Jump to content
Dogomania

Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cekinka13*']
Państwo zapewnieją przez telefon, że wszystko jest jak najbardziej OK ;)[/quote]

to fajnie, że OK, ale domek i tak prędzej czy później sprawdzić trzeba.
zobaczymy kto z Łodzi odpowie na pw:roll:
ogólnie z Łodzi na dogo jest sporo osób i były aktywne w czasie poszukiwań uciekiniera z nowego domu asta Spajkiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Laro, czy mogłabyś przelać mi na konto pieniądze z bazarku dla Kumpla? Chciałabym się rozliczyć z Pati.[/quote]

Cekinko, musisz troszkę poczekać, bo jeszcze nie wszyscy mi pieniążki wpłacili za rzeczy z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2049/106185d42b0d44d08f3151a241d72172.0.gif[/img][/url][SIZE=5][COLOR=Magenta]Wielkanocnych Dla Ciebie [COLOR=Blue]Cekinko :multi::loveu::loveu::loveu:Dla Pati:loveu::multi::loveu: Dla Wszystkich [COLOR=Lime]Cioteczek :loveu:[COLOR=Blue]Pysznych Mazureczkow :loveu:[COLOR=DarkOrchid]Uciekajacych Jajeczkow:evil_lol::loveu: Smingusa Mokrego [COLOR=Red]I wszystkiego Cudownego:Dog_run::iloveyou::bigcool::bigcool::bigcool:[COLOR=Magenta]Dla Was Dziewczyny Z Serca Zyczenia :loveu:Niechaj Sie Los Na Lepszy Zmienia, Smuteczki Niech Odplyna :loveu: [COLOR=Blue]A Milosc i Wasze Dobro Niech Nigdy Nie Mina:loveu:[COLOR=Red][SIZE=4]Kumpelku Niech Ci Tam Bedzie Cudownie :multi::multi::loveu: Zdrowka Wielkiego i Najlepszegooooo:multi::multi::loveu:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']A dlaczego Cekinka została zbanowana?[/quote]

O to samo chciałam zapytać :crazyeye:. Ten dzieciak tak dużo robił dla zwierząt.
Ostatnio pisała do mnie Viris, bo coś nie pasowało z bazarkami Cekinki, ale ponoć się wyjaśniło. A co tym razem?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, mnie też to strasznie ciekawi co zrobiła osoba, która tyle dobrego robi dla psów, że dostała dożywotniego bana. Myślę, że takie sytuacje powinny być wyjaśniane nawet ku przestrodze innym............
ale naprawde nie wiem, czym aż tak można się naraźić.

Link to comment
Share on other sites

napisałam do 3 modów w tej sprawie zobaczymy co odpowiedzą. Z trgo co wyczytałąm cekinka spozniałą się z wysyłką pzredmiotu , ktory wylivytowała anetta. W związku z tym zgłosiła ją ona na czarne kwiatki bazarkowe i ktorys z modow dał jej za to bana.
Na litośc boską jak sie ktos spoznia z wysyłka to chyba nie powod zeby robic az takie zamieszanie. Pzreciez mamy telefony mozabyło zadzwonic do cekinki i spytać co sie dzieje. Dziewczyna ma szkołe, jest bardzo młoda a jednak nie potrafi pzrejśc obojętnie obok krzywdy psa. A ze czasem coś ejj nie wychodzi trudno. Stara sie jak moze i uratowała juz nie jedno stworzenie.
Słowa typu zajmij sie psami a nie bazarkami kierowane do jej osoby sa wielce nie na miejscu. Jak ona moze zając sie psami bez bazarków kto jej ma pomoć?
uważam , ze radzi sobie wspaniale i oby wiecej takich młodych ludzi jak ona na tym świecie a, ze czasem jej sie noga powinie to nie powód aby dawac ejj bana. Szkoda tylko, ze nikt nie pomysli co sie teraz stanie z psakami , ktore cekinka pilotuje? na prawde można było to załatwić inaczej ....

Link to comment
Share on other sites

Ja naprawdę, bardzo często zastanawiam się w jakim wieku są modzi, i co nimi kieruje. Chęć pokazania kto tu rządzi? Ale w jakim celu? Czy oni się czasami zastanawiają, jaki to może mieć wpływ na młodą osobę pełną chęci niesienia pomocy?

