Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='malawaszka']niedawno na dogo!!! dowiedziałam się, że moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność jednej młodej!!!! wojowniczki o jedyną prawdę i miłosierdzie!!!! :lol: kocham to :loveu: oczywiście nadstawiłam drugi policzek :p[/quote]
alez ty potrafisz przemawiać aż nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz ----poprosze kogoś moze mi przetłumaczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Waszko gdzie ? gdzie dostałaś po pysku ? Bo mi Hanna dziure wierci w brzuchu , że na emeryturze babcinej czytać co nie ma :diabloti:[/quote]
mam świetne ksiązki od jednej z koleżanek :cool3: tematyka MIŁOŚĆ coś dla KUR DOMOWYCH :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jeśli to od tej koleżanki , którą mam na myśli , to ja chrzanie taką miłość :diabloti:[/quote]
myślę, że od tej ja mam tylko jedną jedyna wlaśnie ją :diabloti:
aaaa ten watek gdzie Waszke pobili to świetny pomysł, teraz ja mam coś dać tej jednej jedynej jakis ciekawy watek. siedzi w domu nic nie robi tylko syna chowa i sie nudzi więc marudzi.
Cos ciekawego się znajdzie - bo tam juz nudnawo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']myślę, że od tej ja mam tylko jedną jedyna wlaśnie ją :diabloti:
aaaa ten watek gdzie Waszke pobili to świetny pomysł, teraz ja mam coś dać tej jednej jedynej jakis ciekawy watek. siedzi w domu nic nie robi tylko syna chowa i sie nudzi więc marudzi.
Cos ciekawego się znajdzie - bo tam juz nudnawo :evil_lol:[/quote]

nooo , popsułyście takie fajny wątek :shake: a już prawie miałam pomyśleć by przemyśleć , że na pewno nie chce bejbika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nooo , popsułyście takie fajny wątek :shake: a już prawie miałam pomyśleć by przemyśleć , że na pewno nie chce bejbika :diabloti:[/quote]
taaaaaaaaaa acha nie chcesz udzielasz się jakbyś podchody robiła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Waszko gdzie ? gdzie dostałaś po pysku ? Bo mi Hanna dziure wierci w brzuchu , że na emeryturze babcinej czytać co nie ma :diabloti:[/quote]

Dawajdawajdawaj !!!

[quote name='dbsst']mam świetne ksiązki od jednej z koleżanek :cool3: tematyka MIŁOŚĆ coś dla KUR DOMOWYCH :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Ja w miłości już dawno nie robię ... :shake:

[quote name='Vectra']jeśli to od tej koleżanki , którą mam na myśli , to ja chrzanie taką miłość :diabloti:[/quote]

Podejmuję heroiczne wysiłki, żeby zidentyfikować te koleżankę , która masz na myśli :hmmmm:


Dawaj te linki szybko, bo mi życie ucieka :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']lubię fajne dyskusje , to takie edukujące :diabloti:[/quote]
no ba! jestes uświadomiona ze do 18 możesz spokojnie karmić piersią :loveu:

[quote name='Hanna R.']
Ja w miłości już dawno nie robię ... :shake:

Dawaj te linki szybko, bo mi życie ucieka :cool1:[/quote]
hahahahhaha skoro nie robisz juz dawno w miłosci to co to jak i wogóle ojej :-o

o nie mamo????:diabloti:


[quote name='Vectra']to Wasia ma te cukierki i nie chce dać :shake:[/quote]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:gdzie ten wątek :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


Waszka nei bądź taka nei narobimy ci wstydu słowo :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']niestety moja kochana , nienawidzę gotowanego drobiu , nici z karmienia , moje macierzyństwo legło w gruzach :diabloti:[/quote]
mozesz jak królik być na marchewce :loveu::loveu::loveu::loveu:
i jak koń na wodzie :loveu::loveu::loveu::loveu:
sama radość :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a nie uważasz że to może mi zaszkodzić ? trauma taka ?

dobranoc grubasie :diabloti:[/quote]
jeśli zresetuje ci sie mózg tak jak mi dziś to nic ci nie zaszkodzi :loveu:
jaki grubasie wcięcie w tali mam jak osa :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak UL os :diabloti:[/quote]
ty naprawde chcesz zebym poszła spac i na dodatek przeganiasz mnie z mojeg wątku. wezmę to do siebie :diabloti:


ON znowu się obudził ON dzis chce mnie wykończyć co sie JEMU stało :placz:
jak tak dalej pójdzie to mam baznamiętna i bezsenna noc przed comedy central :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ty naprawde chcesz zebym poszła spac i na dodatek przeganiasz mnie z mojeg wątku. wezmę to do siebie :diabloti:


ON znowu się obudził ON dzis chce mnie wykończyć co sie JEMU stało :placz:
jak tak dalej pójdzie to mam baznamiętna i bezsenna noc przed comedy central :shake:[/quote]
idź TAM , zapytaj , na pewno dostaniesz odpowiedź :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...