolicach, ale nie umiem Ci dokładnie powiedzieć gdzie bo Krakowa nie znam :( a Kasia nie ma kiedy pisać, bo cały czas lata i szuka... Wiem, że zawiadomiła straż miejską, pytała w gminie o schroniska, zawiadomiła wszystkich znajomych... no i jeździ w kółko, a w domu zostawiła uchyloną furtkę gdyby wróciły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Kasia jeździ po okolicach, ale nie umiem Ci dokładnie powiedzieć gdzie bo Krakowa nie znam :( a Kasia nie ma kiedy pisać, bo cały czas lata i szuka... Wiem, że zawiadomiła straż miejską, pytała w gminie o schroniska, zawiadomiła wszystkich znajomych... no i jeździ w kółko, a w domu zostawiła uchyloną furtkę gdyby wróciły.[/QUOTE]

one uciekły w nocy?
jutro po 16 mogę pomóc w poszukiwaniach, a może się już odnajdą ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może by się Kasia zgodziła, by podać jej nr - byłoby łatwiej Krakowiankom porozumieć się z nią bezpośrednio i dopytać gdzie psy dokładnie mieszkały i jakoś podzielić się terenem poszukiwań...[/QUOTE]

Jest na plakacie :) i Kasia zgodziła się go podawać każdemu kto może pomóc :) Także jeśli ktokolwiek może pomóc to niech zajrzy na plakat i śmiało dzwoni do Kasi :)

Link to comment
Share on other sites

Cała trójka już odnaleziona!!! Około 9.00 do domu wrócili Nora i Borys. Nora zaprowadziła Kasię do Betti. Betti ranna właśnie jedzie do weta. Więcej napisze nam Kasia jak się ze wszystkim ogarnie. Najważniejsze, że wszyscy się odnaleźli. Trzymam kciuki by obrażenia Betti nie były poważne (nie może stanąć na nogi :( )

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę siać niepotrzebnych plotek, więc zaznaczam, że nie mam absolutnie pewności, że chodzi o wasze psy, ale wczoraj doszło do nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem trzech dużych psów (2 ON i kundel) wolno biegających w tamtej okolicy. Będę wiedziała więcej jeszcze dzisiaj po południu. Wtedy przekażę Wam szczegóły, o ile to są wasze psy. Tak czy owak się odezwę. Proszę ewentualnie o nr tel do kontaktu na pw gdybym miała do przekazania jakieś informacje. W razie czego to do Nutusi powinnam mieć nr tel, ale nie jestem pewna.
PS
Nie wiem co z dogo, dlaczego mój wpis pokazał się dopiero teraz, ale SUPER, że psiaki w domku - właśnie doczytałam.

Edited by Ikusia
ps
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...