To jest jakaś paranoja :shake:

Nie można było tego załatwić inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']napisałam do 3 modów w tej sprawie zobaczymy co odpowiedzą. Z trgo co wyczytałąm cekinka spozniałą się z wysyłką pzredmiotu , ktory wylivytowała anetta. W związku z tym zgłosiła ją ona na czarne kwiatki bazarkowe i ktorys z modow dał jej za to bana.
Na litośc boską jak sie ktos spoznia z wysyłka to chyba nie powod zeby robic az takie zamieszanie. Pzreciez mamy telefony mozabyło zadzwonic do cekinki i spytać co sie dzieje. Dziewczyna ma szkołe, jest bardzo młoda a jednak nie potrafi pzrejśc obojętnie obok krzywdy psa. A ze czasem coś ejj nie wychodzi trudno. Stara sie jak moze i uratowała juz nie jedno stworzenie.
[/quote]

Tez mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Nie znam Cekinki, ale podziwiam ją za to co robi. Bez niej dogo wiele straci. :-(

Link to comment
Share on other sites

Nie będę już kolejny raz cytować słów Pati, ale myślę dokładnie tak samo.
Mam córkę w wieku Cekinki i powiem szczerze, że nie wiem jak Cekinka znajduje czas na to wszystko co robi dla bezdomniaków. Moja mała pomaga mi przy sprawach psio - kocich, ale wiem, że nie umiałaby tyle zdziałać co Cekinka.
Sama mam w domu kotkę, której Cekinka uratowała życie, bo została wyrzucona przez właściciela na ulicę, bo ten wyjeżdżał za granicę do pracy.
Nie zgadzam się z aż tak dotkliwą karą dla Cekinki !!!!!

Link to comment
Share on other sites

dostałam odpowiedz od jednego z modow , ze ban dla Cekinki to była wspolna decyja kilu moderatorów także zapytałąm do kogo mam sie udac jesli się z nią nie zgadzam i chce wyjaśnić powody jej zbanowania.

czy tu nieliczy sie dobro psów?? Ban dla cekinki to SCHRON dla suni i jej szczeniąt.

zeby nie było ze to nie na temet i off to napisze, ze pieniedze wpłyneły od lary i cekinki także dług Kumpla został spłacony dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']Ja naprawdę, bardzo często zastanawiam się w jakim wieku są modzi, i co nimi kieruje. Chęć pokazania kto tu rządzi? Ale w jakim celu? Czy oni się czasami zastanawiają, jaki to może mieć wpływ na młodą osobę pełną chęci niesienia pomocy?

To jest jakaś paranoja :shake:

Nie można było tego załatwić inaczej?[/quote]


Przyłączam się do zapytania...

Zbanowana Cekinka=schron dla "jej" psów, czy o to właśnie chodzi na "dogomanii"?????

Przedmiot z bazarku ważniejszy od psa w potrzebie?:crazyeye: Przecież Cekinka nigdy nikogo nie oszukała i teraz, by tę rzecz na pewno wysłała. To młoda osoba, dobrze się sprawowała zawsze, a teraz jedyna recepta, na "korektę" jej zachowania, to ją po prostu wyciąć??:crazyeye:
A mnie interesuje co z wizyta poadopcyjna u Kumpla, teraz skąd mamy to wiedzieć i jak ustalić zasady jej przeprowadzenie i wyniki wizyty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']

zeby nie było ze to nie na temet i off to napisze, ze pieniedze wpłyneły od lary i cekinki także dług Kumpla został spłacony dziekuje.[/quote]

Dobrze, że pieniążki doszły :) fajnie, że cały dług Kumpla spłacony :)

No właśnie, kto ma teraz czuwać nad losem psów, nad którymi czuwała Cekinka? oto jest pytanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']
No właśnie, kto ma teraz czuwać nad losem psów, nad którymi czuwała Cekinka? oto jest pytanie :roll:[/quote]

zapraszamy do współpracy osoby, które bardziej interesuje przedmiot z bazarku, niż pies w potrzebie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']

No właśnie, kto ma teraz czuwać nad losem psów, nad którymi czuwała Cekinka? oto jest pytanie :roll:[/quote]

To bardzo ważne pytanie.
Nawet jeśli popełniła błąd, to dlatego, że wzięła na siebie za dużo obowiązków.

Nie da się tego błędu naprawić? Nie da się nic zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Modzi po prostu nie interesują się losem psów :shake:

A to dziwne, bo widzę, że kilkoro z nich udziela się na wątkach. Niestety, "władza" często powoduje sodówę w łeb że tak powiem. Zaraz i ja może będę zbanowana. Ale to po prostu oburzające, podobnie jak niektóre dogomaniaczki, które robią dużo dla psów, a jednocześnie są nieludzkie wobec innych działaczy. Ban za pomyłki w bazarkach?? Ludzie, to paranoja kompletna.
Ciekawe jakby wszyscy zostawili dogomanię, nad kim by modzi sprawowali swoje wspaniałe rządy :razz:

Link to comment
Share on other sites

"Ja zostałam zbanowana za to, że NIE ROZLICZYŁAM SIĘ Z BAZARKÓW NA MIAU.PL TU, NA DOGO. Z bazarków na dogomanii się rozliczyłam. Napisałam na wątku, że daję 300 zł na sukę ze szczeniakami, Pianka zaraz się zapytała, skąd mam te pieniądze, odpisałam, że z bazarków na miau.pl. Napisała, że mam się rozliczyć z tych pieniędzy! :O Oczywiście się nie rozliczyłam, i dostałam bana.
A z dogo już skończyłam, mam więcej czasu dla psów.
Cekinka."

Hm...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...