Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

cześć moja grupo wsparcia lub wyparcia to zależy :cool1:

nie było mnie bo mieliśmy parszywy weekend :shake:
w piątek TZ miał kolizję drogową - na szczęście nie groźną z tirem :shake:
w sobotę wieczorem na Szpilkę napadła jakaś suka biedactwo na zastrzykach z raną szarpaną na boku :shake:
a dziś............................żyjemy :multi: tylko, że dziś już nie weekend a ciągle coś :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']cześć moja grupo wsparcia lub wyparcia to zależy :cool1:

nie było mnie bo mieliśmy parszywy weekend :shake:
w piątek TZ miał kolizję drogową - na szczęście nie groźną z tirem :shake:
w sobotę wieczorem na Szpilkę napadła jakaś suka biedactwo na zastrzykach z raną szarpaną na boku :shake:
a dziś............................żyjemy :multi: tylko, że dziś już nie weekend a ciągle coś :shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
osz kutwa :shake:
ale i TZ i Szpilka OKI ??????[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
osz kutwa :shake:
ale i TZ i Szpilka OKI ??????[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
TZ tak chociaż w piątek nie było mu do śmiechu :shake:
Szpilka bardzo nie:
1. muszę przemywać jej ranę - a to HORROR przecież :shake:
2. jest zimno i pada i od rana nie była w stanie zrobić kupy bo PADA :shake:
3. jest tak ciężko chora i taka zmarźnięta, że MUSI spać z nami w łóżku a tam nikt jej już wczoraj miejsca nie robił :shake:
także mój pies cierpi. A tak na poważnie dziś już się śmiejemy ale w sobotę nie było nam do śmiechu. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']TZ tak chociaż w piątek nie było mu do śmiechu :shake:
Szpilka bardzo nie:
1. muszę przemywać jej ranę - a to HORROR przecież :shake:

[COLOR=Red]jak możesz? hmmm??? taki horror suce sprawiać? [/COLOR]

2. jest zimno i pada i od rana nie była w stanie zrobić kupy bo PADA :shake:

[COLOR=Red]parasol w dłoń i zasuwaj za Szpilatronem[/COLOR]

3. jest tak ciężko chora i taka zmarźnięta, że MUSI spać z nami w łóżku a tam nikt jej już wczoraj miejsca nie robił :shake:

[COLOR=Red]I Ty się jeszcze do tego przyznajesz???[/COLOR]

także mój pies cierpi. A tak na poważnie dziś już się śmiejemy ale w sobotę nie było nam do śmiechu. :mad:[/quote]

Bosz! Co za właścicielka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Bosz! Co za właścicielka!!![/quote]

bije się w pierś - jest mi wstyd - dziś pies śpi na mojej połowie a ja u niej w posłaniu :shake::evil_lol:

[quote name='asher']O rany... Nawet niegroźna kolizja a tirem brzmi groźnie... Dobrze, że nie stało się nic poważnego :shake: No i Szpilolot biedny :shake: Co za suka wredna ją poszarpała? :mad:[/quote]

no generalnie nie fajnie :shake:
następny nasz pies będzie kilerem:shake:

[quote name='malawaszka']kurcze - dobrze, że nic poważnego się nie stało[/quote]

dobrze gadasz :cool1:

[quote name='Maga100'][B]Hm.[/B]
[B]Ja, JJJJAAAA, dowiaduję się ostatnia :obrazic: [/B]
[B]Nie lubię cię, jesteś niedobla :cool1:[/B][/quote]

dowiadujesz się jak zwykle pierwsza - K O K I E T K A :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]jaki tam ohydny, przepiękny :diabloti:[/B]
[B]przyzwyczajaj się i nie marudź :p[/B]
[B]wyspałaś się?[/B]
[B]Ja NIE :angryy::angryy::angryy:[/B][/quote]
ja tez nie za bardzo :shake: pół nocy śniły mi się wózki :shake: potem uciekałam, potem goniłam :shake: potem zdrętwiałam i wstałam, potem nie mogłam zasnąć, potem brzuch mi ciążył, znowu zasnełam, obudziłam sie bo zdrętwiałam ZNOWU :shake:
nie wiem ile trwa noc ale strasznie długo skoro jestem w stanie tyle razy zdrętwieć :shake: zasnąć i obudzić się :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']cześć moja grupo wsparcia lub wyparcia to zależy :cool1:

nie było mnie bo mieliśmy parszywy weekend :shake:
w piątek TZ miał kolizję drogową - na szczęście nie groźną z tirem :shake:
w sobotę wieczorem na Szpilkę napadła jakaś suka biedactwo na zastrzykach z raną szarpaną na boku :shake:
a dziś............................żyjemy :multi: tylko, że dziś już nie weekend a ciągle coś :shake:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojej...no to nie wesoło....dobrze, że TZ-towi nic się nie stało:roll:


A teraz jak już jest PO fakcie i już się z tego smiejecie to mogę chyba bez obawy o swoje życie powiedzieć, że w pierwszej chwili jak przeczytałam o kolizji to pomyslałam że ją miał z dr Lubiczem z Klanu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: coś ty taka dziś drętwa , sis :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

muła :cool3:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojej...no to nie wesoło....dobrze, że TZ-towi nic się nie stało:roll:


A teraz jak już jest PO fakcie i już się z tego smiejecie to mogę chyba bez obawy o swoje życie powiedzieć, że w pierwszej chwili jak przeczytałam o kolizji to pomyslałam że ją miał z dr Lubiczem z Klanu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

uf całe szczęście naprawdę

a "dr Lubicz" brał udział w kampani piłes nie jedź :diabloti: może to dalsza część ów kampani :evil_lol:

[quote name='e.v.a']witaj Szpilowa mamusiu widze ze nie wesolo miałas :shake:
dobrze ze TZ caly i Szpila tez. trzymajcie sie i uwazajcie na siebie :loveu:[/quote]

trzymamy się mocno....

no to z wiadomości wczorajszych już dziś mi przeszedł szok wczoraj znowu wjechałby tym razem w nas TIR ....... na szczęście miał gdzie odbić i zatrzymał sie na chodniku jego kabina zrównała sie z moim siedzeniem :shake:
tym razem bez kolizji :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:koniecznie musisz jak Klockowa ...bliskie spotkania z TIRem przeżywać [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red]:mad:[/COLOR][/quote]
TAK pozazdrościłam jej i piątkowego spotkania z tirem TZa więc wczoraj zaszaleliśmy :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...