Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='Visenna']Nie wiem czy się już pokazywaliśmy, ale na pewno nie w trójkę ;)

Goofie, Loki i Visenna :)
[/QUOTE]

sliczni wszyscy jestescie :loveu: ale wiesz ja ciebie zawsze inaczej wyobrazalam, jakos myslalam, ze ty starsza :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale wiesz ja ciebie zawsze inaczej wyobrazalam, jakos myslalam, ze ty starsza [/quote]
A to zależy - ile lat myślałaś że mam, a na ile Tobie wyglądam na tym zdjeciu? :)

[quote] Ojej .. jakie słodkie spiochy[/quote]

Dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']A to zależy - ile lat myślałaś że mam, a na ile Tobie wyglądam na tym zdjeciu? :)
[/QUOTE]

nie wiem, zawsze zle trafię, nigdy nie potrafię zgadnąc lat u ludzi :oops:
a myslalam, ze starsza, bo ile pamiętam twoich postow to są mądre, argumentowane i moze dlatego jakos sobie pomyslalam, ze masz minimum 35 lat czy więcej, bo masz doswiadczenia... ale widocznie nie od lat zalezy, a od zdrowego rozsądku i od tego ile czlowiek poswięca czasu na zbieranie informacji o psach.

Link to comment
Share on other sites

[quote]nie wiem, zawsze zle trafię, nigdy nie potrafię zgadnąc lat u ludzi
a myslalam, ze starsza, bo ile pamiętam twoich postow to są mądre, argumentowane i moze dlatego jakos sobie pomyslalam, ze masz minimum 35 lat czy więcej, bo masz doswiadczenia... ale widocznie nie od lat zalezy, a od zdrowego rozsądku i od tego ile czlowiek poswięca czasu na zbieranie informacji o psach.[/quote]
a dziękuję, dziękuję :) - pod koniec maja skonczę lat 28

[quote]Ale się chłopcy przylepili do Ciebie [/quote]
Oni tylko czekają żebym się położyła..miałabym masę zdjęć z nimi gdyby było komu pstrykać :lol:

Emirek śliczny, ale w tym watku powinien być z włascicelem na zdjęciu - proszę sie szybko poprawiać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...