Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

[quote name='Anusia & Alutka']Super fryz! Coś podobnego ma Owczarni Fuzlak. Tylko że on jest bezogonkowy, a u Tupka to świetnie wygląda.
Ja póki co zapuszczam Ali włoski, ale jak będzie dalej to zobaczymy. Z tym, że nie wiem czy taka "męska" fryzurka pasowałaby suni :hmmmm:[/quote]

jasne że taka fryzurka będzie pasowa suni, moja tak wygladała latem i w to lato obetnę jak podobnie
[IMG]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/tn_100_3504.jpg[/IMG]

a tak wyglądamy razem, fotka z przed 2 lat, aż wstyd się przyznac ale wspólnej aktualnej nie posiadamy, na zdjęciach albo ja albo pies
[IMG]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/tn_100_0328.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Anusia & Alutka']Jejku Magdus to naprawde Ty czy ktoś Mikiemu Pańcię podmienił :???:[/quote]

Tak to najprawdziwsza ja:p A co takie zdziwienie?:razz:

[quote name='PositiveThought']dwa blondasy 8)
i Ty byś chciała, żeby Mikula był ciemniejszy? śliczna fota :loveu:[/quote]

Dziekujemy! No jak sie przefarbuje na ciemniejszy kolorek to Mikiego tez bede musiala:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Yorkie[/B] tu nie rewia mody poznajemy sie dzieki wspolnej pasji a nie ze wzgledu kto jak wygląda pozatym ne ma ludzi brzydkich!! są tylko nieciekawi ale nie ze wzgledu na urode tylko na stan swojego ducha !! nie martw sie mi nikt jeszcze nie dał tyle lat na ile wyglądam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Ale ja mówię na serio, jestem brzydka... :-( Mam okropne włosy i wyglądam na 12 lat :placz:[/quote]

Ojojoj:) No coś Ty!
Tylko sie cieszyc, ze mlodo wygladasz:lol: Ja jak zaczynalam pracowac w szkole (tzn. we wrzesniu 2006:razz:) to mnie nie chcieli wpuscic do pokoju nauczycielskiego, bo mysleli ze sie jakas uczennica pacha gdzie nie trzeba:crazyeye: A tak z czystej ciekawości - ile masz naprawde?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Twoje okulary wcale sie nie rzucaja w oczy. Pasuja , ładnie w nich wyglądasz.Moj suyn też nosi okulary , dodaja mu uroku i powagi. Fajna Laska z ciebie. Zapomnij o tych okularach, zobacz ile ludzi latem nosi okulary , ja sama uwielbiam je nosci.
Piesio Twoj fakrycznie malenki. Ucałuj go :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...