Jump to content
Dogomania

galeria'my i nasze yorki'


o2_ana

Recommended Posts

mam propozycję:)znamy juz nasze yorki moze i my sie blizej poznamy 'chociazby z widzenia':) co wy na to ?bysmy mogli w tym dziale umieszczac nasze fotki z naszymi yorkami?Jak pomysl wam sie podoba to szukajcie zdjec:)z checia bym zobaczyla wlascicielki i wlascicieli yorkow.Bo tak z moich ostatnich 'statystyk' cos mi sie wydaje ze wlascicielki to glownie blondynki:)nie obrazajac oczywiscie blondynek:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Kiedyś, przed jakąś wystawą ktoś zaproponował aby wstawiać również zdjęcia właścicieli. Byłoby łatwiej poznać się na wystawach. Zwyczaj ten funkcjonował przez jakiś czas. Wielu użytkowników forum, przynajmniej tych funkcjonujących od roku zna się, czesto też osobiście. Nie widzę żadnych powodów dla których nie można by wrócić do tego zwyczaju. Sądzę, że o2_ana jako pierwsza mogłabyś (dla odwagi) wstawić tu swoja fotke. Osobny Topik to tez ciekawy pomysł będzie łatwiej odszukać kogoś niż w naszej galeri.

Link to comment
Share on other sites

Jak do tej pory to moje przypuszczenia odnosnie blondynek sie sprawdzaja:) zobaczymy jak to się bedzie dalej klarowalo.No o wiele lepiej sie bedzie rozmawialo wiedzac jak rozmowca wyglada,niby to nic ale jakos tak lepiej:)ciesze sie ze pomysl sie spodobal.No ludziska dawajcie swoje fotki,z mila checia poznamy wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

Marzenko, super pomysł z taką nową galerią!!!

Miło zobaczyć "nowe" buźki właścicieli yorków. Faktycznie jakiś czas temu już się przedstawialiśmy, ale od tej pory grono yorkofiołów znacznie się powiększyło!!!

Nasze fotki już są w yorkowej galerii, ale wstawię jeszcze raz!

Ja z córą Anią, synem Olusiem i Bijou

_322950_n.jpg

A tutaj mąż Sylwester z Olkiem i oczywiście nasza księżniczka BIJOU

_322948_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ta galeria jest wspaniałym pomysłem!!! Fajnie jest wiedzieć z kim się rozmawia :wink: Ja muszę sobie strzelić jakąś aktualną fotkę i na pewno ją wstawie. Dodam, że jestem brunetką, ale nie sądziłam, że większość właścicielek yorków to blondynki... Interesujące :wink:

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Kolejna blondynka :roll: :wink:

_357810_n.jpg

_357811_n.jpg

Moja mama Agnieszka i Kika :)

_357808_n.jpg

Siostra Martynka i Kika :wink:

_357812_n.jpg

A tata fotki z Kika nie ma :lol: A pomyslec, że tyle czasu razem spędzają :wink: Nie wspomne o mnie- to jedne z niewielu moich fotek z Kiką- koniecznie muszę to nadrobić :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...