Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='asher']Rany, wy tu jakimiś szyframi operujecie :crazyeye: Czemu jajko, mleko, wieprzowina, wołowina i w ogóle wszystko jest be? To co żrą te, które tego nie jedzą i gdzie to opisują? :-o

[/quote]

[B]serdecznie zapraszamy :bigok:[/B]

[B]proponuję czytac od konca, albo od postu w okolicach 570[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Hanna R.']No niewiemniewiem - jaka KRÓLOWA ? Ja jeszcze nie idę spać :cool1:


:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo KRÓLOWA tutaj :loveu:


A ja mam dziś nieczyste mięso na obiad :diabloti: wpadasz :razz::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

witam zmęczona jak dawno nie byłam...........ile w ciagu dnia można przyjąc gości......................DUŻO:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

podpisano ja co nadinerpretuje takze uwżajcie na słowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zupełnie nie rozumiem dlaczego nie chcesz odpalić linku żeby TAM móc zadać nurtujące Cię trudne pytania :question:















ożeszwmorde wymiękłam :roflt:[/quote]

wiesz boje się, że przestane mieć problem z religią :cool3: i dlatego nie odpalam :shake:

j tez wymiekłam tak strasznie ze dziś pasuje
czuje sie jak w swiecie muminków i nie bardzo wiem kto jest muinkiem a kto włóczykijem


[quote name='Hanna R.']Ty ???? :crazyeye: Nie wierzę :lol:[/quote]

wiesz jesień idzie miękna gałązki opadaja liscie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zupełnie nie rozumiem dlaczego nie chcesz odpalić linku żeby TAM móc zadać nurtujące Cię trudne pytania :question:

[/quote]

[B]ja tam nie nadążam :cool1:[/B]
[B]najpierw o Biblii, potem Koran, a na koncu wszystkie wątpliwości ma rozwiać mormon :cool1:[/B]
[B]Debe, ty jesteś specem, o co cho?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]ja tam nie nadążam :cool1:[/B]
[B]najpierw o Biblii, potem Koran, a na koncu wszystkie wątpliwości ma rozwiać mormon :cool1:[/B]
[B]Debe, ty jesteś specem, o co cho?[/B][/quote]

a więc.....................

[quote name='Vectra']ostatecznie w drodze wyjątku , może odpuścić sikanie :diabloti:[/quote]

maupa tego nie odpuszcze to czynnosc, ktora wykouje z bloaga przyjemnoscia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zupełnie nie rozumiem dlaczego nie chcesz odpalić linku żeby TAM móc zadać nurtujące Cię trudne pytania :question:















ożeszwmorde wymiękłam :roflt:[/quote]

[quote name='Hanna R.']Ty ???? :crazyeye: Nie wierzę :lol:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]otóż TO .....i mnie tym zaskoczyła :crazyeye::crazyeye::crazyeye:


Może po kotleciku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam na stanie tylko wiatrówke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
hmmmm uszkodzi mnie trwale mój mózg dzis zastrajkował i w kuchni pod umywalkom mam śmietnik :roll:
ktoś mi wyniósł zmywarkę i mam to o :roll:
a w pranie robie od rana :evil_lol: bez proszku, płynu i prądu :evil_lol: ale za to ciemne rzeczy :evil_lol: ciekawe za ile sie skończy to pranie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja chyba jednak kliknę z ten magiczny Link Który Jest Odpowiedzą Na Wszystkie Trudne Pytania i zapytam tam czy mam położyć trzecią warstwę farby czy wystarczą dwie... bo po prostu nie wiem... a TAM na pewno wiedzą :loveu:[/quote]
nie dość, że wiedzą to chętnie powiedzą i sprzeciwu nie przyjmą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja chyba jednak kliknę z ten magiczny Link Który Jest Odpowiedzą Na Wszystkie Trudne Pytania i zapytam tam czy mam położyć trzecią warstwę farby czy wystarczą dwie... bo po prostu nie wiem... a TAM na pewno wiedzą :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a jak ja mam problem z planami do pracy to moge tysz tam klinknąć :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie dość, że wiedzą to chętnie powiedzą i sprzeciwu nie przyjmą :loveu:[/quote]

niedawno na dogo!!! dowiedziałam się, że moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność jednej młodej!!!! wojowniczki o jedyną prawdę i miłosierdzie!!!! :lol: kocham to :loveu: oczywiście nadstawiłam drugi policzek :p

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a jak ja mam problem z planami do pracy to moge tysz tam klinknąć :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

no jasna sprawa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...